PROČ BÝT V PROFESNÍM KATALOGU?

PROČ BÝT V PROFESNÍM KATALOGU?

 

Máš nějaký důvod proč ještě nejsi v profesním katalogu? Zde je pár tipů, proč s tím už více neotálet.

Je to skvělá příležitost být vidět společně s ostatními podnikatelkami.

A co víc!

Mohou tě nalézt zákazníci, které vůbec nemáš ve svém okruhu. Můžeš osovit zcela nové publikum. Můžeš získat nové kontakty a tím více zákazníků a tedy i více vydělávat.

Tedy tato příložitost je rozhodně skvělou investicí. Když zvážíš kolik peněz vkládáš do fcb reklamy a do marketingu oběcně.

Výhoda pro tebe je, že katalog už je v hledáčku webových vyhledávačů a můžeš tak získat více klientů, než jen vlastním webem či přes sociální sítě.

Co považuji za velký bonus, je že pokud jsi v katalogu, působíš jako expert ve svém oboru. Je to tak. A když se podíváš do KATALOGU PODNIKATELKY.ONLINE, zjistíš, že budeš ve společnosti úžasných žen.

Do katalogu také chodí vyhledávat další podnikatelky v případě, že hledají konkrétní pomoc, asistentku, někoho na spolupráci … můžeš tedy nalézt buď další příležitosti pro sebe nebo zde najít ženu, se kterou budeš spolupracovat.

Buďme vidět společně. Spojme své síly a můžeme změnit svět

 

Alespoň ten náš podnikatelský. Čím více nás bude, tím větší přínos může katalog mít pro každou členku.

Pokud tedy máš ve svém okolí nějakou zajímavou ženu, podnikatelku, POZVI JI, aby se i ona přidala do našeho katalogu. Vytvořila si svůj osobní profil a byla vidět společně s námi.

Vytvořit svůj profil je jednoduché,

všechny informace stejně jako možnost profil IHNED vytvořit získáš ZDE:

Více informací o KATALOGU PODNIKATELKY.ONLINE

Zároveň OTEVÍRÁM MOŽNOST PODÍLET SE NA TVORBĚ BLOGU ke katalogu A BÝT TAK VIDĚT JEŠTĚ VÍCE a budovat si i mimo svoji komunitu pozici experta. Tato možnost je pouze pro členky katalogu či právě vznikajícího business klubu.

Se vznikem klubu budeme výhody pro členky ještě rozšiřovat :)

Máš se tedy rozhodně na co těšit.

Pokud tedy máš již svůj profil a chceš být více vidět, pak se ozvi na tento e-mail a s mojí asistentkou se domluvíte na možnostech.

Kontakt na asistentku

Mentoring, mastermind a high ticket

osobní spolupráce s Petrou

Online programy, motivační klub a katalog

Podnikatelky.online

Business mentorka, mindset & energetic coach pro ambiciózní podnikatelky

Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businessu. Umím propojit business s naší energií a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši" 

Učím ženy, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe, a maximální hodnotou pro své klienty. Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz

informace o aktuálních programech naleznete zde>>

a také na webu Podnikatelky.online zde>>
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře