Petra Trnková

business mentorka,

mindset & energetic coach

pro ambiciózní podnikatelky

Jsem online podnikatelka, business mentorka a koučka úspěšných žen,

ale zároveň i milující manželka a maminka tří kluků v domácím vzdělávání.

 

Specializuji se na High Ticket Business Strategie pro ženy.

Pomáhám ženám k úspěchu.

Šťastné, spokojené a úspěšné ženy dělají ze světa

krásné místo pro život.

Jsem tak trochu "čarodějka". Umím načíst dary, které v sobě máme. Vnímám svět z nadhledu a díky tomu pomáhám ženám objevit nejlepší verzi sebe sama. Nalézt své skutečné "JÁ" ve své nejhlubší podstatě, najít svoje světlo a poznat svůj vnitřní plamen. Učím ženy napojit se na svůj plný potenciál, použít tyto své skryté dary a poklady a tvořit svoje cesty k úspěchu a naplnění nejen v podnikání, ale také v životě v naprostém souladu sama se sebou. 

 

Skrze metody a techniky NLP a pomocí efektivních business strategií a osvědčenému know-how, které jsem propojila do svojí unikání metody "MSB – Magic Strategy Byznys"™ (magické strategické podnikání), vybudovat úspěšný 6-7 ciferný, ziskový business, posunout podnikání na TOP level.

 

Učím, jak si zajistit vlastní pasivní příjmy díky online podnikání na "autopilota". Výledkem naší spolupráce je úspěšná žena, podnikatelka, která je plně ve své síle, není na nikom a na ničem závislá. Nalezla svoji jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní.

Díky skvěle nastaveným strategiím, propojeným s energetickými principy,  se mi jen během jediného roku podařilo vydělat více,

než za 5 let v offline podnikání.

A přesně to učím ženy při naší spolupráci.

Stačí jen odhodit své limity v hlavě,

roztáhnout křídla a věřit si! :)

Jak ti mohu pomoci?

Vytvořit podnikání, díky kterému si zajistíš pravidelné pasivní příjmy, abys mohla žít život, po kterém toužíš.

Nabízím business mentoring, NPL koučink, mindset & energetic transformační koučing pro podnikatelky v oblasti podnikání a osobního rozvoje, neboť jedno nelze oddělit od druhého. Stejně jako většina žen neoddělí osobní život od businessu.

Propojuji nejúspěšnější business strategie s naším energetickým potenciálem. V mých programech provázím ženy, podnikatelky na cestě za jejich podnikatelskými sny. Učím, jak vybudovat úspěšný a prosperující business a jak posunout podnikání na další a další level a hlavně, jak ho stabilizovat, aby byl udržitelný a mohl dále růst.

 

I ty můžeš být úspěšná podnikatelka, která dělá to,

co miluje a ještě jí za to klienti s radostí platí

Jak to vím? Jak jsem se dostala tam, kde jsem dnes?

Byla jsem tam, kde jsi ty. Prošla jsem tu dlouhou a náročnou cestu. 

Už na ekonomce jsem věděla, že chci jednou mít svoji vlastní firmu. Netušila, jak to udělám, ale moje touha byla zcela jasná. Moje vrozená touha jít vždy za svým, nenechat se odradit řečmi o tom, že něco nejde a nebýt tam, kde jsou všichni ostatní mne vedla celým mým životem. Vždy jsem byla taková "černá ovce", která se nebojí říct, co si myslí a udělat věci jinak, než je běžné. A přesně to mi vždy pomáhá udržet se na cestě, ikdyž není snadná.

Podařilo se a začala jsem podnikat. Nejprve jako účetní a ekonomka k tomu jsem se stále vzdělávala. Vystudovala jsem andragogiku, abych mohla vzdělávat dospělé, protože mne naprosto nadchlo, když jsem vedla počítačové kurzy, kurzy účetnictví a podnikání a také kurzy obchodních a prodejních dovedností. S dětmi však přišla potřeba více řešit náš život. Společně s manželem jsme založili firmu, která je naším dalším společným děťátkem. Dnes už je to více než 20let praxe, zkušeností, úspěchů, ale i přešlapů a pádů.

Myslela jsem, že to je vše, co k životu potřebuji.

Oooo jak jsem se mýlila!!!!

 

Peníze přicházely a odcházely a moc se u nás neohřály. Často jsme měli tak tak na náklady, které v tom měsíci bylo třeba platit. A na krku kromě firemních závazků, hypotéka, děti a běžný provoz domácnosti...no nebudu zacházet do detailu, ale bylo to někdy hodně náročné. Vždycky jsem doufala, že až budeme vydělávat víc, bude lépe. No bylo...ale jen na chvíli a zase ta stejná písnička...

A tak jsem začala hledat možnosti.

V tu chvíli mi přišla do cesty nabídka vstoupit do online kurzu, kde si prý vytvořím svoje online podnikání. Najednou jsem věděla, že to je ono. Bála jsem se, nevěděla jsem, jestli to zvládnu, bylo to něco naprosto nového, nepoznaného, něco s čím jsem neměla žádnou zkušenost.

 

Ale řekla jsem si, že buď to dám anebo to prostě dám :) Jiná možnost pro mne nikdy neexistuje, vždy hledám cesty, jak dotáhnout věci do konce a nikdy se nevzdávám. Tak jsem zatnula zuby, vstoupila do kurzu a makala. Ano, makala jsem, protože jsem to chtěla zvládnout, protože jsem to chtěla dokázat, protože mi to všechno dávalo obrovský smysl. 

 

Konečně budu moci dělat něco, co miluju - pomáhat ženám stát se úspěšnými podnikatelkami - ale nebudu muset nikam chodit, nikde pronajímat prostory, prostě to budu moci dělat z domova. Už nebudu muset řešit, kam dám děti. Budu moci pracovat, kdy budu mít čas a chuť. 

To vypadalo jako splněný sen o svobodném podnikání.

 

Můj sen bylo ŽÍT KAŽDÝ DEN TAK, JAKO BY BYLY PRÁZDNINY, moci podnikat odkudkoli na světě, cestovat, mít děti na domácím vzdělávání a užívat si života.

 

Ale realita byla úplně jiná.

Bylo to fajn, prodávala jsem svoje první e-booky, online kurzy, ale pořád to tak nějak nebylo ono. Musela jsem makat, sice v čase, kdy děti spaly. Nicméně toho času, co jsem svému podnikání věnovala bylo opravdu mnoho. Občas někdo něco koupil, ale rozhodně se nedalo mluvit o nějakém zajímavém příjmu, natož pak pravidelném. Pomalu se začal rozplývat sen o tom, že to někdy bude jinak, a že bych snad skutečně mohla podnikat "z pláže".

 

Ale už jsem říkala, že já se NIKDY nevzdávám bez boje, bez toho, aniž bych vyzkoušela všechny možnosti. A tak jsem hledala další cesty, jak si svůj sen splnit. Začala jsem sledovat úspěšné podnikatele a podnikatelky, zajímavé osobnosti. Chodila jsem na webináře, tréninky, poslouchala podcasty, četla knihy, inspirovala se a zkoušela různé tipy a doporučení, ze kterých mi šla hlava kolem.

 

Měla jsem pocit, že se potřebuji naklonovat, že tohle teda určitě nemůžu nikdy zvládnout. Co mám jen dělat? Kde mám začít? Co je to nejdůležitější teď a co počká na později? Mám pustit facebookovou reklamu, nebo psát příspěvky, nebo udělat další produkt, nový online kurz. No ufff, měla jsem pocit, že jsem na konci svých sil, že tady cesta končí, protože tohle nikdy nezvládnu, vzala jsem si větší sousto, než jsem schopná sama ukousnout.

 

A tehdy to přišlo!

 

S dušičkou na pokraji propasti, tak staženou, jako jsem nikdy nezažila, jsem investovala půl milionu korun do svého prvního mastermindu, tehdy to byly neskutečně velké peníze. A právě tehdy jsem pochopila! Že jsou informace, které si ti úspěšní bedlivě střeží, a které nám nedá nikdo na webinářích zadarmo.

 

Pak následovaly další kurzy a vzdělávání, to už bylo poměrně snadné, protože jsem pochopila, že investice do sebe, do svého vzdělání je to nejvíc a je tou nehodnotnější investicí, kterou můžeme udělat. Jen v loňském roce jsem investovala více než 1.000.000,- Kč do svého vzdělání, do mentoringu a osobního mastermindu, abych získala ty nejnovější strategie a novinky v online marketingu, ale také v osobním rozvoji. 

 

Díky tomu se mi podařilo během jediného roku nastavit svoje online podnikání tak, že mi přináší pravidelné, stabilní příjmy min.250.000,- Kč a k tomu několik milionů v kampaních v průběhu roku.

 

Učím se u známých a úspěšných mentorů, koučů a expertů v zahraničí, např. Russella Brunsona, Tonyho Robbinse, Lenky Lutonské a dalších. Protože vím, že právě díky tomu mohu pomáhat ještě více podnikatelkám žít zase ten jejich velký sen.

Když jsem ale měla pustit poprvé 500.000,- Kč investici,

byla jsem připo...až za ušima :)

Dnes vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. 

Nespokojím se s ničím jiným, než tím nejlepším.

Kdo jsem dnes?

Dnes jsem díky tomu všemu taková jakou mne můžeš zažít. Ale všechno ti to píšu proto, abys věděla, že to tak nebylo vždycky, a že i pro mne to byla dlouhá cesta a rozhodně nebyla zadarmo a rozhodně se to nestalo přes noc. Za každým úspěchem je spousta práce, dřiny a odříkání, ale výsledek stojí za to. Za to ti ručím :)

Učím moje vlastní zkušenosti, sdílím svoji cestu, kterou jsem musela projít, tedy skutečnou, autentickou realitu, cestu mého rozvoje a růstu a moje vlastní know-how, které jsem získávala v průběhu mého života.

Ty můžeš ušetřit čas, můžeš si ušetřit cestu pokusů a omylů, můžeš se vyhnout pádům a těžkým překážkám, pokud mne budeš následovat.

Ukážu ti cestu, naučím tě speciální strategie, nasmeruji tě přesně tam, kam ty potřebuješ jít.

Každá z nás je jedinečná a každá má svoji vlastní cestu, a proto si velmi zakládám na individuálním přístupu ke každé ženě, ke každému projektu.

Vidím mnohem dál, než ty sama, a proto tě mohu podržet, dodat odvahu a ukázat ti to, co tě čeká, co kdy a jak udělat a čemu se vyhnout.

 

Svoje klientky si hýčkám s láskou a nejlepší péčí. 

Miluji rychlost, energii, akci.

Učím ženy, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe a maximální hodnotou pro klienty.

Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Chci si užívat života a nebýt otorkem svého businessu, přitom ale mít tolik peněz, abych žila v klidu a mohla si užívat všech krás, které jsou kolem nás. A přesně to učím i ženy v mém poli :)

Máš zájem o spolupráci?

Klikni na tlačítko níže. Následně tě bude kontaktovat moje asistentka, která ti předá všechny informace, které tě budou zajímat, a případně domluvíte vše, co bude třeba pro naši spolupráci. 

Jsem tu, abych ti pomohla vytvořit

úspěšné 6-7ciferné podnikání

Splnil se mi velký sen

 

Žít každý den tak, jako by byly prázdniny

"Každá překážka je pouze odrazovým můstkem k úspěchu a k našemu růstu."

Vzdělání

Střední zdravotnická škola.

Vyšší odborná škola ekonomická - obor Finance a řízení.

Vysokoškolské vzdělání v oboru Ekonomie a marketing.

Vysokoškolské vzdělání v oboru Psychologie a andragogika - vzdělávání dospělých.

Kurzy, semináře, mentoringové a koučingové programy - Russell Brunson, Tony Robbins, Brandon Burchard, Grag Braden, Dr. Bradley Nelson, Lenka Lutonská, a mnozí další. Mnoho osobnostních i business vzdělávacích programů.

Praxe

 

Vedení kurzů a školení pro různé firmy a instituce v oblasti podnikání, účetnictví, business strategií, marketingu, obchodních a komunikačních dovedností - praxe více než 20let.

Vlastní podnikatelské zkušenosti více než 20 let v oboru ekonomie, účetnictví, poradenství, lektorování, business poradenství, mentoringu a koučingu.

Zkušenosti s vedením společnosti, obchodní a business strategie, správa e-shopu.

 

Nyní se věnuji již pouze mentoringu a koučingu pro podnikatelky, kde uplatňuji všechny své životní a businessové zkušenosti v kombinaci se strategiemi světově známých osobností v oblasti businessu a osobního rozvoje.

Provázím klientky v online kurzech a programech, pořádám networkingy a další vzdělávací akce pro podnikatelky. 

Společně s mým týmem pomáháme podnikatelkám vytvářet webové stránky, online kurzy a jiné digitální produkty.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video