Jak se stát úspěšnou online podnikatelkou i s dětmi po boku

Jak se stát úspěšnou online podnikatelkou i s dětmi po boku

Jsi matka a toužíš po svobodě? Toužíš po tom stát se podnikatelkou? V tom případě jsi na správném místě, protože v tomto článku ti poradím pár tipů, jak toho dosáhnout i s dětmi po boku.

Je to snadné? Samozřejmě ne, proto to nedělá každý :) Ale není to nemožné. Musíš mít jasno v tom, co chceš a zároveň být připravena na to, že to bude vyžadovat čas, peníze, práci i energii. Ale rozhodně to stojí za to, protože můžeš být matkou a podnikatelkou zároveň!

Žijeme každý den tak, jako by byly prázdniny

Pokud mne sleduješ, asi znáš můj příběh. Sama jsem touto cestou prošla, začínala jsem podnikat s jedním malým dítkem před mnoha lety. Pak přišli další dva kluci a dnes žijeme tak svobodně, jak jen to je v našich podmínkách možné. Kluci jsou na domácím vzdělávání a mám je tedy stále po svém boku. Dnes už jsu větší, ale zažila jsem krušné okamžiky offline i online podnikatelky s malými dětmi po boku. Proto vím, že to není snadné. Ale pokud máme svoji velkou vizi, svoji skutečnou touhu a velký sen, pak je úspěch nevyhnutelný.

Dnes žijeme každý den tak, jako by byly prázdniny. Jsem neskutečně šťastná, že jsem otevřela brány online světa a převedla své offline podnikání do online. To bylo nejlepší rozhodnutí mého života, díky tomu konečně žijeme tak svobodně, jak jen to je možné :) Domácí vzdělávání, resp.unschooling tuto cestu báječně doplňuje.

V offline podnikání toto není možné. Je možné vybudovat úspěšné podnikání, to rozhodně ano, ale pořád to není ta svoboda, po které jsem celé roky toužila.

Jak tedy podnikat i s dětmi po boku?

1. Najdi své velké „PROČ“ 

Proč? Protože právě to tě bude držet na té nelehké cestě. Motivace zvenčí funguje jen krátkodobě. A úspěšné podnikání je životní styl, je to něco, co už nikdy neskončí. V ideálním případě :) Proto je nesmírně důležité vědět „proč“ chci podnikat. Co mi to přinese. Promyslet i to, co budu muset obětovat a jak se s tím vším naučím žít. Pokud cítíš, že to nebude snadné a že bys chtěla mít po svém boku někoho, kdo tu cestu zná, provede tě po ní, pak jsem tu pro tebe a s radostí tě povedu cestou k tvému vytouženému cíli.  Chci více informací

 

2. Najdi svůj produkt nebo službu

Dalším krokem k úspěchu je najít svůj produkt nebo službu. Musíš vědět, co nabízíš a co ti dává smysl. Neprodávej něco, v co nevěříš, protože to se brzy projeví. Často se setkávám se ženami, které mi vypráví své příběhy, ty neúspěšné jsou si dost podobné. Např. často mají kamarádku, která dělá něco úžasného a skvěle jí to funguje, tak to začnou dělat taky. A víš co? Nic! Nefunguje to! Neprodává, nedaří se jí, plácá se a neví kudy kam. Je zoufalá a ztrácí svoji víru, protože kamarádce to funguje, tak musí být chyba u mě, že? Tak to rozhodně není. Jen je potřeba najít to, co právě pro tebe je to ideální, pravé a skvělé. To, s čím právě ty máš obohatit náš svět. Kopírování a napodobování v úspěšném podnikání nefunguje. Sama jsem se o tom mnohokrát přesvědčila. Právě proto si zakládám na individuálním přístupu a svým VIP klientkám dávám to nejlepší, aby našly právě svoji jedinečnou a originální cestu. Pak je možné podnikat a užívat si to v radosti a v lehkosti, pak to krásně plyne.  

3. Založ svoje online podnikání

Díky internetu jsou dnes neomezené možnosti s čím a jak podnikat. Jak jsem psala, já jsem začínala podnikat před více než 20ti lety offline byla tehdy v podstatě jediná možnost. Ale když jsem otavřela brány online světa, otevřel se přede mnou svět úžasných a neomezených možností. Jsem nadšená, když každý den objevuji nové a nové možnosti. Kompletní návody, rady, tipy a vše, co potřebuješ k vytvoření vlastního online podnikání tě naučím v mých programech. Programy otevírám různě v průběhu roku, můžeš se podívat zde: Aktuální programy. Pokud není aktuálně nic otevřeno, můžeš mi dát o sobě vědět zde Chci více informací a moje asistentka tě bude kontaktovat.

Nemusíš se bát ani technických záležitostí, s tím ti pomůže můj svělý tým online specialistů a expertů na online business.

4. Využij sociální sítě

Komunita a ideální zákazníci jsou tvůj klíč k úspěchu. Sociální sítě jsou skvělým nástrojem k propagaci tvého podnikání. Buď aktivní a sdílej své produkty s ostatními. Používej relevantní hashtagy a zapoj se do konverzací. To ti pomůže získat více sledujících a potenciálních zákazníků. Pomáhám svým klientkám s kompletními strategiemi, které pro svoje podnikání potřebují. Najít ideálního zákazníka, oslovit ho, zaujmout a budovat si s ním vztah, aby byl ochotný a připravený nakoupit tvé slvělé produkty a služby. To je jedna z nejdůležitějších strategií. Já používám SVOJI SPECIÁLNÍ METODU, kde propojujeme efektivní strategie s energetickými principy a tím jdeme vždy unikátní cestou. Chceš vědět víc o této metodě? Učím ji pouze moje VIP klientky, pro více informací si napiš ZDE Chci více informací

5. Vytvoř si svůj rozvrh

Pokud jsi matka, víš, že čas je to nejcennější, co máme. Vytvoř si svůj rozvrh a plánuj si čas na své podnikání. Nezapomínej ale na svou rodinu a děti – je důležité najít rovnováhu. Provedla jsem již tisíce žen efektivním timemanagementem. Vím, že je to jeden z nejčastějších problémů, který řeší maminky malých dětí. Chtějí podnikat, ale neví, kde na to vzít čas. I proto vznikl tento článek. Moje rada zní takto: Pokud chceš skutečně podnikat, pak každý den věnuj alespoň nějaký čas svému podnikání. Vím, že je to těžké. Já jsem třeba vstávala ráno ve 4 hodiny, abych měla tak dvě hodinky, než se kluci vzbudí. Ale pak už jsem se jim mohla věnovat. Věděla jsem, že to nejdůležitější mám hotové a nemusím na to myslet. Mám ale mnohem více tipů, rad a pomůcek, jak efektivně zacházet s tím nejcennějším, co máme – tedy naším časem. To je to to, co už nikdy nezískáš zpět! Jak na to v praxi – to je součást každého mého programu, protože „bez času“ se podnikat nedá :)

6. Získej si své zákazníky

Když už máš vše, tedy co prodávat, komu a kdy. Pak přichází otázka, jak to prodat? A to je přesně ten okamžik, kde se začně vytvářet úspěšné podnikání nebo boj o přežití a návrat zpátky ke svým „jistotám“. Okamžik, kdy většina podnikatelek zjistí, že nestačí jen něco skvělého vytvořit a vyvěsit to na web. Takže jak prodat ty skvělé produkty a služby? Poskytni svým zákazníkům vynikající službu a kvalitu. Pokud jsi nepodcenila bod č.4 a vytváříš si se svojí komunitou vztah, pak máš z části vyhráno. Druhá čast je aktivní prodej. A už to slyším: „brrrrr, já tedy nesnáším prodej, nesnáším, když mi někdo něco nutí, něco mi nabízí…nechci to tak dělat.“ Jasné, tomu rozumím, i já jsem to tak měla, než jsou objevila tajemství prodeje úspěšných prodejců :) Vůbec to není o vnucování a nabízení…ufff to je úleva :) 

Jak na prodej, který si můžeš užívat ty i tvoji klienti ti moc ráda prozradím. Mám na to speciální program, který však otevírám jen velmi omezeně, protože chci svoje know-how předávat jen ženám, které skutečně touží po luxusním prodeji a ne prodeji „jako na běžícím páse“. Pokud tě to zajímá, zapiš se na čekací list ZDE a já ti dám vědět, až budu tento program otevírat znovu :)

7. Buď trpělivá

Úspěch nepřichází přes noc. Buď trpělivá a snaž se stále zlepšovat. Nenech se odradit malými neúspěchy – jsou to jen příležitosti ke zlepšení a růstu.

Závěrem

Být matkou a podnikatelkou zároveň je náročné, ale stojí to za to. Pokud máš jasno v tom, co chceš, toužíš po svobodě a máš svůj velký sen, můžeš toho dosáhnout. Využij internet a sociální sítě, plánuj si svůj čas a buď trpělivá.

Ať se ti daří! Petra :)

Pokud na tu cestu nechceš být sama, s radostí tě tou nelehkou, ale úžasnou a dobrodružnou cestou provedu :)

Mentoring, mastermind a high ticket

osobní spolupráce s Petrou

Online programy, motivační klub a katalog

Podnikatelky.online

Business mentorka, mindset & energetic coach pro ambiciózní podnikatelky

Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businessu. Umím propojit business s naší energií a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši" 

Učím ženy, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe, a maximální hodnotou pro své klienty. Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz

informace o aktuálních programech naleznete zde>>

a také na webu Podnikatelky.online zde>>
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře