Zdravý životní styl a vyvážená strava nejen v těhotenství

 

Barbora Zhoufová – nutriční specialistka

Bára je certifikovaná nutriční terapeutka a zaměřuje se především na těhotné a kojící ženy nebo ženy, které se na početí miminka teprve chystají.

Její služby mohou využít ale i všichni ti, kteří nespadají ani do jedné z uvedených kategorií. Kromě nutriční terapie se zabývá také psychosomatikou a bylinkami.

Vytvořila několik online balíčků, které ženám pomáhají cítit se v pohodě. Její jídelníčky jsou složeny z přirozených a kvalitních potravin, nabízí v nich i zdravější varianty jídel, které pro hubnutí tak úplně vhodné nejsou. To by mohlo zaujmout především pány. 

Do budoucna plánuje pořádat skupinová setkávání pro maminky s dětmi, během nichž bude možné si třeba zacvičit, podniknout společný výlet nebo jinou akci.

Facebook: https://www.facebook.com/baruska.ferenczova

Instagram: https://www.instagram.com/baru_nutriterapist/

Jsem business mentorka pro ženy. Pomáhám ženám nalézt sama sebe, svoji jedinečnost a díky tomu vybudovat úspěšný, ziskový business, posunout podnikání na další level... i s dětmi po boku.  Učím, jak si zajistit vlastní pasivní příjmy a nebýt na nikom a na ničem závislá a nalézt svoji jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní. Můj příběh si přečtěte zde >> Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz informace o kurzech a seminářích naleznete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů