Chceš víc prodávat? Víš, že tvoje produkty a služby jsou skvělé, mají obrovskou hodnotu, ale na tvém bankovním účtu to není vidět?

Bojíš se zvýšit cenu, protože nevěříš, že to dokážeš prodat? Bojíš se, protože si nejsi jistá, zda jsou tvoje produkty dostatečně hodnotné?

Chceš pochopit to tajemství, proč někdo prodává snadno a někdo vůbec? Toužíš po tom, aby tvé podnikání konečně přinášelo peníze pravidelně?

Pak jsi tu správně

mám pro tebe přesně to, co hledáš

Prodej je klíčová dovednost

pro úspěšné podnikání 

Komplexní 3 měsíční online program pro podnikatelky, které chtějí zvýšit své prodeje 

 s pomocí osvědčených strategií a energetických principů.

Přeměň každého návštěvníka ve spokojeného zákazníka: 

a posuň svůj business na novou úroveň!

Představ si, že každé tvoje slovo, každý příspěvek, každá nabídka se stává magnetem pro tvoje srdcové zákazníky. Že tvůj online business nejenže prosperuje, ale doslova kvete díky prodejním strategiím, které jsou stejně autentické, jako jsi ty.

Tajemství úspěšného prodeje

 je tvůj klíč k odemčení tvého snu. Tento transformační program není jen kurzem; je to tvoje cesta k prodejnímu mistrovství, kde se naučíš, jak proměnit svou vášeň v zisk, a to vše s lehkostí a radostí.

Tento program je pro tebe, pokud jsi připravena přestat se plácat a začít prodávat s jistotou a elegancí.

"Tajemství úspěšného prodeje"

 tě naučí, jak být v souladu se svými hodnotami a zároveň dosahovat výsledků, o kterých se ti dosud jen zdálo.

.

Úspěšný prodej produktů a služeb je ten okamžik,

kdy se z tvého koníčku stává skutečný business.

A já ti povím jedno tajemství

ÚSPĚŠNÝ PRODEJ není jen pro vyvolené, dá se naučit, jako každá jiná dovednost.

Vím to, protože i já sama jsem si tím prošla. 

Nesnášela jsem "prodej", už jen to slovo ve mne vyvolávalo odpor. Dnes je to pro mne zábavná hra a prodávám s lehkostí produkty za nejvyšší ceny stejně snadno, jako produkty za pár tisíc.

O prodeji a nákupu NIKDY nerozhoduje cena!

Je za tím TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÉHO PRODEJE, které ti s radostí prozradím a naučím tě, 

jak si prodej zamilovat.

.

Jedna důležitá věc, kterou ti chci předat je, že v podnikání můžeme DELEGOVAT téměř vše, co nás nebaví a co nám bere energii. Ale PRODEJ našich produktů a služeb musíme udělat každá za sebe. Můžeme mít nějaké obchodníky, prodejce, sales lady to ano, ale energeticky to musíme udělat my sami. Musí tam být naše energie. Jinak se nikdy nedostaví očekávané výsledky.

A i to se dá naučit, i to je součástí našeho programu.

V prodeji musíš být ty a tvoje energie

Můžeš mít sebelepší služby či produkty, když je ale neprodáš, jsou ti k ničemu.

Nauč se zásadní dovednosti a získávej nové zákazníky s naprostou lehkostí.

Už žádné nahánění klientů

a smlouvání o ceny

 • Naučíš se nejzásadnější dovednost, která mění hobby podnikání na skutečný business. Bez prodeje není zisk, bez zisku není business.
 • Už nikdy nebudeš cítit strach a stres před prodejem ani při něm.
 • Naučíš se oslovovat potenciální klienty přirozeně a s lehkostí, už žádně nahánění a spamování.
 • Poznáš, že cena nikdy není problém, proč někdo neprodává. Klienti budou akceptovat tvoji cenu.
 • Prodej se pro tebe stane zábavnou hrou, kterou si budeš užívat a tím budeš prodávat naprosto přirozeně a s lehkostí
 • Prodejní kampaně už nebudou nikdy strašák. Budeš přesně vědět každý krok, který tě dovede k jasnému výsledku.
 • Tvoje bankovní konto už nikdy nebude na nule. Konečně budeš znát to tajemství úspěchu.

Tvoje podnikání konečně přinese to, po čem celou dobu toužíš - peníze, zisk, hojnost, svobodu, radost, naplnění.

Vždycky jsem se prodeji vyhýbala, protože jsem se bála zklamání, odmítnutí. Nevěděla jsem, jak reagovat na námitky a odmítnutí. Trpěla jsem vždycky, když jsem měla jít prodávat. Nesnášela jsem to. Petra mi však ukázala, že prodej nemusí být děsivý, pokud máte správné strategie. Nyní mám jasnou představu o tom, jak představit své služby tak, aby rezonovaly s potřebami mých zákazníků. Nemám strach prodávat a nabízet svoje služby. Moje prodeje se v průběhu tohoto programu zvedly mnohonásobě, předtím jsem prakticky neprodávala. Tenhle program byl skutečně super, už vím, že prodám cokoli, co vytvořím :)
NikolaFinanční poradce
Díky 'Tajemství úspěšného prodeje' jsem objevila, jak propojit své podnikatelské cíle s osobními hodnotami. Program mi pomohl nejen zlepšit moje prodejní dovednosti, ale také mi dal nástroje pro lepší řízení týmu a budování silnější značky. Je to investice, která se rozhodně vyplatí. Moje investice se vrátila hned v prvním měsíci tohoto programu a to díky novému nastavení mé mysli a zároveň jsem díky Petře odstranila mnoho bloků a limitů, které jsem měla a vůbec jsem si jich nebyla vědomá. A v průběhu 3 měsíců jsem vydělala více než v celém předchozím roce. Peti díky, bylo to boží.
LucieVztahová koučka

Prodej může být zábavná hra

 • pokud víš jak na to
 • pokud víš, jak oslovit ty správné klienty
 • pokud máš nastavené správné ceny
 • pokud propojíš efektivní strategie se svojí energií
 • pokud prodáváš v souladu sama se sebou
 • pokud máš správný vzah k financím
 • pokud si sama nestojíš na brzdě

Naučíš se exkluzivní prodej

a klienti za tebou budou běhat sami :)

Zbav se svých finančních bloků

jednou provždy

Nestůj si sama sobě na brzdě.

Finanční mindset to, jak o penězích přemýšlíš, jak se k nim chováš a jak s nimi zacházíš je důležitým faktorem pro to, zda máš či nemáš dostatek peněz, klientů, času i energie.

Věř, že jedno souvisí s druhým a pokud máš někde nějaké bloky, pak je potřeba s nimi začít pracovat.

I to je součástí mého programu. I to se naučíš :)

Co se v programu naučíš

Program je vytvořen speciálně pro ženy.

Propojuji v něm business strategie, které jsou pro úspěšný prodej nutné,  s naší jedinečnou ženskou energií.

MINDSET ÚSPĚCHU

Odstraníš své bloky, limity a strachy ohledně prodeje a zvyšování cen. Svůj finanční a prodejní mindset nastavíš na úspěch a svoje bohaté "Já". Naučíš se techniky, které tě podpoří a usnadní ti tvoji prodejní strategii.

PSYCHOLOGIE A ENERGETICKÉ PRINCIPY V PRODEJI A ONLINE MARKETINGU

Jak nejlépe navázat vztah se svými srdcovými zákazníky, abys je oslovila na následnou spolupráci. Naučíš se komunikovat se svými zákazníky tak, aby to bylo příjemné pro tebe i ně. Žádné nahánění, žádné spamování, žádný otravný prodej.

Prodej v lehkosti - prodej je jako zábavná hra

CESTA ZÁKAZNÍKA, PRODEJNÍ FUNNEL

Cesta zákazníka od magnetu po prodej. Sales funnel a efektivní tvorba produktů a služeb pro tvoje srdcové zákazníky. 

ÚSPĚŠNÁ PRODEJNÍ KAMPAŇ

Úspěšná prodejní kampaň je akcelerátor tvého zisku v podnikání. Naučíš se efektivní strategie, které ti přinesou rychlé zisky a znásobí tvoje příjmy.

NEODOLATELNÁ NABÍDKA

Nabídka, které tvůj srdcový klient neodolá. Naučíš se vytvořit tak neodolatelnou nabídku, ze které bude tvůj srdcový klient naprosto nadšený a nebude moci říci "ne".

STRATEGICKÝ PLÁN

Sales funnel - kompletní cesta zákazníka od magnetu po prodej. Efektivní produktové portfolio pro tvoje srdcové zákazníky. Optimální nastavení cen a automatizovaný prodej to jsou zásadní kroky pro online podnikání a zajištění pasivních příjmů.

HIGH END TICKETS

Ukážu ti, jak prodávat produkty a služby za nejvyšší ceny. Toto je mistrovská dovednost v businesse, která může změnit nejen tvůj business, ale celý tvůj život.

PRAKTICKÉ TRÉNINKY

Sebelepší techniky a informace nikdy nepřinesou výsledky, pokud nepůjdeš do akce. Součástí programu jsou integrační praktické tréninky s mojí zpětnou vazbou. 

NĚCO NAVÍC PRO TVOJE KVANTOVÉ SKOKY

Energetické a transformační techniky, které tě podpoří a umožní ti růst v lehkosti a zároveň efektivně.

ČLENSKÁ SEKCE

Všechna videa, materiály, pracovní listy, informace, tréninky, záznamy a vše, co je potřeba, najdeš v přehledné členské sekci, ke které ti zůstane přístup po dobu 1 roku. Budeš tedy mít dostatek času vracet se a trénovat i po skončení LIVE programu, který trvá 3 měsíce, po které máš plnou podporu moji i mého týmu.

To vše ti předám velmi prakticky

a zároveň s ženskou lehkostí.

Provedu tě tvým vlastním vnitřním světem a pomohou ti najít a vytvořit tvůj jedinečný a neodolatelný styl prodeje pro tvoje srdcové zákazníky. Čeká tě mnoho praktických úkolů a cvičení. Zapojíme do tvého učení i speciální techniky. Naučím tě vnímat svoji intuici a napojit se na své "skutečné JÁ", objevit své poklady a dosáhnout svých snů!

A to všechno v jednom kompletním balíčku, který ti ukáže cestu k úspěchu.

Tak co říkáš, jsi připravená na to, aby tvůj podnikatelský sen začal dávat smysl a přinášet ovoce?

Program 'Tajemství úspěšného prodeje' kompletně změnil můj pohled na online prodej. Naučila jsem se, jak efektivně komunikovat s mými zákazníky a vytvářet nabídky, které jsou pro ně neodolatelné. Mé tržby se za poslední tři měsíce zdvojnásobily a mám skvělou zpětnou vazbu od spokojených zákazníků.
JanaPR specialistka
Tento program mě naučil, jak psát a komunikovat přesvědčivě a autenticky. Přístupy a techniky, které jsem se naučila, mi pomáhají vytvářet silnější vazby s mými klienty a efektivněji prodávat mé služby. Tajemství úspěšného prodeje je must-have pro každého, kdo chce najít svůj zcela autentický způsob prodeje. Program byl pro mne plný AHA momentů. Díky za to, vůbec jsem neměla ponětí, že může být prodej taková příjemná záležitost.
BáraFreelance podnikatelka

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ?

 • Příští mentoringový program bude otevřen na 2.4.2024. 
 • Každý týden bude probíhat nová lekce  LIVE v členské sekci. Získáš informace, videa a návody, které budeš ke svému prodeji potřebovat.
 • Následovat bude společné mentoringové setkání přes ZOOM, kde probereme aktuální téma, získáš odpovědi na tvoje dotazy, zpětnou vazbu a budeme pracovat na tvé prodejní strategii a integraci do tvého podnikání.
 • Součástí programu jsou také pravidelné tréninky, díky kterým si vše vyzkoušíš v praxi. Získáš neocenitelnou zpětnou vazbu, naučíš se prodávat s lehkostí a radostí a staneš se skutečnou hvězdou prodeje. 
 • Celý kurz trvá 3 měsíce a přístupy do členské sekce ti zůstanou po dobu 12ti měsíců, budeš mít tedy dostatek času vše v klidu projít a vytvořit svůj jedinečný a neodolatelný magnet.
 • Po celou dobu tvého členství máš přístup k online poradně a podpoře.

Brány programu se uzavírají 31.3.2024

poté již není možné vstoupit.

Prodej se pro tebe stane zábavnou hrou,

která tě bude bavit :)

Já sama jsem prodej nesnášela. Pak jsem ale zjistila, že to jde i jinak. Že prodej může být zábava. Od té doby prodávám s radostí, lehkostí a moc si to užívám :)

Prodávám High Ticket produkty a služby stejně snadno, jako produkty za pár tisíc. Věř, že nikdy úspěch v prodeji není o ceně produktu, ale v tvých schopnostech prodat. Ale zároveň tak, aby to pro tebe i pro klienta byl příjemný zážitek. A přesně to se naučíš v mém programu

TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÉHO PRODEJE. 

Naučím tě to také...veř mi, dá se to naučit a není to žádná dřina. Chce to jen pochopit, znát a aplikovat ty správné strategie. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Barbora Zhoufová - nutriční specialistka https://www.facebook.com/baruska.ferenczova

KDO TĚ PROGRAMEM PROVEDE?

Pomáhám ženám propojit ty nejlepší

a nejefektivnější business strategie

s naší jedinečnou energií a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši". 

Jedině tak mohou vznikat úspěšné a ziskové podnikatelské projekty s maximální hodnotou pro nás i pro naše klienty.

Petra Trnková

Business mentorka a koučka

KDYŽ JSEM POCHOPILA JAK MOCNÉ JE PROPOJENÍ ENERGETICKÝCH PRINCIPŮ V PODNIKÁNÍ, ZMĚNIL SE CELÝ MŮJ BYZNYS.

Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businesse.

Tvorbu prémiových produktů a služeb.

Od té doby vím, co mám dělat, vím, kam jdu a vím, jak toho dosáhnu.

Všechno mi najednou dává smysl. Pochopila jsem proč jsem musela tisíckrát spadnout a rozbít si hubu. Pochopila jsem, proč mi přicházely do cesty velké výzvy a překážky. Najednou chápu, spousty PROČ.

A jsem VDĚČNÁ, že jsem si mohla projít všechny pády a těžké zkoušky, protože právě TY mi pomohly VYRŮST a dostat se tam, kde jsem dnes a hlavně STÁT SE TAKOVOU, JAKÁ JSEM DNES.

Jsem vděčná i za všechny mé kritiky, ať už ty vnější, tak i ty vnitřní, protože oni mi pomohli najít moji jedinečnost.

Jsem šťastná, že mohu mít kolem sebe samé skvělé a úžasné lidi - svoji rodinu, své kamarády a také své klientky, které dávají mému životu další rozměr.

Mohu předávat své znalosti a zkušenosti, nejen naučené, ale především ty prožité i dalším ženám. Probouzet v nich odvahu jít a plnit si své sny. Pokud taková cesta láká i tebe, ráda tě přivítám ve svém energetickém poli. Ženská síla a energie roste a násobí se, a i ty můžeš žít tak, jak si přeješ. Ukážu ti cestu, kterou můžeš jít.

Navíc 3 skvělé bonusy

Ale to ještě není vše! Abych ti pomohla urychlit tvůj pokrok a zlepšit tvůj zážitek, přidávám k mému "Tajemství úspěšného prodeje" tři exkluzivní bonusy, které jsou zcela zdarma

BONUS 1

CESTA K SRDCI TVÉHO ZÁKAZNÍKA

Přístup k plné verzi online kurzu. 

 • Ponoř se do světa emocí a psychologie zákazníka a nauč se jak je efektivně najít, zaujmout, oslovit a vytvořit si s nimi vztah.
 • Objev tajemství, které ti pomůže najít, oslovit a přilákat ty pravé, srdcové zákazníky, kteří si bez váhání vyberou právě tvé produkty nebo služby.
 • Součástí kurzu je skvělý bonus - Magické archetypy zákazníků

Bonus v hodnotě 11.900,- Kč

BONUS 2

TAJEMSTVÍ NEODOLATELNÉHO MAGNETU

Přístup k basic verzi online kurzu. 

 • Odhal tajemství, které transformuje tvůj podnikatelský sen do magnetické síly.
 • Zjisti, jak si můžeš vytvořit jedinečný magnet, který přináší věrnost zákazníků, zvyšuje zisk a odlišuje tvoji značku od ostatních.
 • Vše, co potřebuješ vědět a umět pro tvorbu neodolatelného magnetu.

Bonus v hodnotě 11.900,- Kč

BONUS 3

ONLINE PORADNA 24/7

Přístup k online poradně v členské sekci 24/7, kde budeš mít:

 • Náš tým je k dispozici, aby ti pomohl s jakýmikoliv problémy nebo dotazy, které by mohly vzniknout.
 • Získej přístup k naší uzavřené komunitě, kde můžeš sdílet své myšlenky, nápady a zkušenosti s ostatními členy, vzájemná motivace pomáhá k rychlejším výsledkům..
 • Možnost konzultovat svůj postup a strategii s našimi odborníky, což ti pomůže rychleji dosáhnout svých cílů.
 • Nejen teorie, ale konkrétní kroky a praktické rady, které můžeš hned uplatnit.

Bonus v nevyčíslitelné hodnotě.

Co se stane po spolupráci?

 • budeš oslovovat své potenciální zákazníky s lehkostí a úplnou samozřejmostí
 • budeš se u toho cítít skvěle, protože budeš celý proces brát jako zábavnou hru
 • v podnikání budeš růst a posouvat se mnohem rychleji díky pravidelným příjmům
 • nebudeš se bát prodeje, naopak si ho budeš užívat
 • budeš komunikovat s jasnou vizí, co, kdy, kde, jak a komu :)
 • vzroste tvoje vnitřní hodnota a tím i tvoje příjmy
 • nebudeš mít strach se rozhodovat a dělat kroky vpřed
 • budeš vědomou tvůrkyní svého podnikání
 • tvůj život bude plný radosti, hojnosti a úspěšných prodejů
 • díky svému podnikání si vytvoříš pasivní přjmy
 • budeš prodávat i produkty a služby za nejvyšší ceny - High Ticket Produkty
  díky praktickým tréninkům si už v průběhu programu osvojíš všechny techniky v praxi

Jak to vím?

Jednoduše.

Je to moje každodenní práce a provedla jsem touto cestou již stovky žen. Vše jsem vyzkoušela i sama na sobě, vím, jak náročná ta cesta může být, pokud po ní jdeme sami. Vím, že po cestě čeká spousta nástrah, křovin, překážek i bodláčí, ale pokud máš svého průvodce, který tou cestou provedl mnoho lidí před tebou, už se nemusíš prodírat a sedřít si kůži. Můžeš po té jít s větší lehostí a nadějí, že když už to zvládl někdo před tebou, dokážeš to taky.

Tak pojď, zvu tě na naši společnou cestu k tvému úspěchu!

Před účastí v programu 'Tajemství úspěšného prodeje' jsem se plácala, nevěděla jsem, jak prodat svoje produkty a nabídnout své služby, to byla úplně nereálná situace.Netušila jsem, kde a jak oslovit svoje zákazníky na sociálních sítích. Program mi poskytl nejen potřebné prodejní strategie, ale i důvěru vytvářet nabídky, které skutečně rezonují s mými ideálními zákazníky. Díky uplatnění naučených technik jsem během kurzu začala prodávat. Nedařilo se mi sice hned, ale díky Petře se mi podařilo vypilovat moji komunikaci a sebevědomý projev. Nejvíce mě ale překvapilo, jak snadné to může být, když se naučíme správné techniky, které jsou vlastně taky snadné. O kéž bych to věděla dřív! 'Tajemství úspěšného prodeje' mi opravdu pomohlo otevřít dveře k novým příležitostem. Pro mne byl skutečně transformační. Děkuji, že jsem to mohla zažít!
Kristýnaonline podnikatelka
Petra mi v tomto programu doslova otevřela oči v mnoha ohledech. Nejenže jsem zlepšila své prodejní dovednosti, ale také jsem získala hlubší porozumění pro propojení energetiky a úspěchu v podnikání. 'Tajemství úspěšného prodeje' mi pomohlo najít rovnováhu mezi dáváním hodnoty a dosahováním finančního úspěchu. Získala jsem sebedůvěru a tím vzrostla i moje sebehodnota. Naučila jsem se, jak prodávat, aby mi v tom bylo příjemně a necítila jsem tlak na sebe ani na klienty. Určitě doporučuji, už si ani neumím představit, jaké by bylo moje podnikání bez prodeje.
Anetalektorka online kurzů

Brány programu se uzavírají 31.3.2024

poté již není možné vstoupit.

Jaká je cena programu

VARIANTA BASIC

skupinový program

Začíná 2.4.2024

 • Skupinový program 3 měsíce + 9 měsíců navíc přístup do členské sekce (celkem tedy celých 12 měsíců)
 • 6x skupinové ZOOM setkání (+záznamy ze setkání)
 • Uzavřenou členskou sekci, ve které se postupně otevírají lekce
 • Online podpora přes email i v členské sekci po dobu programu
 • Tajemství úspěšného prodeje.

+ 3 SKVĚLÉ BONUSY

 • Online kurz Cesta k srdci tvého zákazníka v hodnotě 11.900,- Kč
 • Online kurz Tajemství neodolatelného magnetu v hodnotě 11.900,- Kč
 • Exkluzivní online poradna v členské sekci "téměř 24/7" 

CELKOVÁ HODNOTA VARIANTY BASIC

129.900,- Kč vč. DPH

CENA PROGRAMU

DNES

49.900,- vč. DPH

31.3.2024 se brány uzavírají a nebude možné vstoupit. 

Možnost rozdělit na 2 splátky. První platbu je třeba uhradit hned pro rezervaci a druhou nejpozději před začátkem programu.

2x 27 450,- Kč

VIP INDIVIDUÁLNÍ

s privátním mentoringem

Začátek dle domluvy

 • 6x individuální ZOOM setkání s Petrou 1-na-1 (+záznamy ze setkání)
 • Osobní online podpora přes messeneger/ WhatsApp v průběhu spolupráce
 • Přístup do uzavřené členské sekce
 • Technická podpora PREMIUM.
 • Tajemství úspěšného prodeje.
 • High Ticket Sales Strategy

+ 3 SKVĚLÉ BONUSY

 • Online kurz Cesta k srdci tvého zákazníka v hodnotě 11.900,- Kč
 • Online kurz Tajemství neodolatelného magnetu v hodnotě 11.900,- Kč
 • Exkluzivní online poradna v členské sekci "téměř 24/7" 

VIP varianta je dostupná pouze

pro 3 ženy

(3 místa již obsazena)

CELKOVÁ HODNOTA

VARIANTY VIP

199.900,- Kč vč. DPH

CENA PROGRAMU DNES

119.000,- vč. DPH

Možnost rozdělit na 2 splátky. První platbu je třeba uhradit hned pro rezervaci a druhou nejpozději před začátkem programu.

2 x 57 450,00 Kč

Brány programu se uzavírají 31.3.2024

poté již není možné vstoupit.

Takže pokud to myslíš vážně, neměla bys váhat.

A teď si shrňme, co všechno dostaneš:

1. **Tajemství úspěšného prodeje** - tvůj průvodce na cestě k úspěšnému podnikání
2. **3 skvělé bonusy** - pouze k tomuto kurzu
3. **Speciální nabídku** - zvýhodněná cena před startem programu

Tak co na to říkáš?

Chceš zůstat stát na místě, nebo chceš udělat krok směrem ke svému úspěchu?

Udělej ten krok! 

Klikni na tlačítko níže a začni svoji cestu k úspěšnému prodeji právě teď.

Pokud cítíš, že právě teď potřebuješ posunout své podnikání a naučit se, jak prodávat své služby a produkty s ženskou lehkostí, láká tě to a je to pro tebe správný krok, případně si ještě nejsi jistá a váháš, kontaktuj mne pomocí kontaktu níže. Zavoláme si, probereme, jak taková spolupráce probíhá a zda právě my dvě společně si "sedneme", spojíme svoje síly a svoji energii a posuneme tvůj život i business do nebeských výšin.

Těším se na setkání a na tvoji jedinečnou úspěšnou cestu.

Pokud si nejsi jistá, zda mohu pomoci i tobě, máš nějaké dotazy, můžeme si zavolat.

Kontaktuj moji asistentku pro více informací.

FAQ

Chápu, že můžeš mít ještě nějaké pochybnosti. Jsem si jistá, že máš plnou hlavu otázek, tak pojďme na ně jednu po druhé odpovědět.

1) Co když to pro mě nebude fungovat?
Tajemství úspěšného prodeje využívá mnoho mých klientek, které jsou v mých dlouhodobých programech. Některým to pomohlo konečně vytvořit úspěšné a fungující online podnikání. Pokud budeš postupovat podle tohoto kurzu, můžeš očekávat jisté výsledky. Součástí kurzu je online podpora, kde máš možnost získat zcela konkrétní, jasné a praktické odpovědi na jakoukoli svoji otázku a také podporu a motivaci. Zároveň jsou součástí programu online setkání, kde můžeš získat zpětnou vazbu.

2) Mám strach z technologie, bude to pro mě příliš složité?
Udělala jsem společně s mým týmem maximum pro to, aby byl kurz co nejjednodušší k použití. Vše je krok za krokem vysvětleno a pokud bys náhodou narazila na nějakou překážku, jsme tu pro tebe na naší zákaznické podpoře! Můj tým je připraven pomoci a podpořit tě v tvojí tvorbě. Pokud by ti přeci jen nešlo, pak můžeš za zcela speciálních a zvýhodněných podmínek delegovat tvorbu na můj tým. 

Vzhledem k tomu, že je na našem trhu velké množství různých možností, nebylo by možné zajistit všechny varianty. Tedy technické nastavení není součástí tohoto kurzu. Ve variantě VIP jsou připraveny nejpoužívanější typy a možnosti. Pokud bude třeba řešit technické záležitosti, je připraven můj tým podat pomocnou ruku a provést tě bodláčím :) Případně můžeme udělat za tebe, ale to už je otázka na individuální setkání. Možnosti však máme a technika určitě není to, co by nás mohlo zastavit na cestě k úspěchu :)

3) Co když to bude příliš časově náročné?
Kurz je zcela individuální. Jednotlivé lekce se otevírají postupně. Můžeš se učit vlastním tempem, kdykoliv a kdekoli. Přístup k celému kurzu i k podpoře ti zůstane 12 měsíců. Máš tedy dostatek času naučit se vše, co budeš potřebovat. Součástí programu jsou online setkání, kterých se můžeš zúčastnit. Pokud však nebude moci být s námi LIVE, budeš mít k dispozici záznamy v členské sekci.

4) Je to příliš drahé.
Úspěch a znalost, které můžeš získat, jsou k nezaplacení. Ale aby to pro tebe bylo ještě přitažlivější, nabízím ti tuto speciální nabídku, aby ti již nic nebránilo na tvé cestě k úspěchu. Pamatuj, že každé podnikání vyžaduje investice, pokud se naučíš tuto klíčovou dovednost, dosáhneš zcela jistě mnohonásobných zisků, které tuto investici mnohonásobně vrátí.

Kdy kurz začíná?

Kurz začíná 2.4.2024 v 10 hodin, kdy ti přijdou přístupové údaje do členské sekce, kde najdeš všechny informace.

Jak kurz probíhá? Budu to stíhat?

Kurz je zcela individuální. Jednotlivé lekce se otevírají postupně. Můžeš se učit vlastním tempem, kdykoliv a kdekoli. Přístup k celému kurzu i k podpoře ti zůstane 12 měsíců. Máš tedy dostatek času naučit se vše, co budeš potřebovat. Součástí programu jsou online setkání, kterých se můžeš zúčastnit. Pokud však nebude moci být s námi LIVE, budeš mít k dispozici záznamy v členské sekci.

Je součástí podpora?

Ano, součástí programu je online podpora v členské sekci. Také ti bude k dispozici můj tým zkušených expertů a odborníků, kteří jsou připraveni pomoci ti překonat různé podnikatelské nástrahy a překážky. Včetně technických nastavení, bude-li to třeba :)
Součástí je online setkávání na ZOOM, kde ti budu k dispozici já a můžeš se ptát na cokoli, co ti nebude jasné, říci si o podporu, sdílet, co bude třeba a také získat zpětnou vazbu pro sebe.

Nemám moc času, jaká je časová náročnost kurzu?

Cílem úspěšného online podnikání je SVOBODA časová i finanční. Tento kurz je zcela individuální, je tedy pouze na tobě, jak často se budeš studiu a tvorbě věnovat. Co se týče náročnosti tvé práce, těžko se dá takto odhadovat, co přesně bude třeba dělat a nastavovat a kolik času to zabere. Každopádně se ti však tvoje časová investice vrátí, až ti budou cinkat objednávky a ty budeš se svými dětmi na výletě, nebo budeš ležet na pláži či dělat cokoli jiného. To je přeci to, zač stojí nějaký ten investovaný čas nyní.

Nemám peníze ná nákup kurzu

Tak s tím ti nepomohu. Každé podnikání si vyžaduje investice a záleží jen a pouze na prioritách, které máme. Pokud cítíš, že je ten správný čas, máš chuť a odhodlání jít si za svými sny a zajistit si pravidelné stabilní příjmy právě díky online podnikání. Pak věř, že se ti tato investice mnohonásobně vrátí.

Mám offline podnikání, je tento kurz i pro mne?

Tento kurz je primárně na online podnikání. Doporučuji přidat k offline i online podnikání, alespoň zčásti, aby ti zajistilo "peřinku" díky které nebudeš závislá na své "fyzické výměně času za peníze". V této fázi je to již vlastně nutnost, abychom zajistili očekávané výsledky a pasivní příjmy. Bez online podnikání to já neumím. A pokud nechceš touto cestou jít, bude lépe do tohoto kurzu nevstupovat.

Co když zjistím, že kurz není pro mě vhodný?

Jsem si jistá, že pokud jsi dočetla až sem, bude kurz přesně to, co ti může pomoci začít tvořit své pasivní příjmy díky prodejním dovednostem, které se naučíš a také díky efektivně nastavenému online podnikání. Pokud však po prvním setkání zjistíš, že jsi vážně šlápla vedle, domluvíme se na ukončení kurzu.

Je možné zaplatit na splátky?

Ano tento program je možné koupit na splátky. Prodej na splátky však není nákup na zkoušku. Bude tedy nutné zaplatit celou částku jako při nákupu naráz.

Bojím se, že to nezvládnu

Mým záměrem je provést tě bezpečně, co nejsnazší cestou. Budeš muset pracovat a dělat kroky sama, ale není to tak těžké, pokud máš pomocnou ruku moji i celého mého týmu :) Nemáš se tedy určitě čeho bát :)

Když nebudu mít výsledky, vrátíš mi peníze?

Tak s takovým přístupem se úspěšné podnikání budovat nedá. Pokud nevěříš sama sobě, pak se ti zřejmě nebude dařit a nemá cenu do kurzu vstupovat. Nemohu zaručit tvoje úspěchy, jenom ty sama máš karty v ruce a jen ty sama s nimi můžeš hrát. Rozhodnutí a zodpovědnost za úspěch a výsledky jsou pouze na tobě. Pokud však budeš dělat to, co v kurzu učím, v podstatě není možné, abys výsledků nedosáhla :) Jistě tedy chápeš, že takovou garanci poskytnout nemohu, jen by dávalo podnět k tomu, že není třeba mít zodpovědnost sama za sebe a svůj úspěch :) Dám ti však všechno potřebné know-how, všechny strategie, které znám a které používám já i další úspěšní podnikatelé a věřím, že není žádný důvod k tomu, abys svých výsledků nedosáhla.

Jak je to s technickými věcmi?

Vzhledem k tomu, že je na našem trhu velké množství různých možností, nebylo by možné zajistit všechny varianty. Tedy technické nastavení není součástí tohoto kurzu. Ve variantě VIP jsou připraveny nejpoužívanější typy a možnosti. Pokud bude třeba řešit technické záležitosti, je připraven můj tým podat pomocnou ruku a provést tě bodláčím :) Případně můžeme udělat za tebe, ale to už je otázka na individuální setkání. Možnosti však máme a technika určitě není to, co by nás mohlo zastavit na cestě k úspěchu :)

Je tento kurz stále otevřen nebo kdy bude další?

Ne. Tento program otevírám 1-2x ročně. Brány kurzu jsou otevřeny do 31.3.2024 do půlnoci, poté se uzavřou a nebude možné vstoupit.

Vrátí se mi investice?

No, tak na tohle neumím odpovědět. Pracuji se svými klientkami tak, abych předala to nejlepší know-how, strategie, nástroje, pomůcky. Společně s podporou mého skvělého týmu odborníků a specialistů v podstatě není možné, aby se ti investice nevrátila, pokud budeš dělat kroky, které v programu učíme. Otázkou je pouze KDY se ti investice vrátí. Někdy je to hned v prvním měsíci, jindy v průběhu delšího času. Ale víš, kdo to ovlivní? Jen a pouze TY :) Já ti s tím mohu jen pomoci, podpořit tě a dát ti to nejlepší, co mám :)

Doufám, že jsem zodpověděla všechny tvé otázky.

Ale pokud ne, neváhej se na mě obrátit. 

Teď jsi viděla a slyšela všechno.

Máš všechny informace a já věřím, že uděláš tu správnou volbu.

Tak co říkáš? Připojíš se k nám?

Klikni na odkaz níže a přidej se k nám! 

 Těším se na tvoji cestu k úspěchu!

Další reference

"mám pocit, že je to člověk, který mi spadl z nebe" :)

Petra je žena s velkým srdcem, rozhledem, nadhledem a zkušenostmi. Když jsem ji poznala, hned jsem cítila, že bude v mém životě zabírat velké místo. Je pro mne velkým vzorem toho, jak se dá dělat business poctivě a se srdcem a přitom si plnit sny, které máme. Je mojí průvodkyní na cestě k mým snům a k mému podnikání a jsem za to velmi vděčná. Její energie je úžasná. Vždy má radu, vždy je tu pro mne a já mám pocit, že je to člověk, který mi spadl z nebe. Když je potřeba, nastaví své rameno, abych si mohla poplakat, ale jindy mne kopne do zadku, abych se vzbudila a šla dál. A přesně to se mi líbí.

Investice, kterou jsem do mentoringu vložila, se mi pomalu vrací zpět (nyní jsem v programu 3. měsíc) a já už teď vím, že to byly nejlépe investované peníze. To, co mi přinesla tato krátká doba v Petřině poli, už dnes vím, že mnohonásobně překročilo to, co jsem investovala.

Petí díky, díky, díky a těším se další cestu.

Katka

"Pak jsem si ale uvědomila, kolik času a energie mne to už stálo a rozhodla jsem se risknout, vsadit peníze a doufala, že se to nějak změní a z mého koníčku se stane podnikání."

Když přemýšlím, jak jsem se dostala do mentoringového programu, první úvaha přišla na webináři, který Petra pořádala. Mluvila tehdy o businesse, slyšela jsem spoustu zajímavých myšlenek, Ale to mne oslovilo nejvíce byla věta „plácáš se ve svém businesse, pak si najdi mentora.“ Byla to přesně moje situace, plácala jsem se. Rok jsem makala, tvořila, věnovala spoustu času svému podnikání, často na úkor svých dětí. A nic! Pár prodaných ebooků, komunita pár set lidí, ale bez akce. Na facebooku mi nikdo moc nereaguje. Prodej stojí a mně se chce to zabalit a jít někam do práce.

Pak jsem si ale uvědomila, kolik času a energie mne to už stálo a rozhodla jsem se risknout, vsadit peníze a doufala, že se to nějak změní a z mého koníčku se stane podnikání.

Ale to, co se začalo dít, to by mne tenkrát ani nenapadlo. Petra je skvělá mentorka, má neskutečnou energii a nějaké kouzlo osobnosti, které mne doslova učarovalo J a začaly se dít zázraky. Musela jsem a stále musím makat, dělat pro svůj business maximum, ale najednou to jde tak nějak samo, s lehkostí a přirozeně. Po třech měsících jsem měla část investovaných peněz zpět. A do půl roku se mi nejen vrátila celá investice, ale mám pravidelný příjem, který mi zajistil klid na duši :)

Navíc je Petra skvělá žena, která se dokáže nacítit druhé a ukázat jejich jedinečnost. Byla jsem toho svědkem při několika společných setkáních. A doslova mi padla brada, když jsem ji viděla v akci. Něco neskutečného.

Rozhodně byl vstup do mentoringu nejlepší rozhodnutí mého života. Z mého koníčku se nestalo jenom podnikání, ale prosperující business, přesně tak, jak Petra slibovala :) Změnil se nejen můj život podnikatelky, ale vyrostla jsem jako osobnost, byla to kompletní transformace.

Pokud váháte, tak vám rozhodně doporučuji do mentoringu s Petrou jít. Otevře vám neskutečné možnosti, o kterých se na internetu nepíše J a které zadarmo nikdo nerozdává.

Míša

"A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé"

Mgr. Jana Tlapová www.janatlapova.cz

Díky, Peti, právě jsem doposlechla video o dom.vzdělávání a podnikání. Jsi neuvěřitelně aktivní a vytrvalá, po očku sleduji Tvé aktivity a moc se těším, až se to vyjde a připojím se k Tvému vedení i k dalším ženám… Roste to celé velmi hezky, zaléváš to svou pozorností a laskavou péčí, mám ráda Tvůj způsob práce a komunikace… A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé. Netlačíš na pilu, jsi přirozená, laskavá, hledáš cesty, reaguješ plynule na vzniklé situace... Krása.

"Potřebovala jsem nakopnutí, nadhled a podporu pro to jít do akce. Což jsem v mentoringu i dostala"

Petra Sklenářová www.krasnaprosebe.cz

K mini mentoringu s Peťou jsem se rozhodla velmi spontánně. Potřebovala jsem nakopnutí, nadhled a podporu pro to jít do akce. Což jsem v mentoringu i dostala 🙂 Petina energie je doslova nabíjející. Během krátkého času nám předala spoustu tipů a know how. Důležité pro mě bylo, že jsme spolu měly osobní konzultaci, kde jsme probraly konkrétní strategii, od které jsem se mohla odrazit. Peťa mi dala zajímavé tipy, které postupně zpracovávám do svého projektu. Velmi si cením skupinových mentoringů 2x týdně a podpůrné skupiny, kde jsme byly v kontaktu s ostatními ženami a vzájemně se podporovaly ❤️ V mentoringu vznikla skvělá atmosféra, díky které jsem se posouvala rychleji dál🙂

"Tvůj přístup je hravý, nenásilný a radostný"

RECENZE v průběhu programu: Peti, Ty víš, že jsem na počátku všeho on-line nového... Takže bez očekávání žádná očekávání  ... Tvůj program mi pomáhá vidět další souvislosti, které jsem ještě před 3 - mi týdny neviděla a netušila... Zároveň vím, že bude pořád co nového a to je vývoj. Já to s pokorou a vděčností přijímám, protože jinak to nejde ... KROK ZA KROKEM...Co je, ale ještě důležitější pro mě, je že Já vím, že je to možné a Ty víš jak... Jsi pro mě podporou i v mém osobním rozvoji , protože ještě nacházím skrze Tebe své limity... a Ty nepotřebuju. Zároveň i Tvůj přístup je hravý, nenásilný a radostný...A co je ještě pro mě důležité, je moje motto, které také ráda ctíš: "V jednoduchosti je síla" a plyneš v lehkosti. To je pro mě osobně nesmírně důležité....

RECENZE: Po uplynutí měsíčního mentoringového programu s Péťou jsem si uvědomila několik věcí... Jednak dělat věci postupně, tedy hlavně co se týče produktů .... vytvořit portfolio, které uspokojí začínající i pokročilé klienty. Dále mi otevřela oči, co vše a jak se může.... jako začínající on-line podnikatelka, tedy skrze Péťu pronikám do tajů, možností a voleb, které mohu na své cestě činit...Navíc jsem si s Péťou sedla i po stránce energetické a tak to byla krásná měsíční jízda a já se těším na nějakou další spolupráci. Peti moc moc děkuji

Petra Iserová - Vesmírné záležitosti www.petraiserova.cz

Petro, moc děkuji za konzultaci. Nejprve jsem myslela, že nic takového nepotřebuji a že se nic nestane, když už se na mě nedostane v pořadníku. Ale pak jsem si uvědomila, že se o tomto tématu nemám ve svém okolí s kým bavit na takové úrovni, aby mi to něco dalo a nebylo to jen mé stěžování a vymlouvání se, proč nepokračuji v tvorbě placeného ebooku. Z naší rychle uběhlé konzultace si odnáším nadšení se do té práce vrhnout a vím, že bych fakt měla, že mám rok na to to podnikání rozjet, aby mě to za rok mohlo aspon trochu živit, prtže už to nebude nad rámec klasického příjmu. Super nápad je s video příspěvky z mých logopedických lekcí. Videa natáčím trošku, víc fotím, ale pak to mám jen ve složce v Macu, ale ten krok, dát to na FB pak pokulhává. Myšlenka nechat to plynout a uvidí se, kam mě cesta zavede je uklidňující. Téma hateři bylo pro mě osvobozující - je to jejich problém. Konkrétní otázka na ceník na webu mě přivedla k myšlence, že tam fakt "musím" dát, že poskytuju ty soukromé lekce online (časem) i offline a za kolik. Líbí se mi nápad té první konzultace zdarma. Aby měli možnost zjistit, jestli chtějí ke mně chodit, protože to je v podstatě cca na minimálně roční setkávání se, u některých problémů i déle. Započítat přípravu do ceny lekce se může zdát jako samozřejmost, ale já to nějakým způsobem odmítám do cenotvorby zahrnout... V online světě sice nikdo nikam nejede, ale nemohu jen lehce sáhnout do šanonu, kde vím, že to mám.... V online to "musím" mít nachystané dopředu, abych nezdržovala hledáním ve složce a pak zjistila, že daný materiál ani digitalizovaný nemám nevím, na kolik jsou ted slyšet moje vysoké nároky a na kolik je to prostě potřeba být profesionální, ae příprava prostě je nutná.
Děkuji za Tvůj čas a pohodovou atmosféru při setkání. Bylo super se o tom pobavit s odborníkem a získat konkrétní tipy a vhledy na mou situaci!

Viola Jónová

"neváhejte a na Petru se obraťte, je ochotná, schopná a má ten správný drive, nadšení a zkušenosti, které vás podpoří, když vůbec nevíte, nebo se bojíte jako já. Její podpora pro mě byla a je velikou inspirací a protože opravdu žije to, co předává, je schopná to předat způsobem ,který potřebujete"

Jitka Dolníková www.citlivacesta.cz

Petřiny služby mi velice pomohly, jsem máma na mateřské, doposud vždy zaměstnanec, s přirozenými obavami z podnikání a velkou nejistotou. Věděla jsem, že je toto moje cesta, ale absolutní nedostatek odvahy a zkušeností mě odrazoval.. Pokud jste na tom podobně, neváhejte a na Petru se obraťte, je ochotná, schopná a má ten správný drive, nadšení a zkušenosti, které vás podpoří, když vůbec nevíte, nebo se bojíte jako já. Její podpora pro mě byla a je velikou inspirací a protože opravdu žije to, co předává, je schopná to předat způsobem ,který potřebujete. Zejména oceňuju lehkost, kterou mi dodala do mého těžkopádného rozjezdu, protože ví, že věci, které já vnímám jako problém, problém nejsou. Peti, děkuji moc! Jitka

"...mě zbavila prvotní nejistoty. Oceňuji konkrétní rady... "

Milá Petro, velmi děkuji za dnešní konzultační setkání. Téma cenotvorby bylo pro mě dosud zamlžené a už jen příprava na to, že se spolu budeme bavit nad mými produkty, mě zbavila prvotní nejistoty. Oceňuji konkrétní rady ke tvorbě položkového rozpočtu. Posunul mě také Tvůj nápad ohledně tvorby cen na míru podle velikosti obce. Teď se cítím připravená konečně dojít na ten živnostenský úřad a ze seznamu volných živností (seznam od Tebe je mnohem podrobnější, než jsem dostala na úřadě) to svoje podnikání v oboru číslo 72 založit.
S úctou k Tvým znalostem a s radostí z dalšího posunu

Jarka Sedláková - vesnická mentorka 

"jsem objevila sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat"

Podnikání bylo už dlouho mojí velkou touhou, ale než jsem vstoupila do programu Business START Začni podnikat, vůbec jsem netušila, co bych měla udělat a jak začít. V kurzu jsem objevila sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat. Ještě jsem si živnost nezaložila, ale už mám připraveny dokumenty, které potřebuji a sbírám poslední kousky odvahy. Vím, že už jsem před branami a určitě, až bude pokračování kurzu, půjdu dál, určitě už s živnostenským listem v kapse :)

Kamila - Maminka na mateřské- budoucí podnikatelka v realitách

"pozorně naslouchá potřebám dané ženy a snaží se poskytnout konkrétní kroky nejen pro rozjezd podnikání i pro správné nasměrování. Její upřímný a sympatický projev vzbuzuje velkou důvěru, schopnosti se v rozhovoru sladit, povzbudit a prakticky pomoci jsou v konzultaci přirozenou součástí. "

Mgr. Jana Tlapová www.janatlapova.cz

Konzultace s Petrou proběhla ve velmi milém, přátelském a podnětném nastavení. Děkuji. Petra nabízí ostatním ženám pomocnou ruku nejen na začátku podnikání. Čerpá ze svých zkušeností, pozorně naslouchá potřebám dané ženy a snaží se poskytnout konkrétní kroky nejen pro rozjezd podnikání i pro správné nasměrování. Její upřímný a sympatický projev vzbuzuje velkou důvěru, schopnosti se v rozhovoru sladit, povzbudit a prakticky pomoci jsou v konzultaci přirozenou součástí. Doporučuji ji kontaktovat a vyzkoušet její poradenské služby. I krátký rozhovor může mít velký dosah a nastartovat k činům. Akce je pak už na každém z nás... Tak jdu na to... ;-)

"Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům "

Jana Streichsbierova www.uspesnedopenze.cz

S Petrou jsem si domluvila individuální konzultaci na dvě různá témata. Důvodem bylo, že jsem potřebovala nestrannou a zkušenou radu někoho, kdo se nesnaží nic prodat a má sám zkušenosti, prostě v tom umí chodit líp než já. Konzultace byla ve velmi přátelském duchu a s možností se přeptat i dvakrát na stejnou věc, pokud ji člověk nechápe napoprvé. Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům nebo službám, které danou záležitost vyřídí. Petro, děkuju, už mám zase o kousek jasněji a díky tobě zjišťuju, že se ve světě peněz není čeho bát.

"Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit"

Díky konzultaci s Petrou Trnkovou do mého života vstoupil větší klid. Jako začínající podnikatelce v rukodělné tvorbě mi dala odpovědi na otázky nejen ohledně cenotvorby, ale i celkového uchopení mého podnikání. Praktické rady do začátku jsou to nejcenější na této cestě.Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit, proto vřele doporučuji každému, kdo stojí na startu a trochu v tom tápe.

Katerina Kaluginova https://www.facebook.com/artplstirna

"během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál "

Petra Vacková

Život mi do cesty poslal další úžasnou ženu Petru Trnkovou. Měly jsme spolu motivující rozhovor, probraly jsme domluvené téma a během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál. Děkuji za motivaci a příjemnou atmosféru. ⚡️

"Ohromně mi to pomohlo, děkuji "

Petro, děkuji za velmi přínosnou konzultaci! Problém, či spíše blok, který komplikoval moje podnikání, jsi dokázala během krátké doby rozklíčovat a nastínit možné řešení. A nejen to. Během našeho velmi podnětného rozhovoru vyplulo na povrch několik dalších otázek a ty ses mi pak věnovala ještě i nad rámec konzultace, abych měla vše v pořádku vyřešené. Ohromně mi to pomohlo, děkuji!

Marta Ptáčková https://hudebkawolfgang.cz

"velmi příjemné, inspirativní a přátelské"

Jana Klaudingerová https://janaklaudingerova.cz

Společné setkání na téma "Jak podnikat s dětmi po boku" bylo velmi příjemné, inspirativní a přátelské. Nejsem úplně plánovací typ ala co bude za rok. Ze všeho nejvíce mě sezení nakoplo k vytvoření ročního plánu. Od Peti jsem dostala dárek plánovač, který budu doufám 🙂 využívat. Peti sezení se mi moc líbilo, bylo to velmi příjemné.

Peti po pár společných sezeních vím, že máš co předat 🙏❤️🧡 dnešní možnosti jsou skvělé. A je fajn, že nemusíme opakovat začátečnické chyby stále dokola, díky lidem jako jsi ty. Ať se Vám společné všem tahle cesta vydaří 🙏

Sabina Vytisková

"Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup"

Lucie Jungerová www.tajemstvivedomezeny.cz

Petro, moc děkujeme za dnešní online konzultaci týkající se rozjezdu a formy podnikání ve třech. Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup :-)

"Péťa dělá úžasnou práci a její přístup je za mě naprosto jedinečný. Měla jsem před prvním online setkáním trochu trému, ale po pár vteřinách to ze mě spadlo a bylo to super. Bylo to velice příjemné a milé setkání. Umí krásně naslouchat a cítíte, že Vám opravdu chce dobře poradit a záleží jí na Vašem úspěchu. Není to něco nuceného a nepříjemného.  "

Lucka Steinmüllerová  https://lukolu.cz/

Ve skupině, kterou má Péťa je velice příjemná atmosféra. Narazila jsem na tuto komunitu úplně náhodou a jsem za to upřímně moc vděčná. Získala jsem nové kontakty a možná i přátele Péťa dělá úžasnou práci a její přístup je za mě naprosto jedinečný. Měla jsem před prvním online setkáním trochu trému, ale po pár vteřinách to ze mě spadlo a bylo to super. Bylo to velice příjemné a milé setkání. Umí krásně naslouchat a cítíte, že Vám opravdu chce dobře poradit a záleží jí na Vašem úspěchu. Není to něco nuceného a nepříjemného. Naopak jsem se cítila, jako bych mluvila s dlouholetou kamarádkou a ona mi předávala svoje zkušenosti. Ještě jednou děkuju Péťo, doufám, že se zase brzo uvidíme.

"Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty, ale pokračovat za svým snem."

Jako začínající podnikatelka jsem stála před otázkou, jak zvládnout technickou část svého podnikání. Mám si nechat vystavit živnostenský list? Jak, komu, kdy a kolik budu své budoucí příjmy danit? Měla jsem hodně otazníků.Ty mi pomohla zodpovědět paní Petra. Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty, ale pokračovat za svým snem. Tímto děkuji za podnětný rozhovor. Jistě Vašich služeb do budoucna využiji. 

Helena Ryklová

Hana Barochova www.hanabarochova.cz

S Petrou jsme prokonzultovali spoustu témat. Konzultace byla moc příjemná a přátelská. Děkuji ti, Péťo, za tvůj čas a za zodpovězení některých mých "zapeklitých" otázek ohledně podnikání a otevření obzoru. Srozumitelně mi vysvětlila některé náhledy. Děkuji

"... vyloženě mě zachránila! "

Mirka Zvolánková www.hratkyzprihradky.cz

"Petra mi pomohla nastartovat mio web, propojení s aplikacemi a spuštění prodeje mých produktů a vyloženě mě zachránila! Je to profesionálka na pravém místě, vstřícná, srozumitelná a určitě ji mohu jen doporučit " Mirka 🙂

"Spolupráce s Petrou mě bavila a těšila, její energie je příjemná a povzbuzující."

Olča Pechová - www.olipechova.cz

Spolupráce s Petrou mě bavila a těšila, její energie je příjemná a povzbuzující. Je to inspirativní a nápaditá žena. Její pomoc s webem byla přínosná a časově přizpůsobená mým i jejím časovým možnostem. Petru vřele doporučuji.

"Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude."

Pavla Rusňáková

Ahoj Peti, moc dekuji za cas straveny s tebou, za tve rady a vhledy 🙂. Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude. Je to krasa a moc dekuji, za vse i za nabidku byti me oporou. Ty jsi jiz velky kus cesty usla a jsi pro me inspiraci. Je pro me velmi uklidnujici slyset, ze obavy, strachy ci limity, ktere pocituji v zacatku v podstate zaziva kazdy a jde to zvladnout, naucit se a prekonat to. Dekuji, dekuji, dekuji. A jsem obrovsky vdecna 🙂

"Sama bych se nikdy neodhodlala a podnikání by zůstalo jen mým snem."

Program Business START - Začni podnikat s lehkostí byl pro mne velkým přínosem a díky němu jsem opravdu začala podnikat. Neuvěřitelné. Ještě před půl rokem bych v to ani nedoufala, že se můj sen začne plnit a dnes mám svoji živnost a podnikám. Sice ne s lehkostí, ale vím, že se mám na koho obrátit a že mi poradí a nasměruje na další kroky. Sama bych se nikdy neodhodlala a podnikání by zůstalo jen mým snem.

Lucie - lektorka cizích jazyků

Děkuji moc Péti za Tvůj čas, nemůžu na to přestat myslet 😊

Ivana Pertl

"jak si propočítat můj nápad a zjistila, že ho musím upravit, aby to nebyl jen bláhový sen,  ale stal se z něj reálný byznys."

Naučila jsem se, jak si propočítat můj nápad a zjistila, že ho musím upravit, aby to nebyl jen bláhový sen, ale stal se z něj reálný byznys. Tedy fakta a propočty byly součástí cesty kurzem. Zároveň ale také ve mne probudil moje kreativní já, o kterém jsem ani netušila, že ho v sobě mám :) Podpora, kterou Petra celou dobu dodávala byla až neuvěřitelná. Snažila se pomoci víc, než jsem očekávala. Celý program naprosto předčil moje očekávání.

Radka - zakladatelka zdravé kavárny