Toužíš najít své životní a podnikatelské poslání
Toužíš po tom objevit svůj plný potenciál a odkrýt svoji jedinečnost.
Cítit se naplněná a být ve své plné síle.

Toužíš žít život, o kterém už dlouho sníš?

Představ si, jaké by to bylo, kdybys žila v souladu se svým posláním, se svojí duší.

Představ si chvíli, kde objevíš svůj vnitřní poklad – tvůj zlatý klíč k poslání, které tě naplňuje

Jaké by bylo znát své dary, kterými můžeš obohatit svůj život i podnikání?

Jaký by byl tvůj život, kdybys žila v souladu sama se sebou? Jaké by to bylo, kdybys žila svůj sen?

Jaké by bylo žít naplno? 

Najdi svůj zlatý klíč

... najdi svoje jedinečné poslání

a odemkni svůj potenciál

"Najdi svůj zlatý klíč, najdi svoje poslání" je kurz, který transformuje tvůj svět podnikání

a osobního růstu.

.

Jsi jedinečná, stejně jako tvůj životní i podnikatelský příběh.

V tomto kurzu se naučíš, jak spojit své hluboké hodnoty s tvými dary a talenty. Odhalíš svoji skutečnou sílu a jedinečnost.

Ukážu ti, jak propojit tvou podnikatelskou vášeň s hlubšími životními cíli.

Provedu tě tajemnými místy a pomohu ti objevit tvoje dary, talenty a poslání, které ti otevřou dveře do světa podnikání, které bude v souladu s tebou a tvojí jedinečností.

Objevíš nejen svůj zlatý klíč k úspěchu, ale také způsoby, jak ho využít pro tvorbu života a podnikání, po kterém toužíš.

Nenech tuto šanci jen tak projít. Je čas odemknout dveře k tvému skutečnému poslání. Připoj se k nám v kurzu "Najdi svůj zlatý klíč, najdi svoje poslání" a zažij transformaci, která tě dovede k naplnění tvých snů.

Tvoje cesta začíná tady – otevři své srdce novým možnostem.

POJĎ A VYDEJ SE NA CESTU PLNOU NAPLNĚNÍ, RADOSTI A HOJNOSTI.

"Objevila jsem sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat"
Podnikání bylo už dlouho mojí velkou touhou, ale než jsem vstoupila do programu, vůbec jsem netušila, co bych měla udělat a jak začít. V kurzu jsem objevila sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat. Ještě jsem si živnost nezaložila, ale už mám připraveny dokumenty, které potřebuji a sbírám poslední kousky odvahy. Vím, že už jsem před branami a určitě, až bude pokračování kurzu, půjdu dál, určitě už s živnostenským listem v kapse :)
KamilaMaminka na mateřské- budoucí podnikatelka v realitách

Správný nápad

je základ úspěšného podnikání 

KDY JE PRO TEBE KURZ VHODNÝ

 • Toužíš objevit svoje jedinečné poslání, svoje dary a talenty
 • Potřebuješ najít podnikatelský nápad
 • Chceš rozšířit svoje stávající služby či nabídku a nemůžeš se pohnout z místa
 • Chceš rozproudit svoji kreativitu
 • Chceš získat jedinečnou zpětnou vazbu či radu

Představ si, jaké to bude, až najdeš svůj zlatý klíč. Jak se všechno změní.

Představ si, jak se každé ráno probouzíš s jistotou, že znáš svůj cíl a směr, kterým se máš vydat.

Jak tě naplňuje radost a uspokojení, když cítíš, že jsi na správné cestě, že nejsi jen pasivní divák svého života, ale aktivní tvůrce svého osudu.

Představ si, jak se tvůj potenciál probouzí a rozvíjí, jak v sobě objevuješ nekonečnou sílu a schopnosti, o kterých jsi ani nevěděla, že je v sobě máš.

Jak se každý den těšíš na nové výzvy a příležitosti, protože víš, že tě posouvají blíž k tvému snu.

Jak se tvůj sen stává skutečností. Jak se cítíš spokojená a šťastná, když se ohlédneš zpátky a vidíš, jak daleko jsi došla.

Jak se tvůj svět otevírá novým možnostem a příležitostem. Jak se tvůj život stává dobrodružstvím plným radosti a spokojenosti.

Konečně víš, že žiješ svůj sen.

Chápu, že můžeš mít pochybnosti. Je naprosto přirozené, že se obáváš neznáma a rizika. Já jsem tady, abych ti ukázala cestu. Protože vím, že i ty máš v sobě potenciál najít svůj zlatý klíč a otevřít dveře ke svým snům.

 Představ si, že existuje mapa, tě přivede přímo k tvému zlatému klíči, kde objevíš, jak dosáhnout všeho, co jsi kdy chtěla. To, co ti teď představím, ti opravdu může změnit život.

Online kurz na hledání podnikatelských nápadů

a životního poslání.

CO TI KURZ PŘINESE

POZNÁŠ SAMA SEBE A SVÉ VELKÉ "PROČ"

Poznat sama sebe a najít své velké PROČ je základ, na kterém budeš stavět. 

NAJDEŠ SVÉ POSLÁNÍ

Nalezneš svoje jedinečné poslání, svoje dary a talenty, které budeš moci využít pro svoje podnikání ale i v běžném životě.

ZMĚNÍŠ SNY V REALITU

Objevíš své skutečné sny, touhy a cíle. Naučíš se a pochopíš, jak efektivně pracovat se svými sny, touhami a cíli a jak se z vizí stává realita.

PODNIKATELSKÉ NÁPADY V SOULADU S TEBOU

Naučíš, jak se naladit sama na sebe, hledat a najít podnikatelské nápady, které jsou v souladu s tvým skutečným já, s tvojí duší.

To vše ti předám velmi prakticky a zároveň s ženskou lehkostí.

Provedu tě tvým vlastním vnitřním světem a pomohou ti odkrýt tvé skutečné poslání. Čeká tě mnoho praktických úkolů a cvičení. Zapojíme do tvého učení i speciální techniky. Naučím tě vnímat svoji intuici a napojit se na své "skutečné JÁ", objevit své poklady a dosáhnout svých snů!

Tak co říkáš?

Jsi připravena objevit a použít svůj zlatý klíč a otevřít dveře novému životu?

JAK KURZ PROBÍHÁ

 • Ihned po zaplacení získáš přístup do členské sekce, můžeš se tedy rovnou vydat na cestu.
 • Kurz je sestaven v přehledné členské sekci, kde jsou jednotlivé lekce, které se postupně otevírají.
 • Přístupy ti zůstanou po dobu půl roku. Budeš mít tedy dostatek času odemknout svůj potenciál a objevit svůj unikátní nápad.
 • Součástí lekcí jsou videa, návody i praktické pomůcky, které tě provedou krok za krokem a usnadní ti tvoji cestu.
Naučila jsem se, jak si hledat svůj nápad a zjistila, že ho musím upravit, aby to nebyl jen bláhový sen, ale stal se z něj reálný byznys. Zároveň ale také program ve mne probudil moje kreativní já, o kterém jsem ani netušila, že ho v sobě mám :) Podpora, kterou Petra celou dobu dodávala byla až neuvěřitelná. Snažila se pomoci víc, než jsem očekávala. Celý program naprosto předčil moje očekávání.
Radkazakladatelka zdravé kavárny

KDYŽ JSEM OBJEVILA SVOJE POSLÁNÍ, POCHOPILA JSEM SMYSL SVÉHO ŽIVOTA.

Od té doby vím, co mám dělat, vím, kam jdu a vím, jak toho dosáhnu.

Všechno mi najednou dává smysl. Pochopila jsem proč jsem musela tisíckrát spadnout a rozbít si hubu. Pochopila jsem, proč mi přicházely do cesty velké výzvy a překážky. Najednou chápu, spousty PROČ.

A jsem VDĚČNÁ, že jsem si mohla projít všechny pády a těžké zkoušky, protože právě TY mi pomohly VYRŮST a dostat se tam, kde jsem dnes a hlavně STÁT SE TAKOVOU, JAKÁ JSEM DNES.

Jsem vděčná i za všechny mé kritiky, ať už ty vnější, tak i ty vnitřní, protože oni mi pomohli najít moji jedinečnost.

Jsem šťastná, že mohu mít kolem sebe samé skvělé a úžasné lidi - svoji rodinu, své kamarády a také své klientky, které dávají mému životu další rozměr.

Mohu předávat své znalosti a zkušenosti, nejen naučené, ale především ty prožité i dalším ženám. Probouzet v nich odvahu jít a plnit si své sny. Pokud taková cesta láká i tebe, ráda tě přivítám ve svém energetickém poli. Ženská síla a energie roste a násobí se, a i ty můžeš žít tak, jak si přeješ. Ukážu ti cestu, kterou můžeš jít.

Petřiny služby mi velice pomohly, jsem máma na mateřské, doposud vždy zaměstnanec, s přirozenými obavami z podnikání a velkou nejistotou. Věděla jsem, že je toto moje cesta, ale absolutní nedostatek odvahy a zkušeností mě odrazoval.. Pokud jste na tom podobně, neváhejte a na Petru se obraťte, je ochotná, schopná a má ten správný drive, nadšení a zkušenosti, které vás podpoří, když vůbec nevíte, nebo se bojíte jako já. Její podpora pro mě byla a je velikou inspirací a protože opravdu žije to, co předává, je schopná to předat způsobem ,který potřebujete. Zejména oceňuju lehkost, kterou mi dodala do mého těžkopádného rozjezdu, protože ví, že věci, které já vnímám jako problém, problém nejsou. Peti, děkuji moc! Jitka
Jitkawww.citlivacesta.cz
Ahoj Peti, moc dekuji za cas straveny s tebou, za tve rady a vhledy 🙂. Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude. Je to krasa a moc dekuji, za vse i za nabidku byti me oporou. Ty jsi jiz velky kus cesty usla a jsi pro me inspiraci. Je pro me velmi uklidnujici slyset, ze obavy, strachy ci limity, ktere pocituji v zacatku v podstate zaziva kazdy a jde to zvladnout, naucit se a prekonat to. Dekuji, dekuji, dekuji. A jsem obrovsky vdecna 🙂
Pavla

NAVÍC SKVĚLÝ BONUS

Ale to ještě není vše! Abych ti pomohla urychlit tvůj pokrok a zlepšit tvůj zážitek, přidávám skvělé bonusy, které jsou zcela zdarma.

MEDITACE

SETKÁNÍ S TVÝM SKUTEČNÝM "já"

Exkluzivně pro tento kurz připravená speciální meditace, která ti umožní dostat se do hloubky svého skutečného "Já"

 • Tato meditace ti pomůže hlouběji pochopit, kdo skutečně jsi a co v životě opravdu chceš.
 • Použití tohoto bonusu ti umožní rychleji a s menším úsilím dosáhnout svých cílů tím, že objasníš své skutečné já a jeho touhy.

Hodnota tohoto bonusu je 1.590,- Kč

CENA PROGRAMU

V programu získáš zaručené a praxí ověřené postupy, jak hledat a najít svůj jedinečný podnikatelský nápad, svoje dary, talenty a poslání. Co je nejdůležitější, naučíš se, jak svůj plný potenciál využít ve svém životě i v podnikání.

Program obsahuje 4 lekce, praktické úkoly, speciální techniky a mnoho konkrétních rad a tipů, které ti pomohou najít tvé jedinečné poslání a integrovat svůj plný potenciál do svého života.

Vložila jsem do něj všechny svoje zkušenosti, které jsem získala za více než 20 let praxe v rozvoji ženského poteciálu, kdy jsem provedla již tisíce žen labyrintem svého vnitřního světa i podnikání. Vložila jsem do něj své srdce, stejně jako do všech svých projektů, služeb, osobního i podnikatelského života.

Věřím, že díky informacím a prožitkům, které v kurzu získáš, najdeš i ty svoje poslání, ale především odkryješ svůj plný potenciál, svoji plnou sílu a budeš žít i podnikat v souladu se svojí duší.

 • Program na 4 týdny + přístup do členské sekce na dalších 6 měsíců.
 • Samostudium v členské sekci.
 • Praktické listy, checklisty, návody, videa, podcasty a mnoho dalších podkladů, nástrojů a pomůcek .

+ SKVĚLÝ BONUS

 • Speciální meditace

CELKOVÁ HODNOTA KURZU

5.900,- Kč vč. DPH

Cena pro tebe

1.990,- Kč vč.DPH

1.645,- Kč bez DPH

FAQ

No tak, chápu, že můžeš mít ještě nějaké pochybnosti. Jsem si jistá, že máš plnou hlavu otázek, tak pojďme na jednu po druhé odpovědět.

1) Co když to pro mě nebude fungovat?
Metody a techniky pro objevení skutečného potenciálu a hledání podnikatelských nápadů, které se v tomto kurzu naučíš využívá mnoho mých klientek, které jsou v mých dlouhodobých programech. Některým to pomohlo konečně vytvořit úspěšné a fungující online podnikání. Pokud budeš postupovat podle tohoto kurzu, můžeš očekávat jisté výsledky. 

2) Co když to bude příliš časově náročné?
Kurz je zcela individuální. Jednotlivé lekce se otevírají postupně. Můžeš procházet vlastním tempem, kdykoliv a kdekoli. Přístup k celému kurzu ti zůstane 6 měsíců. Máš tedy dostatek času vše v klidu projít, vyzkoušet a vracet se k jednotlivým lekcím i technikám opakovaně, jak budeš potřebovat.

Kdy kurz začíná?

Kurz je připraven v uzavřené členské sekci. Ihned po zaplacení ti přijdou přístupové údaje a po přihlášení se ti otevře první lekce kurzu. Další se pak otevírají postupně v průběhu kurzu. Přístupy do členské sekce ti zůstanou na 6 měsíců.

Jak kurz probíhá? Budu to stíhat?

Kurz je zcela individuální. Jednotlivé lekce se otevírají postupně. Můžeš se učit vlastním tempem, kdykoliv a kdekoli. Přístup k celému kurzu ti zůstane 6 měsíců. Máš tedy dostatek času vše v klidu projít a k jednotlivým lekcím či technikám se vracet, jak budeš potřebovat.

Je součástí podpora?

Bohužel tento kurz je určen k samostudiu, součástí tohoto programu není podpora. Pokud budeš potřebovat, v kurzu budeš mít možnost dokoupit osobní podporu, budeš-li ji potřebovat.

Nemám moc času, jaká je časová náročnost kurzu?

Cílem úspěšného online podnikání je SVOBODA časová i finanční. Tento kurz je zcela individuální, je tedy pouze na tobě, jak často se budeš studiu a tvorbě věnovat. Co se týče náročnosti tvé práce, těžko se dá takto odhadovat, co přesně bude třeba dělat a nastavovat a kolik času to zabere. Každopádně se ti však tvoje časová investice vrátí, až ti budou cinkat objednávky a ty budeš se svými dětmi na výletě, nebo budeš ležet na pláži či dělat cokoli jiného. To je přeci to, zač stojí nějaký ten investovaný čas nyní.

Nemám peníze ná nákup kurzu

Tak s tím ti nepomohu. Každé podnikání si vyžaduje investice a záleží jen a pouze na prioritách, které máme. Pokud cítíš, že je ten správný čas, máš chuť a odhodlání jít si za svými sny a zajistit si pravidelné stabilní příjmy právě díky online podnikání. Pak věř, že se ti tato investice mnohonásobně vrátí.

Mám offline podnikání, je tento kurz i pro mne?

Určitě ano. Pokud hledáš nový směr nebo nový vítr do svého podnikání i do svého života. Pokud stále nemáš jasno, co je tvoje poslání. Pokud hledáš nové podnikatelské nápady. Pokud cítíš, že tvoje offline podnikání není úplně ono. Nebo hledáš možnosti, jak rozšířit svoje portfolio i do online prostředí, určitě ti tento kurz může pomoci.

Co když zjistím, že kurz není pro mě vhodný?

Jsem si jistá, že pokud jsi dočetla až sem, bude kurz přesně to, co ti právě teď může pomoci na tvé cestě k úspěchu v životě i v podnikání. Pokud však po prvním setkání zjistíš, že jsi vážně šlápla vedle, domluvíme se na ukončení kurzu.

Je možné zaplatit na splátky?

Ne, tento kurz naní možné platit na splátky.

Bojím se, že to nezvládnu

Mým záměrem je provést tě bezpečně, co nejsnazší cestou. Budeš muset pracovat a dělat kroky sama, ale není to tak těžké. Pokud budeš potřebovat, můžeš v kurzu dokoupit osobní podporu a získat tak pomocnou ruku moji i celého mého týmu :) Nemáš se tedy určitě čeho bát :)

Když nebudu mít výsledky, vrátíš mi peníze?

Tak s takovým přístupem se úspěšné podnikání budovat nedá. Pokud nevěříš sama sobě, pak se ti zřejmě nebude dařit a nemá cenu do kurzu vstupovat. Nemohu zaručit tvoje úspěchy, jenom ty sama máš karty v ruce a jen ty sama s nimi můžeš hrát. Rozhodnutí a zodpovědnost za úspěch a výsledky jsou pouze na tobě. Pokud však budeš dělat to, co v kurzu učím, v podstatě není možné, abys výsledků nedosáhla :) Jistě tedy chápeš, že takovou garanci poskytnout nemohu, jen by dávalo podnět k tomu, že není třeba mít zodpovědnost sama za sebe a svůj úspěch :) Dám ti však všechno potřebné know-how, všechny strategie, které znám a které používám já i další úspěšní podnikatelé a věřím, že není žádný důvod k tomu, abys svých výsledků nedosáhla.

Jak je to s technickými věcmi?

V tomto kurzu není třeba žádných technických znalostí ani nastavování. Pokud však nastane situace, že nudeš řešit technické záležitosti, je připraven můj tým podat pomocnou ruku a provést tě bodláčím :) Případně můžeme udělat za tebe, ale to už je otázka na individuální setkání. Možnosti však máme a technika určitě není to, co by nás mohlo zastavit na cestě k úspěchu :)

Je tento kurz stále otevřen nebo kdy bude další?

Ano. Tento kurz je určen k samostudiu, je tedy otevřen stále.

Vrátí se mi investice?

No, tak na tohle neumím odpovědět. Pracuji se svými klientkami tak, abych předala to nejlepší know-how, strategie, nástroje, pomůcky. Společně s podporou mého skvělého týmu odborníků a specialistů v podstatě není možné, aby se ti investice nevrátila, pokud budeš dělat kroky, které v programu učíme. Otázkou je pouze KDY se ti investice vrátí. Někdy je to hned v prvním měsíci, jindy v průběhu delšího času. Ale víš, kdo to ovlivní? Jen a pouze TY :) Já ti s tím mohu jen pomoci, podpořit tě a dát ti to nejlepší, co mám :)

Doufám, že jsem zodpověděla všechny tvé otázky.

Ale pokud ne, neváhej se na mě obrátit. 

Teď jsi viděla a slyšela všechno.

Máš všechny informace a já věřím, že uděláš tu správnou volbu.

Tak co říkáš? Připojíš se k nám?

Klikni na odkaz níže a přidej se k nám! 

 Těším se na tvoji cestu k úspěchu!

Máš nějaké dotazy?

napiš mi na email: asistentka@petratrnkova.cz

Reference