Můj život se mi přetočil pod nohama, když…

Můj život se zásaně zmenil ve chvíli, kdy jsem se rozhodla začít podnikat.

Byla jsem tenkrát těsně po mateřské, synek nastoupil do školy, měli jsme rozestavěný dům, hypotéku na krku…ale nemohla jsem si pomoct…muselo se to stát. A dneska jsem svému mladšímu já vděčná, že to udělalo, ikdyž to nebylo vůbec snadné a dala bych tenkrát nevím co za rady a průvodce, který by mne provedl prvními kroky.
A protože vím, jaké to bylo těžké, ale kam jsem za ty roky došla, ráda bych pomohla každé ženě a dívce, která má chuť podnikat, ale bojí se do toho jít sama…jsem tu pro vás a pomohu vám…a moc ráda. Protože ta cesta je tak úžasná, že bych si moc přála, aby ji poznalo co nejvíce žen a mohly stát hrdě na svých vlastních nohách.
Chtěli byste zkusit podnikat, ale máte nějaké obavy či nejistoty? Mám spoustu zkušeností a provedla jsem těžkým začátkem již spousty žen. Pomohu i vám.
Určitě se máte na co těšit  a já se těším na vás :)

Můj život se mi doslova přetočil pod nohama… když jsem se rozhodla začít podnikat.

Od té doby uplynulo mnoho let během nichž jsem učila sebe a později další ženy, jak si díky podnikání plnit svůj sen a kráčet ke svobodě.
Spoustu let jsem provázela ženy v živých kurzech. Mým přáním je dopřát takovou cestu každé z vás, to bych nikdy v „reálném světě“ nemohla zvládnout, proto jsem se rozhodla převést svoji podporu do online světa, abych mohla podpořit, co nejvíce z vás.
Online program Business START Začni podnikat s lehkostí, již v prodeji. Pokud cítíte, že je podnikání vaše cesta, provedu vás důležitými kroky k vašemu vysněnému podnikatelskému snu.

Online programy a vzdělávání pro podnikatelky 

Mentoring a poradenství

Pokud teprve hledáte svůj nápad, v čem podnikat, pak jsem pro vás připravila minikurz Najdi svůj zlatý klíč.
s dětmi ke svobodě

Je možné propojit podnikání a čas s dětmi, s rodinou?

U nás je to tak, že jedno je součástí druhého.
Podnikáme a máme děti po své boku. Kdo mne sleduje, tak ví, že žijeme život tak svobodný, jak jen to jde.
Děti máme na domácím vzdělávání, vlastně spíš unschoolingu. Nám to tak vyhovuje a jsem šťastná, že jsme tuhle cestu objevili.
Nestalo se to přes noc, byl to dlouhý proces a opravdu velké přenastavení našich hlav…dnes se tomu říká mindset?
Ano, ano, je to cesta náročná…ale my máme moc rádi výzvy a jejich překonávání. A když se ohlédneme zpět, je to super zjištění, kam jsme se dokázali dostat…a víte co??? Rozhodně ještě nejsme na konci 🙂
Tak pokud vás zajímá náš příběh a chcete naopak sdílet ten váš, sledujte nás zde na IG
Přidat se k nám můžete i na facebooku https://www.facebook.com/Podnikaniprozeny/ do uzavřené skupinky https://www.facebook.com/groups/podnikaniprozeny
Pokud již podnikáze a chcete svůj business posunout na další level, sledujte mne, připravuji programy pro podnikatelky. Programy a vdělávání
Pokud potřebujete pomoci s technickým nastavením webu, propojováním aplikací a dalšími technickými vychyávkami, pokud je to pro vás noční můra, můj technický tým, je vám k dispozici :)
A moje nové miminko https://www.instagram.com/s.detmi.ke.svobode/ zaměřený právě na to, jak propojit rodinný život s tím podnikatelským, cestováním a snem o svobodě. Pod stejným názvem jsme i na facebooku 🙂 https://www.facebook.com/SdetmiKeSvobode a skupinka https://www.facebook.com/groups/sdetmikesvobode
Jsem business mentorka pro ženy. Pomáhám ženám nalézt sama sebe, svoji jedinečnost a díky tomu vybudovat úspěšný, ziskový business, posunout podnikání na další level... i s dětmi po boku.  Učím, jak si zajistit vlastní pasivní příjmy a nebýt na nikom a na ničem závislá a nalézt svoji jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní. Můj příběh si přečtěte zde >> Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz informace o kurzech a seminářích naleznete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů