Co je víc? Univerzální rada nebo autentický hlas?

Krásný den,
dnes na téma Autentické podnikání.

Co je víc? Univerzální rada nebo autentický hlas?

V online světě je tolik lidí, kteří se snaží být někým jiným, kopírovat ostatní a jenom následovat dav. Ale proč bys měla být součástí davu, když můžeš vyniknout tím, že budeš sama sebou?

Slyšela jsi někdy o tom, že si oblékáme masky na každou příležitost? Stejně tak se většina lidí snaží ukázat na sociálních sítích jen to nejlepší a přizpůsobit se ostatním. Ale vyjádřit svůj unikátní hlas, znamená být ochotná ukázat i své vady a chyby. Být autentická znamená být sama sebou bez ohledu na to, co si o tobě myslí ostatní.

Neříkám, že je to snadné. Vím, že to je výzva. Byla jsem na tom stejně. Když jsem v online světě začínala, hledala jsem a následovala své idoly, snažila jsem se být jako ostatní a kopírovat trendy. Ale moje podnikání nerostlo, jen jsem se tak plácala od jednoho tipu k druhému. Od jedné rady k druhé. Tvořila produkty a nabízela služby, ve kterých jsem ale nebyla já.

Pak jsem si ale uvědomila, že tím ztrácím sama sebe. Rozhodla jsem se to změnit. Vzdělávala jsem se, prošla jsem mnoha programy, investovala do svého rozvoje mnoho času i peněz. Podařilo se mi to. S podporou u těch nejlepších mentorů a koučů v zahraničí, jsem našla cestu k sobě, ke svému vnitnímu hlasu. Od té doby se moje podnikání úplně změnilo. Cítím se být sama sebou, cítím tu lehkost ve své tvorbě.

A stejnou cestou provázím dnes své klientky. Ale ne tak, aby slepě následovaly rady a tipy, ale aby se naučily najít svoji vlastní autentickou a originální cestu.

Proto u mne nenajdete univerzální rady, ty jsou jen vodítkem. Pro úspěšné podnikání je potřeba mnohem víc, než jen následovat rady. Vedu ženy v osobních programech, které jsou pro každou klinetku „sestaveny na míru“ její autentické cestě. To je důvod, proč jsou mé programy dražší, proč nespolupracuji s každým a proč se musíme nejdříve setkat na oboustranně nezávazném seznamovacím hovoru.

Pamatuj na to, že tvůj unikátní hlas je to, co tě odlišuje od ostatních a dělá tě originální.

Proto bys měla být hrdá na to, kdo jsi a co děláš. Neboj se ukázat světu své pravé já. Být autentická může být děsivé, ale zároveň to může být osvobozující a konec konců – když jsou lidé opravdu sami sebou, pak mají největší šanci na úspěch.

Pokud nechceš být na svoje podnikání sama. Pokud chceš mít po svém podnikatelském boku někoho, kdo ti poradí, podpoří a pomůže najít tvůj autentický hlas napiš na e-mail: asistentka@petratrnkova.cz, moje asistentka tě bude kontaktovat a domluvíte se, jaký bude první krok k naší případné spolupráci :)

Držím ti palce na tvé cestě k autenticitě a těším se na tvoji úžasnou cestu!

S láskou a podporou Petra

Budu ráda, když se s námi podělíš v komentáři pod článkem nebo ve sklupině Podnikatelky.online

E-SHOP

Online kurzy a programy

Mentoring, mastermind a high ticket

Jsem business mentorka a koučka pro podnikatelky

Ukazuji podnikatelkám cestu, jak propojit jejich intuici s efektivními strategiemi online byznysu, vedoucí nejen k prosperujícímu podnikání v souladu s jejich pravou esencí, ale také k hluboké osobní transformaci. 

Spolu tvoříme MAGII ONLINE PODNIKÁNÍ, kde se srdce vášně a mysl strategie prolínají v harmonické symfonii, odkrývající nejen cesty k úspěchu, ale i k hlubokému osobnímu rozkvětu.
Jsem vaším průvodcem k tomu, abyste objevili nekonečnou sílu své intuice, a proměnili ji ve zlato vašeho byznysu.
Naše společná cesta je oslavou ženské síly, odvahy a kreativity, kde každý krok vpřed je krokem do světa, kde vaše podnikání kvete v souladu s vaší pravou esencí.

S klientkami pracuji na nastavení efektivních a skvěle fungujících strategií v souladu s naší hlubokou vnitřní moudrostí a jedinečnou energií každé z nás.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz

informace o aktuálních mentoringových programech naleznete zde>>

informace o aktuálních online kurzech naleznete zde>>
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře