modul 2

Můj život se mi přetočil pod nohama, když…

Můj život se zásaně zmenil ve chvíli, kdy jsem se rozhodla začít podnikat.

Byla jsem tenkrát těsně po mateřské, synek nastoupil do školy, měli jsme rozestavěný dům, hypotéku na krku…ale nemohla jsem si pomoct…muselo se to stát. A dneska jsem svému mladšímu já vděčná, že to udělalo, ikdyž to nebylo vůbec snadné a dala bych tenkrát nevím co za rady a průvodce, který by mne provedl prvními kroky.
A protože vím, jaké to bylo těžké, ale kam jsem za ty roky došla, ráda bych pomohla každé ženě a dívce, která má chuť podnikat, ale bojí se do toho jít sama…jsem tu pro vás a pomohu vám…a moc ráda. Protože ta cesta je tak úžasná, že bych si moc přála, aby ji poznalo co nejvíce žen a mohly stát hrdě na svých vlastních nohách.
Chtěli byste zkusit podnikat, ale máte nějaké obavy či nejistoty? Mám spoustu zkušeností a provedla jsem těžkým začátkem již spousty žen. Pomohu i vám.
Právě jsem spustila nový online kurz nazvaný Začni podnikat s lehkostí, který je určen právě pro ženy, které by se rády vydaly plnit své sny.
Jste to právě vy? Pak nepropásněte jednonečnou příležitost – kurz začíná již 4.10.2021
Je připraven tak, aby vás provedl prvními kroky k podnikání. Kurz je doplněn Speciálními bonusy od marketingové specialistky Sandry Čermákováé, expertky na technické vychytávky Kristýny Houškové a terapeutky ThetaHealing® Dity Krhovské.
Navíc vás čekají další speciální bonusy, ale to je zatím překvapení :) Určitě se máte na co těšit  a já se těším na vás v kurzu :)
bonus kurzu ZAčni podnikat

 

Můj život se mi doslova přetočil pod nohama… když jsem se rozhodla začít podnikat.

Od té doby uplynulo mnoho let během nichž jsem učila sebe a později další ženy, jak si díky podnikání plnit svůj sen a kráčet ke svobodě.
Spoustu let jsem provázela ženy v živých kurzech. Mým přáním je dopřát takovou cestu každé z vás, to bych nikdy v „reálném světě“ nemohla zvládnout, proto jsem se rozhodla převést svoji podporu do online světa, abych mohla podpořit, co nejvíce z vás.
Online kurz Začni podnikat s lehkostí, odstartuje již 4.10.2021 v 9hodin. Pokud cítíte, že je podnikání vaše cesta, provedu vás prvními krůčky k vašemu vysněnému podnikatelskému snu.
Pokud teprve hledáte svůj nápad, v čem podnikat, zvu vás na společné online setkání. Interaktivní workshop Najdi svůj zlatý klíč je skvělou příležitostí pro každého, kdo chce najít podnikatelský nápad. Více informací zde: online workshop Najdi svůj zlatý klíč
workshop nápad
s dětmi ke svobodě

Je možné propojit podnikání a čas s dětmi, s rodinou?

U nás je to tak, že jedno je součástí druhého.
Podnikáme a máme děti po své boku. Kdo mne sleduje, tak ví, že žijeme život tak svobodný, jak jen to jde.
Děti máme na domácím vzdělávání, vlastně spíš unschoolingu. Nám to tak vyhovuje a jsem šťastná, že jsme tuhle cestu objevili.
Nestalo se to přes noc, byl to dlouhý proces a opravdu velké přenastavení našich hlav…dnes se tomu říká mindset?
Ano, ano, je to cesta náročná…ale my máme moc rádi výzvy a jejich překonávání. A když se ohlédneme zpět, je to super zjištění, kam jsme se dokázali dostat…a víte co??? Rozhodně ještě nejsme na konci 🙂
Tak pokud vás zajímá náš příběh a chcete naopak sdílet ten váš, sledujte nás zde na IG
Přidat se k nám můžete i na facebooku https://www.facebook.com/Podnikaniprozeny/ do uzavřené skupinky https://www.facebook.com/groups/podnikaniprozeny
Pokud máte rádi svobodu a láká vás podnikání, připravuji online kurz pro začínající podnikatelky ..více info zde: https://petratrnkova.cz/kurz-zacni-podnikat/
obsah kurzu začni podnikat
Chcete-li jít svojí vlastní cestou a nepotřebujete přímé vedení, pak by vám na vaší cestě mohly pomoci ePrůvodci, které naleznete zde: ePrůvodci na cestě k podnikání
Potřebujete radu či podporu ve vašem podnikání? Chcete to probrat individuálně, můžete si domluvit individuální online konzultaci.
Odpočívám a relaxuji při technickém nastavení webu, propojování aplikací a dalších technických vychyávek, pokud je to pro vás noční můra, ráda vám s tím pomohu.
úvod Podnikání pro ženy
A moje nové miminko https://www.instagram.com/s.detmi.ke.svobode/ zaměřený právě na to, jak propojit rodinný život s tím podnikatelským, cestováním a snem o svobodě. Pod stejným názvem jsme i na facebooku 🙂 https://www.facebook.com/SdetmiKeSvobode a skupinka https://www.facebook.com/groups/sdetmikesvobode
 jsem autorkou projektu Podnikání pro ženy...aneb podnikatelkou s dětmi po boku

Tento projekt je zaměřen na osobní i pracovní rozvoj a zároveň učí, jak se vydat na vlastní cestu podnikáním.

Pomáhám ženám nalézt jejich jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní. Učím jak vybudovat úspěšný a prosperující business... i s dětmi po boku

Já sama jsem business mentorka, podnikatelka, lektorka, ekonomka, skvělá motivátorka a zároveň maminka tří raubířů, kteří jsou na domácím vzdělávání. Společně si plníme náš sen o svobodě.

Mojí vášní je vzdělávání a rozvíjení schopností a znalostí svých i druhých. Věnuji se tomu, co miluji, co mne naplňuje, a to je pomoc ženám, které si chtějí plnit svoje sny a žít život takový, jaký si přejí..díky jejich vlastnímu podnikání.

Mým cílem je ukázat vám, že v podnikání může uspět každý, dokonce i maminka s malými dětmi. Ráda bych vás inspirovala, abyste také vy našli odvahu udělat první krok.

Provedu vás labyrintem podnikatelských i životních nástrah a lákadel. Od osobního rozvoje, efektivní komunikace, marketingu, přes finance až po vlastní úspěšný a prosperující business.

Naučím vás vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání. Rozvoj podnikání jde však ruku v ruce s osobním rozvojem. Proto se na svých kurzech, lekcích, seminářích i při psaní knih a článků zaměřuji nejen na oblast podnikatelskou, ale také na tu osobní.

Jak si užívat život naplno a plnit si své sny a touhy.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz

Online konzultace si můžete objednat zde>>

informace o kurzech a seminářích naleznete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů