Život bez stresu a co je to koherence?

O koherenci, tedy jak sladit svůj mozek a srdce…také o tom, jak se zbavit stresu a žít s lehkostí o tom všem více v rozhovoru s Adrianou Olšavskou

 

Adriána Štalmachová Olšavská – mentorka koherence

Adriana popisuje koherenci jako spojení srdce a mozku do jednoho systému. Cílem je snaha o jejich soulad, rovnováhu a spolupráci, což člověku do života přináší spokojenost, uvolnění, pocit štěstí a vnitřního klidu.Koherence tedy ovlivňuje jak fyzické, tak i psychické zdraví

Adrianiny služby často využívají klienti, kteří v sobě pociťují chaos, stres, neustále nestíhají, mají deprese, cítí dlouhodobě smutek, nedaří se jim v nějaké oblasti, atd.
K dosažení koherence je třeba naučit se techniku práce s dechem, s čímž Vám Adriana ráda pomůže.

Adriana Olšavská – facebook

 

 

Business mentorka a koučka pro podnikatelky

Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businessu. Propojuji ty nejlepší a nejefektivnější business strategie s naší jeidnečnou energií a společně tak dáme tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši" 

Učím ženy, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe, a maximální hodnotou pro své klienty. Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz

informace o aktuálních programech naleznete zde>>

informace o exkluzivní osobní spolupráci naleznete zde>>

informace o LIFE koučingu naleznete zde>>

a také na webu Podnikatelky.online zde>>
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře