Individuální

koučing & mentoring

S  čím ti mohu pomoci?

 • Pokud máš nedostatek jasnosti a směru. Máš mnoho nápadů a plánů, ale bojuješ s tím, jak je uspořádat do efektivní strategie, která tě povede k tvým cílům. Máš pocit, že se stále nemůžeš najít, nevíš, co máš dělat.
 • Cítíš frustraci z toho, jak neustále makáš, tvoříš produkty, ale peníze nepřichází.
 • Cítíš strach či obavy, když se máš rozhodnout a jít tam, kde to neznáš. Nevíš, jak se rozhodnout a zda jsou tvá rozhodnutí správná.
 • Zažíváš pocit osamělosti na podnikatelské cestě. Podnikání může být osamělým dobrodružstvím, kde je těžké najít podporu a pochopení od těch, kteří nejsou v podobné situaci.
 • Identifikovat a změnit omezující přesvědčení, které ti brání ve tvém osobním či profesionálním růstu.
 • Lépe rozumět myšlenkám, emocím a chování svého i ostatních a zlepšit empatii, porozumění a komunikaci v osobních a profesionálních vztazích.
 • Cítíš se přetížená a blízko vyhoření. Zvládáš každodenní úkoly, svoje podnikání a snahu udržet krok s neustálými změnami na trhu, což může vést k vyčerpání a ztrátě motivace.
 • Naučit se, jak lépe zvládat stres a relaxovat, tím zlepšit své zdraví, zvýšit produktivitu a celkovou kvalitu života.
 • Zažíváš obavy z neúspěchu a sebekritiky. Strach z toho, že neuspěješ, nebo neustálé srovnávání se s ostatními může podkopávat tvou sebedůvěru a bránit ti v riskování potřebném pro růst.
 • Trápí tě nízké sebevědomí, sebehodnota a chybí ti jistota a sebedůvěra
 • Potřebuješ pomoci nastavit jasné a dosažitelné cíle. Máš plány, sny, touhy a přání, ale nedaří se ti je dotáhnout do zdárného konce.
 • Nedaří se ti nalézt rovnováhu mezi prací a osobním životem. Hledání rovnováhy, která by ti umožnila prosperovat jak v podnikání, tak v osobním životě, je neustálým zápasem. Pomohu ti naučit se efektivně řídit svůj čas.
 • Zažíváš výzvy v delegování a týmové práci. Možná se potýkáš s předáním odpovědnosti jiným, což je klíčové pro růst podnikání, ale může být obtížné, pokud máš pocit, že nikdo jiný to neudělá tak dobře, jako ty.
 • Pomohu ti stát se nejlepší verzí sebe sama.

Pomohu ti odhalit a odstranit bloky, které ti stojí v cestě, a naučím tě, jak využívat vnitřní sílu k dosažení svých podnikatelských i osobních cílů.

Neexistují žádné limity, kromě těch,

které si nastavíme sami.

A ty společně odstraníme :)

Najít své "pravé JÁ" je klíčem k úspěchu

Co je cílem setkání?

je pomoci ti setkat se tváří v tvář s tvým pravým já. Podívat se pravdě do očí a poznat svá přesvědčení, bloky a limity, které tě drží spoutanou v okovech každodenní reality.

Až když poznáš své pravé "JÁ", dokážeš odstranit tyto okovy. Přestanou ovládat tvůj život negativní myšlenky a vnější okolnosti. Potom teprve můžeš nalézt svoji pravdu. Vypustit do světa svoji plnou, nejlepší verzi sebe sama. Teprve potom pocítíš svobodu a můžeš žít skutečně naplněný život v lásce, hojnosti a užívat si plnými doušky každodenních krás. 

CÍTÍŠ, JAK ÚŽASNÉ BY BYLO ŽÍT ŽIVOT,

PO KTERÉM TOLIK TOUŽÍŠ?

"Spolupráce s Petrou mě bavila a těšila, její energie je příjemná a povzbuzující."

Olča Pechová - www.olipechova.cz

Spolupráce s Petrou mě bavila a těšila, její energie je příjemná a povzbuzující. Je to inspirativní a nápaditá žena. Její pomoc s webem byla přínosná a časově přizpůsobená mým i jejím časovým možnostem. Petru vřele doporučuji.

"Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude."

Pavla Rusňáková

Ahoj Peti, moc dekuji za cas straveny s tebou, za tve rady a vhledy 🙂. Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude. Je to krasa a moc dekuji, za vse i za nabidku byti me oporou. Ty jsi jiz velky kus cesty usla a jsi pro me inspiraci. Je pro me velmi uklidnujici slyset, ze obavy, strachy ci limity, ktere pocituji v zacatku v podstate zaziva kazdy a jde to zvladnout, naucit se a prekonat to. Dekuji, dekuji, dekuji. A jsem obrovsky vdecna 🙂

JAK OSOBNÍ SETKÁNÍ PROBÍHÁ?

Při práci kombinuji techniky a metody,

střídám koučování & mentorování.

Hledám nejefektivnější cestu pro tvůj přirozený úspěch a růst.

 • Hned po zaplacení dostaneš e-mail s informacemi.
 • Následně si rezervuješ termín první 60timinutové konzultace, na které se společně podíváme do hloubky tvé duše.
 • Půjdeme pomalu a s lehkostí pouze tak, jak ti bude vyhovovat a jak nám tvoje "hlava" dovolí.
 • Zjistíš, jaké překážky, bloky či limity (které možná sama nevidíš) ti brání k dosažení úspěchu a také jak s nimi efektivně pracovat a hlavně, jak je překonat jednou provždy.
 • Dostaneš doporučení přímo pro tebe a tvoji současnou situaci a sama se rozhodneš pro kroky a strategii, které ti budou dlouhodobě vyhovovat a pomáhat ti na tvé cestě k úspěchu.
 • Získáš jedinečný prostor pouze pro sebe a svoji cestu k tvému bezpečnému, ale stabilnímu růstu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Barbora Zhoufová - nutriční specialistka https://www.facebook.com/baruska.ferenczova

Pokud cítíš, že právě takovou osobní podporu potřebuješ, láká tě to a je to pro tebe správný krok, případně si ještě nejsi jistá a váháš, kontaktuj mne pomocí tlačítka níže. Zavoláme si, probereme, jak taková spolupráce probíhá a zda právě my dvě společně si "sedneme", spojíme svoje síly a svoji energii a posuneme tvůj život do nebeských výšin.

Těším se na setkání a na tvoji

jedinečnou úspěšnou cestu.

"S Petrou je radosť spolupracovať. Už niekoľkokrát som sa presvedčila, že sa na ňu môžem plne spoľahnúť a v prípade potreby obrátiť. So všetkým, čo v mojom procese online podnikania priebežne potrebujem, mi vie pomôcť a snaží sa nájsť efektívne, ale pritom jednoduché riešenie. Čo ale oceňujem úplne najviac, je jej ľudskosť. Keďže sa veľa vecí ešte len učím, veľmi mi pomáha, že pracujem práve s Peťou, ktorá mi vie poradiť nielen technicky, ale ešte ma popritom aj motivuje a podporuje, takže sa aj vďaka nej cítim v pre mňa nových oblastiach sebavedomejšie. Peti, ďakujem!
Olihttps://www.dovolenka-pri-mori.sk

Ceny online setkání

1 sezení
5.000 Kč
včetně DPH
1x 60 minut online setkání
5 sezení
25.000 Kč
15.000 Kč
včetně DPH
5x 60 minut online setkání

Petra Trnková

Pomáhám ženám k úspěchu

Jsem life&business koučka a mentorka.

Už více než 20 let vedu a podporuji lidi v odhalování jejich vnitřního potenciálu,  porozumění  energetickým principům života, rozpouštění omezujících přesvědčení a vlastních limitů, aby mohli žít život v jeho plnosti a kráse ve všech oblastech.

 

Život od podnikání nelze oddělit, jedno je součástí druhého a pokud něco nefunguje v podnikání, je třeba se podívat do hlouky naší vlastní duše, naší hluboké moudrosti. Tam jsou ukryty všechny naše poklady, dary a odpovědi.

Učím, jak s těmito poklady pracovat a žít i podnikat tak zcela v souladu se svojí jedinečností.

 

Vytvořit podnikání, díky kterému si zajistí pravidelné pasivní příjmy, aby mohly žít život, po kterém touží.

Propojit ty nejlepší a nejefektivnější business strategie s naší jedinečnou esencí a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši"

Jedině tak mohou vznikat úspěšné a ziskové podnikatelské projekty s efektivní a hravou lehkostí pro nás a maximální hodnotou pro naše klienty.

Žít každý den tak, jako by byly prázniny

To byl můj sen...dnes je to příběh mého života,

příběh, který žijeme :)

Pokud si nejsi jistá, zda mohu pomoci i tobě, máš nějaké dotazy, můžeme si zavolat.

Kontaktuj moji asistentku pro více informací.

Na začátku svého podnikání přede mnou stojí mnoho překážet. Ať už se jedná o srážky s technikáliemi nebo psychické. S těmi psychickými si poradím sama, ale ty technické mi pomáhá řešit Peťka. Vždy když jí napíšu, odpoví a poradí mi. Jsem více v klidu když vím, že mám podporu v mentorovi jako je ona. Jako koučka je úžasná a když teď nad tím přemýšlím, svěřila bych jí s klidem i ty problémy psychické :-)A jsem přesvědčená, že by věděla co napsat, aby mě to zvedlo ze židle 🙂 VELKÉ DÍKY
Nikihttps://mgr-nikola-filipiecova.cz

"Pak jsem si ale uvědomila, kolik času a energie mne to už stálo a rozhodla jsem se risknout, vsadit peníze a doufala, že se to nějak změní a z mého koníčku se stane podnikání."

Když přemýšlím, jak jsem se dostala do mentoringového programu, první úvaha přišla na webináři, který Petra pořádala. Mluvila tehdy o businesse, slyšela jsem spoustu zajímavých myšlenek, Ale to mne oslovilo nejvíce byla věta „plácáš se ve svém businesse, pak si najdi mentora.“ Byla to přesně moje situace, plácala jsem se. Rok jsem makala, tvořila, věnovala spoustu času svému podnikání, často na úkor svých dětí. A nic! Pár prodaných ebooků, komunita pár set lidí, ale bez akce. Na facebooku mi nikdo moc nereaguje. Prodej stojí a mně se chce to zabalit a jít někam do práce.

Pak jsem si ale uvědomila, kolik času a energie mne to už stálo a rozhodla jsem se risknout, vsadit peníze a doufala, že se to nějak změní a z mého koníčku se stane podnikání.

Ale to, co se začalo dít, to by mne tenkrát ani nenapadlo. Petra je skvělá mentorka, má neskutečnou energii a nějaké kouzlo osobnosti, které mne doslova učarovalo J a začaly se dít zázraky. Musela jsem a stále musím makat, dělat pro svůj business maximum, ale najednou to jde tak nějak samo, s lehkostí a přirozeně. Po třech měsících jsem měla část investovaných peněz zpět. A do půl roku se mi nejen vrátila celá investice, ale mám pravidelný příjem, který mi zajistil klid na duši :)

Navíc je Petra skvělá žena, která se dokáže nacítit druhé a ukázat jejich jedinečnost. Byla jsem toho svědkem při několika společných setkáních. A doslova mi padla brada, když jsem ji viděla v akci. Něco neskutečného.

Rozhodně byl vstup do mentoringu nejlepší rozhodnutí mého života. Z mého koníčku se nestalo jenom podnikání, ale prosperující business, přesně tak, jak Petra slibovala :) Změnil se nejen můj život podnikatelky, ale vyrostla jsem jako osobnost, byla to kompletní transformace.

Pokud váháte, tak vám rozhodně doporučuji do mentoringu s Petrou jít. Otevře vám neskutečné možnosti, o kterých se na internetu nepíše J a které zadarmo nikdo nerozdává.

Míša

"mám pocit, že je to člověk, který mi spadl z nebe" :)

Petra je žena s velkým srdcem, rozhledem, nadhledem a zkušenostmi. Když jsem ji poznala, hned jsem cítila, že bude v mém životě zabírat velké místo. Je pro mne velkým vzorem toho, jak se dá dělat business poctivě a se srdcem a přitom si plnit sny, které máme. Je mojí průvodkyní na cestě k mým snům a k mému podnikání a jsem za to velmi vděčná. Její energie je úžasná. Vždy má radu, vždy je tu pro mne a já mám pocit, že je to člověk, který mi spadl z nebe. Když je potřeba, nastaví své rameno, abych si mohla poplakat, ale jindy mne kopne do zadku, abych se vzbudila a šla dál. A přesně to se mi líbí.

Investice, kterou jsem do mentoringu vložila, se mi pomalu vrací zpět (nyní jsem v programu 3. měsíc) a já už teď vím, že to byly nejlépe investované peníze. To, co mi přinesla tato krátká doba v Petřině poli, už dnes vím, že mnohonásobně překročilo to, co jsem investovala.

Petí díky, díky, díky a těším se další cestu.

Katka

Petřiny služby mi velice pomohly, jsem máma na mateřské, doposud vždy zaměstnanec, s přirozenými obavami z podnikání a velkou nejistotou. Věděla jsem, že je toto moje cesta, ale absolutní nedostatek odvahy a zkušeností mě odrazoval.. Pokud jste na tom podobně, neváhejte a na Petru se obraťte, je ochotná, schopná a má ten správný drive, nadšení a zkušenosti, které vás podpoří, když vůbec nevíte, nebo se bojíte jako já. Její podpora pro mě byla a je velikou inspirací a protože opravdu žije to, co předává, je schopná to předat způsobem ,který potřebujete. Zejména oceňuju lehkost, kterou mi dodala do mého těžkopádného rozjezdu, protože ví, že věci, které já vnímám jako problém, problém nejsou. Peti, děkuji moc! Jitka
Jitkawww.citlivacesta.cz
Ahoj Peti, moc dekuji za cas straveny s tebou, za tve rady a vhledy 🙂. Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude. Je to krasa a moc dekuji, za vse i za nabidku byti me oporou. Ty jsi jiz velky kus cesty usla a jsi pro me inspiraci. Je pro me velmi uklidnujici slyset, ze obavy, strachy ci limity, ktere pocituji v zacatku v podstate zaziva kazdy a jde to zvladnout, naucit se a prekonat to. Dekuji, dekuji, dekuji. A jsem obrovsky vdecna 🙂
Pavla

"A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé"

Mgr. Jana Tlapová www.janatlapova.cz

Díky, Peti, právě jsem doposlechla video o dom.vzdělávání a podnikání. Jsi neuvěřitelně aktivní a vytrvalá, po očku sleduji Tvé aktivity a moc se těším, až se to vyjde a připojím se k Tvému vedení i k dalším ženám… Roste to celé velmi hezky, zaléváš to svou pozorností a laskavou péčí, mám ráda Tvůj způsob práce a komunikace… A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé. Netlačíš na pilu, jsi přirozená, laskavá, hledáš cesty, reaguješ plynule na vzniklé situace... Krása.

"Potřebovala jsem nakopnutí, nadhled a podporu pro to jít do akce. Což jsem v mentoringu i dostala"

Petra Sklenářová www.krasnaprosebe.cz

K mini mentoringu s Peťou jsem se rozhodla velmi spontánně. Potřebovala jsem nakopnutí, nadhled a podporu pro to jít do akce. Což jsem v mentoringu i dostala 🙂 Petina energie je doslova nabíjející. Během krátkého času nám předala spoustu tipů a know how. Důležité pro mě bylo, že jsme spolu měly osobní konzultaci, kde jsme probraly konkrétní strategii, od které jsem se mohla odrazit. Peťa mi dala zajímavé tipy, které postupně zpracovávám do svého projektu. Velmi si cením skupinových mentoringů 2x týdně a podpůrné skupiny, kde jsme byly v kontaktu s ostatními ženami a vzájemně se podporovaly ❤️ V mentoringu vznikla skvělá atmosféra, díky které jsem se posouvala rychleji dál🙂

"Tvůj přístup je hravý, nenásilný a radostný"

RECENZE v průběhu programu: Peti, Ty víš, že jsem na počátku všeho on-line nového... Takže bez očekávání žádná očekávání  ... Tvůj program mi pomáhá vidět další souvislosti, které jsem ještě před 3 - mi týdny neviděla a netušila... Zároveň vím, že bude pořád co nového a to je vývoj. Já to s pokorou a vděčností přijímám, protože jinak to nejde ... KROK ZA KROKEM...Co je, ale ještě důležitější pro mě, je že Já vím, že je to možné a Ty víš jak... Jsi pro mě podporou i v mém osobním rozvoji , protože ještě nacházím skrze Tebe své limity... a Ty nepotřebuju. Zároveň i Tvůj přístup je hravý, nenásilný a radostný...A co je ještě pro mě důležité, je moje motto, které také ráda ctíš: "V jednoduchosti je síla" a plyneš v lehkosti. To je pro mě osobně nesmírně důležité....

RECENZE: Po uplynutí měsíčního mentoringového programu s Péťou jsem si uvědomila několik věcí... Jednak dělat věci postupně, tedy hlavně co se týče produktů .... vytvořit portfolio, které uspokojí začínající i pokročilé klienty. Dále mi otevřela oči, co vše a jak se může.... jako začínající on-line podnikatelka, tedy skrze Péťu pronikám do tajů, možností a voleb, které mohu na své cestě činit...Navíc jsem si s Péťou sedla i po stránce energetické a tak to byla krásná měsíční jízda a já se těším na nějakou další spolupráci. Peti moc moc děkuji

Petra Iserová - Vesmírné záležitosti www.petraiserova.cz

Petro, moc děkuji za konzultaci. Nejprve jsem myslela, že nic takového nepotřebuji a že se nic nestane, když už se na mě nedostane v pořadníku. Ale pak jsem si uvědomila, že se o tomto tématu nemám ve svém okolí s kým bavit na takové úrovni, aby mi to něco dalo a nebylo to jen mé stěžování a vymlouvání se, proč nepokračuji v tvorbě placeného ebooku. Z naší rychle uběhlé konzultace si odnáším nadšení se do té práce vrhnout a vím, že bych fakt měla, že mám rok na to to podnikání rozjet, aby mě to za rok mohlo aspon trochu živit, prtže už to nebude nad rámec klasického příjmu. Super nápad je s video příspěvky z mých logopedických lekcí. Videa natáčím trošku, víc fotím, ale pak to mám jen ve složce v Macu, ale ten krok, dát to na FB pak pokulhává. Myšlenka nechat to plynout a uvidí se, kam mě cesta zavede je uklidňující. Téma hateři bylo pro mě osvobozující - je to jejich problém. Konkrétní otázka na ceník na webu mě přivedla k myšlence, že tam fakt "musím" dát, že poskytuju ty soukromé lekce online (časem) i offline a za kolik. Líbí se mi nápad té první konzultace zdarma. Aby měli možnost zjistit, jestli chtějí ke mně chodit, protože to je v podstatě cca na minimálně roční setkávání se, u některých problémů i déle. Započítat přípravu do ceny lekce se může zdát jako samozřejmost, ale já to nějakým způsobem odmítám do cenotvorby zahrnout... V online světě sice nikdo nikam nejede, ale nemohu jen lehce sáhnout do šanonu, kde vím, že to mám.... V online to "musím" mít nachystané dopředu, abych nezdržovala hledáním ve složce a pak zjistila, že daný materiál ani digitalizovaný nemám nevím, na kolik jsou ted slyšet moje vysoké nároky a na kolik je to prostě potřeba být profesionální, ae příprava prostě je nutná.
Děkuji za Tvůj čas a pohodovou atmosféru při setkání. Bylo super se o tom pobavit s odborníkem a získat konkrétní tipy a vhledy na mou situaci!

Viola Jónová

Hana Barochova www.hanabarochova.cz

S Petrou jsme prokonzultovali spoustu témat. Konzultace byla moc příjemná a přátelská. Děkuji ti, Péťo, za tvůj čas a za zodpovězení některých mých "zapeklitých" otázek ohledně podnikání a otevření obzoru. Srozumitelně mi vysvětlila některé náhledy. Děkuji

"... vyloženě mě zachránila! "

Mirka Zvolánková www.hratkyzprihradky.cz

"Petra mi pomohla nastartovat mio web, propojení s aplikacemi a spuštění prodeje mých produktů a vyloženě mě zachránila! Je to profesionálka na pravém místě, vstřícná, srozumitelná a určitě ji mohu jen doporučit " Mirka 🙂

"Péťa dělá úžasnou práci a její přístup je za mě naprosto jedinečný. Měla jsem před prvním online setkáním trochu trému, ale po pár vteřinách to ze mě spadlo a bylo to super. Bylo to velice příjemné a milé setkání. Umí krásně naslouchat a cítíte, že Vám opravdu chce dobře poradit a záleží jí na Vašem úspěchu. Není to něco nuceného a nepříjemného.  "

Lucka Steinmüllerová  https://lukolu.cz/

Ve skupině, kterou má Péťa je velice příjemná atmosféra. Narazila jsem na tuto komunitu úplně náhodou a jsem za to upřímně moc vděčná. Získala jsem nové kontakty a možná i přátele Péťa dělá úžasnou práci a její přístup je za mě naprosto jedinečný. Měla jsem před prvním online setkáním trochu trému, ale po pár vteřinách to ze mě spadlo a bylo to super. Bylo to velice příjemné a milé setkání. Umí krásně naslouchat a cítíte, že Vám opravdu chce dobře poradit a záleží jí na Vašem úspěchu. Není to něco nuceného a nepříjemného. Naopak jsem se cítila, jako bych mluvila s dlouholetou kamarádkou a ona mi předávala svoje zkušenosti. Ještě jednou děkuju Péťo, doufám, že se zase brzo uvidíme.

"Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty, ale pokračovat za svým snem."

Jako začínající podnikatelka jsem stála před otázkou, jak zvládnout technickou část svého podnikání. Mám si nechat vystavit živnostenský list? Jak, komu, kdy a kolik budu své budoucí příjmy danit? Měla jsem hodně otazníků.Ty mi pomohla zodpovědět paní Petra. Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty, ale pokračovat za svým snem. Tímto děkuji za podnětný rozhovor. Jistě Vašich služeb do budoucna využiji. 

Helena Ryklová

"Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům "

Jana Streichsbierova www.uspesnedopenze.cz

S Petrou jsem si domluvila individuální konzultaci na dvě různá témata. Důvodem bylo, že jsem potřebovala nestrannou a zkušenou radu někoho, kdo se nesnaží nic prodat a má sám zkušenosti, prostě v tom umí chodit líp než já. Konzultace byla ve velmi přátelském duchu a s možností se přeptat i dvakrát na stejnou věc, pokud ji člověk nechápe napoprvé. Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům nebo službám, které danou záležitost vyřídí. Petro, děkuju, už mám zase o kousek jasněji a díky tobě zjišťuju, že se ve světě peněz není čeho bát.

"Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit"

Díky konzultaci s Petrou Trnkovou do mého života vstoupil větší klid. Jako začínající podnikatelce v rukodělné tvorbě mi dala odpovědi na otázky nejen ohledně cenotvorby, ale i celkového uchopení mého podnikání. Praktické rady do začátku jsou to nejcenější na této cestě.Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit, proto vřele doporučuji každému, kdo stojí na startu a trochu v tom tápe.

Katerina Kaluginova https://www.facebook.com/artplstirna

"během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál "

Petra Vacková

Život mi do cesty poslal další úžasnou ženu Petru Trnkovou. Měly jsme spolu motivující rozhovor, probraly jsme domluvené téma a během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál. Děkuji za motivaci a příjemnou atmosféru. ⚡️

"Ohromně mi to pomohlo, děkuji "

Petro, děkuji za velmi přínosnou konzultaci! Problém, či spíše blok, který komplikoval moje podnikání, jsi dokázala během krátké doby rozklíčovat a nastínit možné řešení. A nejen to. Během našeho velmi podnětného rozhovoru vyplulo na povrch několik dalších otázek a ty ses mi pak věnovala ještě i nad rámec konzultace, abych měla vše v pořádku vyřešené. Ohromně mi to pomohlo, děkuji!

Marta Ptáčková https://hudebkawolfgang.cz

"velmi příjemné, inspirativní a přátelské"

Jana Klaudingerová https://janaklaudingerova.cz

Společné setkání na téma "Jak podnikat s dětmi po boku" bylo velmi příjemné, inspirativní a přátelské. Nejsem úplně plánovací typ ala co bude za rok. Ze všeho nejvíce mě sezení nakoplo k vytvoření ročního plánu. Od Peti jsem dostala dárek plánovač, který budu doufám 🙂 využívat. Peti sezení se mi moc líbilo, bylo to velmi příjemné.

Peti po pár společných sezeních vím, že máš co předat 🙏❤️🧡 dnešní možnosti jsou skvělé. A je fajn, že nemusíme opakovat začátečnické chyby stále dokola, díky lidem jako jsi ty. Ať se Vám společné všem tahle cesta vydaří 🙏

Sabina Vytisková

"Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup"

Lucie Jungerová www.tajemstvivedomezeny.cz

Petro, moc děkujeme za dnešní online konzultaci týkající se rozjezdu a formy podnikání ve třech. Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup :-)
Reference