Online konzultace/mentorink


Pomáhám ženám nalézt cestu ke svobodě finanční i životní.

Učím jak vybudovat úspěšné a ziskové podnikání

... i s dětmi po boku.

 

Plnit si své sny a být sama sebou!

Nabízím konzultace, poradenství a mentoring pro podnikatelky v oblasti podnikání a osobního rozvoje, neboť jedno nelze oddělit od druhého. Stejně jako většina žen neoddělí osobní život od businessu.

Specializuji se na strategie pro vybudování prosperujícího a udržitelného podnikání.

Inspiruji vlastním životním příběhem, jak je možné vybudovat prosperující business, žít svobodně, cestovat, užívat si života a mít při tom všem děti po svém boku (v našem životě to znamená, že jsou děti na domácím vzdělávání, tedy skutečně stále po mém boku). 

Chcete mít prosperující a úspěšné podnikání a přitom žít život, jaký si přejete?

Toužíte vydělávat peníze s lehkostí a bez stresu?

Chcete podnikat v tom, co vás baví, co máte rádi a co vám přináší radost a nalnění?

Toužíte si plnit svoje sny a víte, že podnikání vám je může pomoci naplnit?

Pak přesně vám mohu pomoci...

Vybereme vhodnou strategii přímo pro vás a vaše ziskové podnikání.

Vše co dělám a učím vychází z mojí vlastní praxe. Vybudovala jsem od nuly úspěšnou a prosperující firmu v relativně krátkém čase. Předávám mnohaleté know-how postavené na vlastních zkušenostech, ale i na zkušenostech dalších úspěšných podnikatelů, se kterými spolupracuji a od kterých se stále učím. Ano, i já neustále investuji peníze do dalšího vdělávání, abych vám mohla nabízet kvalifikované služby.

Mám za sebou spoustu let praxe a zkušeností. Mnoho spokených klientek, se kterými jsem neustále v kontaktu a vidím, jak se jejich business neustále rozvíjí a roste. Mnoho a mnoho nápadů, záměrů a strategických plánů. Mám hlavu plnou inspirativních nápadů a srdce otevřené pomoci i vám.

Věřím, že neexistuje nic, co bychom nedokázali překonat. Každá překážka je pouze odrazovým můstkem k úspěchu a k našemu růstu. 

Pomohu vám změnit pohled na váš business... zvu vás společnou dobrodružnou cestu labyrintem businessu

VIP mentoring

Jak probíhá?

VIP mentoring či poradenství probíhá online v předem domluveném termínu. Ten si můžete domluvit na e-mailu info@petratrnkova.cz nebo pomocí rezeračního systému. Při objednávce uvedete téma, které potřebujete řešit.

V nejkratším možném termínu vás budu kontaktovat, abychom domluvili podrobnosti setkání. Tedy termín, téma a formu.

K setkání můžeme využít aplikace Teams, Skype, Messenger, Google Meets či ZOOM. Po předchozí domluvě lze realizovat konzultaci i telefonicky.

V případě, že by se při setkání ukázalo, že­ vám z nějakého důvodu můj přístup nevyhovuje. Ukončíme toto setkání do 15 ti minut a vrátím vám zpět peníze.

Individuální setkání trvá 60 minut, kdy jsem vám plně k dispozici. Společně nalezneme to nejlepší řešení přímo na míru vám a vašemu businessu a posunete se na vyšší level vaší podnikatelské hry.

Cena individuálního mentoringu je 2.000,- Kč / 60 minut

Podrobnější podmínky konzultací naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách.

Objednávka

Volné termíny si můžete vybrat a rezervovat zde

Objednávku vytvoříte a platbu provedete zde:

Reference

Petro, moc děkuji za konzultaci. Nejprve jsem myslela, že nic takového nepotřebuji a že se nic nestane, když už se na mě nedostane v pořadníku. Ale pak jsem si uvědomila, že se o tomto tématu nemám ve svém okolí s kým bavit na takové úrovni, aby mi to něco dalo a nebylo to jen mé stěžování a vymlouvání se, proč nepokračuji v tvorbě placeného ebooku. Z naší rychle uběhlé konzultace si odnáším nadšení se do té práce vrhnout a vím, že bych fakt měla, že mám rok na to to podnikání rozjet, aby mě to za rok mohlo aspon trochu živit, prtže už to nebude nad rámec klasického příjmu. Super nápad je s video příspěvky z mých logopedických lekcí. Videa natáčím trošku, víc fotím, ale pak to mám jen ve složce v Macu, ale ten krok, dát to na FB pak pokulhává. Myšlenka nechat to plynout a uvidí se, kam mě cesta zavede je uklidňující. Téma hateři bylo pro mě osvobozující - je to jejich problém. Konkrétní otázka na ceník na webu mě přivedla k myšlence, že tam fakt "musím" dát, že poskytuju ty soukromé lekce online (časem) i offline a za kolik. Líbí se mi nápad té první konzultace zdarma. Aby měli možnost zjistit, jestli chtějí ke mně chodit, prtže to je v podstatě cca na minimálně roční setkávání se, u některých problémů i déle. Započítat přípravu do ceny lekce se může zdát jako samozřejmost, ale já to nějakým způsobem odmítám do cenotvorby zahrnout... V online světě sice nikdo nikam nejede, ale nemohu jen lehce sáhnout do šanonu, kde vím, že to mám.... V online to "musím" mít nachystané dopředu, abych nezdržovala hledáním ve složce a pak zjistila, že daný materiál ani digitalizovaný nemám 🙈 nevím, na kolik jsou ted slyšet moje vysoké nároky a na kolik je to prostě potřeba být profesionální, ae příprava prostě je nutná. Děkuji za Tvůj čas a pohodovou atmosféru při setkání. Bylo super se o tom pobavit s odborníkem a získat konkrétní tipy a vhledy na mou situaci!
Viola Jónová
Z konzultace jsem měla zpočátku strach. Nevěděla jsem, co přesně mám čekat. Ale pak jsem byla nadšená. Petra kolem sebe šíří velmi příjemnou energii. V podstatě jsem si přišla jako na kávě s kamarádkou. Pomohla mi utřídit myšlenky, jak se posunout dál. Zhodnotila můj záměr a zodpověděla mé otázky. Mohu jen doporučit všem ženám co váhají, jak začít, jak pokračovat.
Barbora Ferenczová
S Petrou jsem si domluvila individuální konzultaci na dvě různá témata. Důvodem bylo, že jsem potřebovala nestrannou a zkušenou radu někoho, kdo se nesnaží nic prodat a má sám zkušenosti, prostě v tom umí chodit líp než já. Konzultace byla ve velmi přátelském duchu a s možností se přeptat i dvakrát na stejnou věc, pokud ji člověk nechápe napoprvé. Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům nebo službám, které danou záležitost vyřídí. Petro, děkuju, už mám zase o kousek jasněji a díky tobě zjišťuju, že se ve světě peněz není čeho bát.
Jana Streichsbierovawww.uspesnedopenze.cz
S Petrou jsme prokonzultovali spoustu témat. Konzultace byla moc příjemná a přátelská. Děkuji ti, Péťo, za tvůj čas a za zodpovězení některých mých "zapeklitých" otázek ohledně podnikání a otevření obzoru. Srozumitelně mi vysvětlila některé náhledy. Děkuji
Hana Barochovawww.hanabarochova.cz
Petro, moc děkujeme za dnešní online konzultaci týkající se rozjezdu a formy podnikání ve třech. Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup :-)
Lucie Jungerováwww.tajemstvivedomezeny.cz
Život mi do cesty poslal další úžasnou ženu Petru Trnkovou. Měly jsme spolu motivující rozhovor, probraly jsme domluvené téma a během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál. Děkuji za motivaci a příjemnou atmosféru. ⚡️
Petra Vacková
Milá Petro, velmi děkuji za dnešní konzultační setkání. Téma cenotvorby bylo pro mě dosud zamlžené a už jen příprava na to, že se spolu budeme bavit nad mými produkty, mě zbavila prvotní nejistoty. Oceňuji konkrétní rady ke tvorbě položkového rozpočtu. Posunul mě také Tvůj nápad ohledně tvorby cen na míru podle velikosti obce. Teď se cítím připravená konečně dojít na ten živnostenský úřad a ze seznamu volných živností (seznam od Tebe je mnohem podrobnější, než jsem dostala na úřadě) to svoje podnikání v oboru číslo 72 založit. S úctou k Tvým znalostem a s radostí z dalšího posunu
Jarka Sedlákovávesnická mentorka
Jako začínající podnikatelka jsem stála před otázkou, jak zvládnout technickou část svého podnikání. Mám si nechat vystavit živnostenský list? Jak, komu, kdy a kolik budu své budoucí příjmy danit? Měla jsem hodně otazníků. Ty mi pomohla zodpovědět paní Petra. Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty, ale pokračovat za svým snem. Tímto děkuji za podnětný rozhovor 🍀🙂 Jistě Vašich služeb do budoucna využiji.
Helena Ryklová
Děkuji moc Péti za Tvůj čas, nemůžu na to přestat myslet 😊
Ivana Pertl
Peti po pár společných sezeních vím, že máš co předat 🙏❤️🧡 dnešní možnosti jsou skvělé. A je fajn, že nemusíme opakovat začátečnické chyby stále dokola, díky lidem jako jsi ty. Ať se Vám společné všem tahle cesta vydaří 🙏
Sabina Vytisková

Dlouhodobá osobní spolupráce

Dlouhodobá osobní spolupráce se mnou je velmi limitovaná.
Osobní spolupráce je určená pro ženy, které jsou skutečně připravené udělat ve svém životě velikou změnu. A vědí, že do takovéto spolupráce chtějí investovat nejen peníze, ale také svůj čas a svojí energii.

Obvyklá doba takové spolupráce trvá minimálně 6 měsíců a cenově se pohybuje od 90.000,- Kč

Ceny dlouhodobé spolupráce stanovuji individuálně dle náročnosti. Pokud cítíte, že právě takovou osobní podporu potřebujete a je to pro vás správný krok, kontaktujte mne pomocí formuláře vedle. Ozvu se a dohodneme podrobnosti.

Petra Trnková

 jsem autorkou projektu

Podnikání pro ženy
...aneb podnikatelkou s dětmi po boku
Tento projekt je zaměřen na osobní i pracovní rozvoj a zároveň učí, jak se vydat na vlastní cestu podnikáním.

Já sama jsem business mentorka, podnikatelka, lektorka, ekonomka, skvělá motivátorka a zároveň maminka tří raubířů, kteří jsou na domácím vzdělávání. Společně si plníme náš sen o svobodě.

Mojí vášní je vzdělávání a rozvíjení schopností a znalostí svých i druhých. Věnuji se tomu, co miluji, co mne naplňuje, a to je pomoc ženám, které si chtějí plnit svoje sny a žít život takový, jaký si přejí..díky jejich vlastnímu podnikání.

Mým cílem je ukázat vám, že v podnikání může uspět každý, dokonce i maminka s malými dětmi...pokud zná a používá správné strategie.

Ráda bych vás inspirovala, abyste také vy našli odvahu udělat první krok.

Provedu vás labyrintem podnikatelských i životních nástrah a lákadel. Od osobního rozvoje, efektivní komunikace, marketingu, přes finance až po vlastní úspěšný a prosperující business.

Naučím vás vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání. Rozvoj podnikání jde však ruku v ruce s osobním rozvojem.
Proto se na svých kurzech, lekcích, seminářích i při psaní knih a článků zaměřuji nejen na oblast podnikatelskou, ale také na tu osobní.

Jak si užívat život naplno a plnit si své sny a touhy.

Vzhledem k obsáhlé problematice podnikání nejsem schopna vědět vše, ač bych ráda :)

Spolupracuji proto s dalšími odborníky a specialisty v různých oborech, abychom vám případně společnými silami pomohli v co nejširším okruhu podnikatelských potřeb.

Pokud vám nebudu schopna pomoci přímo já, doporučím vám jiného specialistu, či specialistku, kteří vám budou nápomocni

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@petratrnkova.cz nebo volejte na tel.: 608 929 080.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.