OSOBNÍ SPOLUPRÁCE S PETROU pro pokročilé i začínající online podnikatelky, koučky a lektorky, které chtějí "rychle" růst

Exkluzivní

 OSOBNÍ SPOLUPRÁCE

1-na-1

je velmi limitovaná.

Osobní spolupráce je určená pouze pro 2 maximálně 3 ženy, které jsou skutečně připravené udělat ve svém životě velikou změnu. A vědí, že do takovéto spolupráce chtějí investovat nejen peníze, ale také svůj čas a svojí energii. Čeká tě skutečně velkolepá přeměna nejen tvého businessu, ale i tvojí osobnosti.

High Ticket Strategie pro ženy

Určíš si svůj vysněný cíl a přizpůsobíš svůj čas a energii, získáš neomezený přístup k mému osvědčenému know-how, šablonám a jasným postupům a především spolupracuješ 1-na-1 osobně s Petrou na nejúspěšnější cestě ke svému ziskovému podnikání.

 Sedíš na pláži, slunce ti hřeje na záda a do uší ti zní šum mořských vln.

S úsměvem se díváš na své děti, jak si hrají v písku.

 

A co je nejlepší?

Tvůj business běží jako hodinky. Zákazníci jsou spokojení, objednávky přicházejí a ty se nemusíš o nic starat. Žádný stres, žádné noční bdění.

Jen ty, moře a pocit naprostého klidu a svobody.

 

Znáš to? Krásná představa, ale v podstatě nemožná.

Jsi přece podnikatelka. Musíš být pořád v pohotovosti, pořád řešit problémy a výzvy. Vymýšlet stále nové příspěvky, sledovat sítě, trendy a konkurenci, aby ti něco neuteklo. To je cena za svobodu, ne?

 

Co kdybych ti řekla, že to tak být nemusí?

Co kdybych ti ukázala cestu, jak si užívat léto

a zároveň nechat svůj business růst?

 

Představ si, že už nejsi věčně unavená, stresovaná a přetížená prací. Představ si, že máš čas i na sebe a své blízké. A přitom tvůj business prosperuje.

To vše je možné. A já ti ukážu jak na to.

Vítej v mém poli.

- Máš pocit, že už jsi zkusila všechno. Že jsi se se svým podnikáním dostala na kraj propasti a nevíš, jak z ní uniknout. Vždyť, kdo by měl čas na odpočinek, když je nutné neustále přemýšlet a vymýšlet nové produkty, služby a příspěvky, objednávat, prodávat a stresovat se z každého dne, co zase bude třeba udělat?

 

- Máš pocit, že i když se snažíš sebevíc, stále to není dost. Vždy se něco pokazí, něco selže nebo prostě něco nevyjde. Je to jako běhat na běžícím pásu, který se neustále zrychluje.

 

- Každé ráno se budíš s pocitem, že jsi několik kroků za konkurencí.

 

- Připadá ti, že se tvoje podnikání stalo černou dírou, která neustále saje tvoji energii, čas, peníze a někdy i zdraví.

 

- Ztratila jsi chuť do práce a radost z podnikání.

 

- Cítíš se jako na druhé koleji, jako kdyby ti život utíkal mezi prsty, zatímco ty se snažíš udržet hlavu nad vodou.

 

- Máš pocit, že ti unikají příležitosti, že nemůžeš sledovat trendy, protože jsi příliš zaneprázdněna řešením každodenních problémů.

 

- Cítíš stres, strach z neúspěchu, obavy z finančního nedostatku. Je to jako stát na vrcholu hory a pod nohama cítit, jak se svah začíná hroutit.

 

- A nejhorší na tom všem je, že se cítíš sama. Jako bys to musela zvládnout vše sama, bez pomoci, bez podpory, bez porozumění.

 

Vím, jak se cítíš. Protože jsem tím vším prošla.

A víš co? Není to tvojechyba.

Je čas to změnit.

Je čas si užívat život, svobodu a zároveň nechat svoje podnikání růst.

Jsi připravena proměnit své podnikání v ziskový online business?

Ale co když ti řeknu, že tvoje podnikání může fungovat mnohem lépe a efektivněji? Že existuje způsob, jak dosáhnout rovnováhy, která ti umožní růst a zároveň si užívat života?

 

Ano, je to možné. A já ti to mohu ukázat.

 

Ale nebudu lhát, nebude to snadné.

Bude to vyžadovat změnu mindsetu, bude to vyžadovat odvahu jít proti proudu. Ale věř mi, stojí to za to.

 

Představ si, jaké by to bylo, kdyby se ti podařilo najít tu správnou rovnováhu. Jaké by to bylo, kdybys mohla růst, aniž by ses musela vzdát svého osobního života, svého zdraví, své radosti. Jaké by to bylo, kdybys mohla mít podnikání, které tě naplňuje, místo toho, aby tě vyčerpávalo. Jaké by to bylo, kdybys měla víc času na to, co tě opravdu těší, místo toho, abys ho trávila zápasením s hromadou problémů a stresu.

 

To vše je možné, pokud nalezneš tu správnou rovnováhu, strategii a energii...

Zavři oči a představ si, jaké by to bylo, kdyby:

 

- Tvůj business skvěle funguje a přináší ti zisk, ať už jsi v kanceláři nebo si užíváš dovolenou s rodinou na pláži na Maldivách.

 

- Máš konečně čas na to, co miluješ. Žádné obětování rodinného času nebo koníčků kvůli práci. Tvůj business ti dává svobodu.

 

- Máš pocit klidu a jistoty, protože víš, že tvoje podnikání je stabilní a odolné vůči všem výkyvům trhu.

 

- Máš kolem sebe ty nejlepší zákazníky, kteří jsou připraveni zaplatit za tvé produkty a služby, protože vidí jejich skutečnou hodnotu.

 

- Máš pod kontrolou všechny aspekty tvého podnikání a nemusíš se obávat neznámého.

 

 Chápu, že můžeš mít pochybnosti. Možná si říkáš: "Tak skvělé to přece nemůže být." "Tohle je jen sen."

Ale já ti mohu říct, že není. Těchto výsledků lze dosáhnout.

A já ti ukážu jak na to.

Propojit business s naší jedinečnou energií a dát tak tomu

"obyčejnému businessu neobyčejnou duši" 

Jsi připravena proměnit své podnikání v ziskový online business?

Spolupráce je velmi individuální

a přizpůsobena tvým potřebám.

Dlouhodobá osobní spolupráce je pro tebe ve chvíli, kdy:

 • potřebuješ vyřešit aktuální problém, který tě právě nyní brzdí ve tvém podnikání.
 • něco, co ti právě teď nedovoluje jít dál.
 • něco, s čím si neumíš poradit sama a potřebuješ poradit, jak se posunout dál.
 • chceš budovat úspěšný a dlouhodobě prosperující business,
 • vytvořit a úspěšně prezentovat svoji osobní značku,
 • být výjimečná, autentická, originální
 • mít klienty, kteří tě vyhledávají a přichází sami,
 • chceš mít náskok před konkurencí,
 • chceš mít silnou online komunitu,
 • prodávat s lehkostí a ještě mnohem víc...

UŽ ŽÁDNÁ NEJISTOTA

Zbavíš se té nejistoty, jestli postupuješ správně, nebo jestli dokážeš nastavit dlouhodobě rostoucí úspěšné podnikání...

KONEC HLEDÁNÍ A PLÝTVÁNÍ ČASU NAD ZBYTEČNOSTMI

Přestaneš plýtvat tím nejcennějším, co máš tedy svým časem, ale také penězi i energií na další a další online kurzy, které nefungují dlouhodobě...

STOP PLÁCÁNÍ A POKUSŮ A OMYLŮ

Vyhni se zdlouhavému hledání toho, co v online podnikání funguje. Stejně to, co skvěle funguje tvé kamáradce, tobě nemusí přinést ani korunu a očekávané výsledky...

Chceš mít zkušenou koučku a mentorku, která tě podpoří, pokud budeš mít "špatný den". Která ti poradí, když nebudeš vědět, kam dál jít. Která tu pro tebe bude v každém okamžiku, kdy se budeš cítit "ztracená"?

Chceš konečně získat finanční nezávislost, mít pravidelné příjmy, které ti zajistí pocit jistoty?

Chápu tě, máš své sny a cíle, ale nevíš, jak je dosáhnout.

Já jsem taky kdysi začínala a moje cesta nebyla rozhodně snadná. Dnes však vím, že když najdeš správnou cestu, můžeš dosáhnout těch největších úspěchů.

Vstup do osobní spolupráce a nauč se vše, co potřebuješ ke svému úspěchu.

Získáš přístup k exkluzivním tréninkům, workshopům a materiálům, které ti pomohou zlepšit své podnikání, prodeje, ale také tvůj život. V průběhu spolupráce vytváříme tvůj nový life-style.

Už se nemusíš bát neúspěchu, se mnou na tvé straně budeš moci dosáhnout toho, o čem jsi vždy snila.

Přihlas se a začni tvořit svůj úspěch již dnes!

Osobní spolupráce je tu pro tebe pokud jsi:

ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELKA

Jsi na začátku své podnikatelské cesty. Potřebuješ vybudovat pevné základy svého podnikání, přenastavit svůj mindset na podnikání. Vytvořit první produkty. Nastavit první příjmy a stabilizovat je tak, aby se tvoje podnikání stalo peřinkou, do které se nebojíš skočit. Chceš mít kolem sebe ženy, které tě podpoří a pomohou ti překonat počáteční nesnáze a budou tě inspirovat k akci.

POKROČILÁ PODNIKATELKA

Máš už vytvořené podnikání, které tě celkem slušně živí, ale cítíš, že to ještě není všechno a chceš růst dál. Nebo jsi se "zasekla", "plácáš se" a nemůžeš se pohnout dál. Chceš si zajistit si vyšší stabilní příjmy a posunout své podnikání na další level. Víš, že mít kolem kolem stejně naladěné ženy je součást úspěchu a růstu nejen v podnikání.

ZKUŠENÁ EXPERTKA

Jsi zkušená podnikatelka. Máš už své stabilní podnikání. A chceš růst na TOP level. Vytvořit jedinečnou a kvalitní značku na trhu. Naučit Higt Ticket Strategie a Prodej. Chceš být součástí komunity úspěšných žen, pomáhat a inspirovat další ženy na cestě k úspěchu.

Každý den se setkávám se skvělými ženami, které mají velké sny a touhu podnikat, užívat si život se svými dětmi a plnit si své sny. A mnoho z nich se odváží na tu nelehkou podnikatelskou cestu i vydat..ALE..

Pak přijdou překážky, obavy, strach a pochybnosti. A tak se rozhodnou vrátit zpět a podnikání opustit. Netřeba ani psát, jak velká škoda to je, kolik úžasných projektů skončilo dříve než začalo.

Mám velké podnikatelské zkušenosti, provázím klientky v dlouhodbých mentoringových a koučingových programech. Bohužel se však ke mne nedostanou všechny ženy, kterým bych mohla pomoci. Protože moje osobní služby jsou pouze pro omezený počet žen.

POMÁHAT ŽENÁM NA CESTĚ K ÚSPĚCHU
to je moje poslání a přeji si, abys i ty uspěla a splnila si přesně to, po čem tvé srdce touží.

Cílem spolupráce

je pomoci ti dostat se na vyšší level a vydělávat statisíce měsíčně. A to pravidelně, pokud možno z pasivních příjmů, bez toho, abys vyměňovala svůj čas za peníze. A mohla tedy trávit více času s rodinou a užívat si života.

Business tu má být pro nás a ne my pro business.

Cítíš, že máš na víc...

Víš, že to, co žiješ, v čem podnikáš, ještě není všechno...

PAK JSI TO TY!

Neexistují žádné limity, kromě těch, které si nastavíme sami.

A ty společně odstraníme :)

POZOR!

Moje mentoringové programy nejsou vhodné pro každého. Nespolupracuji s každou ženou. Moje služby jsou pouze pro ženy, které jsou ochotné investovat nejen peníze, ale také svůj čas a energii do svého růstu. Neboť za dobu naší spolupráce projdeš skutečnou proměnou nejen svého businessu, ale především své osobnosti. Pro úspěšnou spolupráci je nutné, abychom byly na "stejné vlně".

JSI PŘIPRAVENA?

Dobře, dej mi o sobě vědět :)

Pokud cítíš, že právě takovou osobní podporu potřebuješ, láká tě to a je to pro tebe správný krok, případně si ještě nejsi jistá a váháš, kontaktuj moji asistentku. Zavoláme si, probereme, jak taková spolupráce probíhá a zda právě my dvě společně si "sedneme", spojíme svoje síly a svoji energii a posuneme tvůj business do nebeských výšin.

Těším se na setkání a na tvoji jedinečnou cestu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Barbora Zhoufová - nutriční specialistka https://www.facebook.com/baruska.ferenczova

S ČÍM TI MOHU POMOCI

Posvítíme si na to, co tě právě v této chvíli nejvíce brzdí na tvé cestě k úspěchu

a dostaneš konkrétní rady a tipy, jak si s tím poradit

Obvykle s mými klientkami řešíme např.:

 • MINDSET ÚSPĚCHU
  Strachy, bloky a limitující přesvědčení např. ohledně sebehodnoty a peněz, prodeje nebo přesvědčení "nejsem dost dobrá". Nastavení hranic a umění říkat "NE". Cokoli, co ti brání v dosažení svého úspěchu v jakékoli oblasti. Zpracování a přepis vzorců, které ti neslouží. Techniky pro nastavení správného ponikatelského mindsetu je nutné nejen na začátku, ale v každé fázi podnikatelského růstu.
 • TVORBA PRODUKTU OD A DO Z
  Vytvoření vlastního online produktu např. magnet, prodejní webinář, online kurz a kompletní natavení produktového portfolia a cesty zákazníka. Včetně automatizace a správné cenové strategie.
 • EFEKTIVNÍ PLÁNOVÁNÍ
  Efektivní timemanagement pro ženy, jak nastavit cíle, určení a nastavení priorit a jak je možné podnikat i s dětmi po boku. A jak v podnikání neztratit sama sebe. Optimální vyvážení času na podnikání a na svůj život.
 • KOMUNITA A MARKETING
  Kdo je ideální klient, jak ho najít, oslovit a chytit ho za srdce. Budování komunity a online marketing. Jak postavit vlastní cestu pro své zákazníky a chytit je přitom za srdce.
 • NAJDI SVOJE POSLÁNÍ
  Jaké je tvoje jedinečné poslání a jak z něho udělat ziskové podnikání.
 • FINANČNÍ STRATEGIE
  Peníze jsou v podnikání až na prvním místě. Nastavení finančního rozpočtu, jak dosáhnout finanční svobody. Hojnost v životě i v podnikání. Money mindset a zpracování limitujících přesvědčení ohledně peněz. Jak nastavit cenovou strategii svých produktů a služeb.

V rámci spolupráce 1-na-1 jdeme nejkratší cestou k vytouženým výsledkům!

Společně stanovíme tvoje cíle a získáš moji osobní podporu a zpětnou vazbu při jejich plnění. Přestaneš se plácat na místě, hledat metodou pokus - omyl to, co by mohlo být to pravé. A půjdeš krok za krokem přesně tam, kam vede nejkratší cesta k tvému cíli.

ZÍSKÁŠ:

Mentoringové, koučingové a strategické vedení pro tvůj next level business. Intenzivní online setkávání dle tvých potřeb.

Po celou dobu budu stát po tvém boku, podám ti ruku, když ji budeš potřebovat a provedu tě bezpečně krok za krokem tou nejkratší cestou k vytouženému cíli.

 

Ale především získáš moji individuální VIP podporu, kdy tě nanechám stát na místě, přenastavíme tvůj business, zbavíš se toho, co nefunguje a nastartuješ to, co vystřelí tvůj business k nebesům.

Budeš mít přístup k veškerému know-how, strategiím a postupům, které jsem za 20 let vytvořila, a které již přinesly mně i mým klientkám miliony korun...

Získám spoustu podkladů a pomůcek, rad, tipů, návodů a nápadů, díky kterým odpálíš svůj business do super výšin.

Business není jen o dřině

Čeká tě luxusní péče o tebe i tvůj business.

Mám pro tebe spousty překvapení a nečekaných zážitků.

Pravidelné online setkání přes ZOOM

exkluzivní online podpora

POZOR!!

Během této krátké spolupráce nevyřešíme všechny problémy, na to mám dlouhodobé programy.

Budeme se věnovat tomu nejdůležitějšímu, co se ti zrovna nedaří, co tě brzdí na tvé podnikatelské cestě a na čem PRÁVĚ TY NYNÍ potřebuješ zapracovat.

Odstraníme je a vytvoříš novou cestu dlouhodobě stabilního a ziskového businessu.

UŽ ŽÁDNÁ NEJISTOTA

Zbavíš se té nejistoty, jestli postupuješ správně, nebo jestli dokážeš nastavit dlouhodobě rostoucí úspěšné podnikání...

KONEC HLEDÁNÍ A PLÝTVÁNÍ ČASU NAD ZBYTEČNOSTMI

Přestaneš plýtvat tím nejcennějším, co máš tedy svým časem, ale také penězi i energií na další a další online kurzy, které nefungují dlouhodobě...

STOP PLÁCÁNÍ A POKUSŮ A OMYLŮ

Vyhni se zdlouhavému hledání toho, co v online podnikání funguje. Stejně to, co skvěle funguje tvé kamáradce, tobě nemusí přinést ani korunu a očekávané výsledky...

...a víš proč?

PROTOŽE V ÚSPĚŠNÉM PODNIKÁNÍ NEEXISTUJÍ UNIVERZÁLNÍ NÁVODY

Ano, jsou věci, které lze použít univerzálně... zčásti, ale pak je potřeba do každého úspěšného businessu vložit "neobyčejnou duši",

A TO JE PRÁVĚ ÚKOLEM NAŠÍ OSOBNÍ SPOLUPRÁCE 

Miluji rychlost, energii, akci.

Pomáhám a ukazuji ženám, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe, a maximální hodnotou pro své klienty.

Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Předávám to nejlepší z celosvětového trhu k vybudování úspěšného a prosperujícího businessu a jak posunout podnikání na další a další level a hlavně, jak ho stabilizovat, aby byl udržitelný a mohl dále růst.

Používám speciální techniky pro aktivaci tvého energetického růstu, které tvoji práci umožní udělat snadno, v lehkosti a zároveň efektivně.

MÁŠ ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Kontaktuj moji asistentku.

KDO JSEM

Pomáhám ženám k úspěchu

Vytvořit podnikání, díky kterému si zajistí pravidelné pasivní příjmy, aby mohly žít život, po kterém touží.

...mentoruji, učím, koučuji, podporuji, pomáhám, inspiruji, trénuji, vedu, ukazuji, propojuji, naslouchám, ...

Je mnoho podob mé práce.

Jsem business mentorka, mindset&energetic koučka,

díky svému ekonomickému a marketingovému vzdělání, více než 20leté business praxi, velkým zkušenostem a samozřejmě i díky neustálému sebevzdělávání jsem vytvořila svoji unikání metodu, kde efektivně propojuji business mentoring a koučing. Což je nejlepší kombinace pro rychlé a účinné změny, díky nimž moje klientky dosahují téměř okamžitých výsledků.

Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businessu.

Ano, věnuji se podnikání, ale každá z nás je i žena, a to nelze oddělit. Tedy podnikání je součástí našeho života a my jsme součástí našeho businessu. Proto se vždy věnujeme i osobnímu životu a rozvoji.

Chci si užívat života a nebýt otorkem svého businessu, přitom ale mít tolik peněz, abych žila v klidu a mohla si užívat všech krás, které jsou kolem nás.

Propojit ty nejlepší a nejefektivnější business strategie s energetickými principy a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši".

A přesně to předávám i ženám v mém poli :)

S láskou Petra

Svoboda získává v online podnikání úplně jiný rozměr :)

Můj sen bylo žít svobodně, podnikat i s dětmi po boku, zároveň jsem chtěla cestovat, užívat si života, mít dostatek peněz na to, abychom si mohli dopřát cokoli, po čem naše srdce zatouží. 

Dnes už mohu říci, že se mi splnil sen. Podnikám, mám 3 kluky na domácím vzdělávání a skvělého manžela. Kluci jsou unschooleři a worldschooleři, tedy žijeme tak svobodně, jak jen je to v našich podmínkách možné. 

Žijeme každý den tak, jako by byly prázdniny.

Pokud si nejsi jistá, zda mohu pomoci i tobě, máš nějaké dotazy, můžeme si zavolat

napiš mi na asistentka@petratrnkova.cz,

ozveme se :)

Mám ráda jistoty..a mám je i pro tebe

Rozumím tomu. Investovat do sebe a do svého podnikání není jen tak.

Může to být jako jízda na horské dráze. 

Vzhledem k tomu že neznám tebe ani tvoji současnou situaci, tvoje nadšení ani to, jak jsi schopná převést moje strategie do praxe, nemohu ti zaručit zcela konkrétní výsledky.

Co ti mohu garantovat

je, že se s tebou podělím o to nejlepší know-how, které jsem se za roky podnikání naučila, které používám já i moje klientky.

 

Velmi mi záleží na tom, abys uspěla.

 

Vytvořím pro tebe to nejlepší energetické pole, ve kterém se budeš cítit příjemně a budeš se moci nechat unášet na tvořivé vlně své jedinečnosti.

 

Pokud jsi tedy odhodlaná jít do akce a změnit své podnikání, pak během naší spolupráce dokážeme společně zázraky.

POZOR!

Pokud však čekáš na zázraky, které se stanou sami, pak mne k tomu nepotřebuješ.

 

Jsem si jistá, že pokud jsi dočetla až sem, bude program přesně to, co ti může pomoci posunosut podnikání o level dál.

 

Pokud však po prvním setkání zjistíš, že jsi vážně šlápla vedle, domluvíme se na ukončení spolupráce a vrátím ti tvoji investici zpět.

Ano, správně čteš. Je to jako vyzkoušet Letní školu businessu na zkoušku. Bez rizika.

Nemáš tedy vůbec, co ztratit. Můžeš jedině získat. Celé riziko beru na sebe.

Jsem si jistá hodnotou a kvalitou mých služeb.

Co víc?

 Mám pro tebe také skutečné důkazy o tom, že to funguje. Stačí se podívat na recenze a úspěchy mých bývalých studentek. Ať už to byla Jana, která díky Letní škole businessu založila úspěšný e-shop s ekologickými produkty, nebo Radka, která svůj byznys posunula na novou úroveň a zvýšila své tržby o 150%.

 

Tak co na to říkáš? Jsi připravená skočit do toho?

Klikni na odkaz níže a přidej se k nám!

"Pak jsem si ale uvědomila, kolik času a energie mne to už stálo a rozhodla jsem se risknout, vsadit peníze a doufala, že se to nějak změní a z mého koníčku se stane podnikání."

Když přemýšlím, jak jsem se dostala do mentoringového programu, první úvaha přišla na webináři, který Petra pořádala. Mluvila tehdy o businesse, slyšela jsem spoustu zajímavých myšlenek, Ale to mne oslovilo nejvíce byla věta „plácáš se ve svém businesse, pak si najdi mentora.“ Byla to přesně moje situace, plácala jsem se. Rok jsem makala, tvořila, věnovala spoustu času svému podnikání, často na úkor svých dětí. A nic! Pár prodaných ebooků, komunita pár set lidí, ale bez akce. Na facebooku mi nikdo moc nereaguje. Prodej stojí a mně se chce to zabalit a jít někam do práce.

Pak jsem si ale uvědomila, kolik času a energie mne to už stálo a rozhodla jsem se risknout, vsadit peníze a doufala, že se to nějak změní a z mého koníčku se stane podnikání.

Ale to, co se začalo dít, to by mne tenkrát ani nenapadlo. Petra je skvělá mentorka, má neskutečnou energii a nějaké kouzlo osobnosti, které mne doslova učarovalo J a začaly se dít zázraky. Musela jsem a stále musím makat, dělat pro svůj business maximum, ale najednou to jde tak nějak samo, s lehkostí a přirozeně. Po třech měsících jsem měla část investovaných peněz zpět. A do půl roku se mi nejen vrátila celá investice, ale mám pravidelný příjem, který mi zajistil klid na duši :)

Navíc je Petra skvělá žena, která se dokáže nacítit druhé a ukázat jejich jedinečnost. Byla jsem toho svědkem při několika společných setkáních. A doslova mi padla brada, když jsem ji viděla v akci. Něco neskutečného.

Rozhodně byl vstup do mentoringu nejlepší rozhodnutí mého života. Z mého koníčku se nestalo jenom podnikání, ale prosperující business, přesně tak, jak Petra slibovala :) Změnil se nejen můj život podnikatelky, ale vyrostla jsem jako osobnost, byla to kompletní transformace.

Pokud váháte, tak vám rozhodně doporučuji do mentoringu s Petrou jít. Otevře vám neskutečné možnosti, o kterých se na internetu nepíše J a které zadarmo nikdo nerozdává.

Míša

"A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé"

Mgr. Jana Tlapová www.janatlapova.cz

Díky, Peti, právě jsem doposlechla video o dom.vzdělávání a podnikání. Jsi neuvěřitelně aktivní a vytrvalá, po očku sleduji Tvé aktivity a moc se těším, až se to vyjde a připojím se k Tvému vedení i k dalším ženám… Roste to celé velmi hezky, zaléváš to svou pozorností a laskavou péčí, mám ráda Tvůj způsob práce a komunikace… A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé. Netlačíš na pilu, jsi přirozená, laskavá, hledáš cesty, reaguješ plynule na vzniklé situace... Krása.

"mám pocit, že je to člověk, který mi spadl z nebe" :)

Petra je žena s velkým srdcem, rozhledem, nadhledem a zkušenostmi. Když jsem ji poznala, hned jsem cítila, že bude v mém životě zabírat velké místo. Je pro mne velkým vzorem toho, jak se dá dělat business poctivě a se srdcem a přitom si plnit sny, které máme. Je mojí průvodkyní na cestě k mým snům a k mému podnikání a jsem za to velmi vděčná. Její energie je úžasná. Vždy má radu, vždy je tu pro mne a já mám pocit, že je to člověk, který mi spadl z nebe. Když je potřeba, nastaví své rameno, abych si mohla poplakat, ale jindy mne kopne do zadku, abych se vzbudila a šla dál. A přesně to se mi líbí.

Investice, kterou jsem do mentoringu vložila, se mi pomalu vrací zpět (nyní jsem v programu 3. měsíc) a já už teď vím, že to byly nejlépe investované peníze. To, co mi přinesla tato krátká doba v Petřině poli, už dnes vím, že mnohonásobně překročilo to, co jsem investovala.

Petí díky, díky, díky a těším se další cestu.

Katka

"Potřebovala jsem nakopnutí, nadhled a podporu pro to jít do akce. Což jsem v mentoringu i dostala"

Petra Sklenářová www.krasnaprosebe.cz

K mini mentoringu s Peťou jsem se rozhodla velmi spontánně. Potřebovala jsem nakopnutí, nadhled a podporu pro to jít do akce. Což jsem v mentoringu i dostala 🙂 Petina energie je doslova nabíjející. Během krátkého času nám předala spoustu tipů a know how. Důležité pro mě bylo, že jsme spolu měly osobní konzultaci, kde jsme probraly konkrétní strategii, od které jsem se mohla odrazit. Peťa mi dala zajímavé tipy, které postupně zpracovávám do svého projektu. Velmi si cením skupinových mentoringů 2x týdně a podpůrné skupiny, kde jsme byly v kontaktu s ostatními ženami a vzájemně se podporovaly ❤️ V mentoringu vznikla skvělá atmosféra, díky které jsem se posouvala rychleji dál🙂

"Tvůj přístup je hravý, nenásilný a radostný"

RECENZE v průběhu programu: Peti, Ty víš, že jsem na počátku všeho on-line nového... Takže bez očekávání žádná očekávání  ... Tvůj program mi pomáhá vidět další souvislosti, které jsem ještě před 3 - mi týdny neviděla a netušila... Zároveň vím, že bude pořád co nového a to je vývoj. Já to s pokorou a vděčností přijímám, protože jinak to nejde ... KROK ZA KROKEM...Co je, ale ještě důležitější pro mě, je že Já vím, že je to možné a Ty víš jak... Jsi pro mě podporou i v mém osobním rozvoji , protože ještě nacházím skrze Tebe své limity... a Ty nepotřebuju. Zároveň i Tvůj přístup je hravý, nenásilný a radostný...A co je ještě pro mě důležité, je moje motto, které také ráda ctíš: "V jednoduchosti je síla" a plyneš v lehkosti. To je pro mě osobně nesmírně důležité....

RECENZE: Po uplynutí měsíčního mentoringového programu s Péťou jsem si uvědomila několik věcí... Jednak dělat věci postupně, tedy hlavně co se týče produktů .... vytvořit portfolio, které uspokojí začínající i pokročilé klienty. Dále mi otevřela oči, co vše a jak se může.... jako začínající on-line podnikatelka, tedy skrze Péťu pronikám do tajů, možností a voleb, které mohu na své cestě činit...Navíc jsem si s Péťou sedla i po stránce energetické a tak to byla krásná měsíční jízda a já se těším na nějakou další spolupráci. Peti moc moc děkuji

Petra Iserová - Vesmírné záležitosti www.petraiserova.cz

"neváhejte a na Petru se obraťte, je ochotná, schopná a má ten správný drive, nadšení a zkušenosti, které vás podpoří, když vůbec nevíte, nebo se bojíte jako já. Její podpora pro mě byla a je velikou inspirací a protože opravdu žije to, co předává, je schopná to předat způsobem ,který potřebujete"

Jitka Dolníková www.citlivacesta.cz

Petřiny služby mi velice pomohly, jsem máma na mateřské, doposud vždy zaměstnanec, s přirozenými obavami z podnikání a velkou nejistotou. Věděla jsem, že je toto moje cesta, ale absolutní nedostatek odvahy a zkušeností mě odrazoval.. Pokud jste na tom podobně, neváhejte a na Petru se obraťte, je ochotná, schopná a má ten správný drive, nadšení a zkušenosti, které vás podpoří, když vůbec nevíte, nebo se bojíte jako já. Její podpora pro mě byla a je velikou inspirací a protože opravdu žije to, co předává, je schopná to předat způsobem ,který potřebujete. Zejména oceňuju lehkost, kterou mi dodala do mého těžkopádného rozjezdu, protože ví, že věci, které já vnímám jako problém, problém nejsou. Peti, děkuji moc! Jitka

Petro, moc děkuji za konzultaci. Nejprve jsem myslela, že nic takového nepotřebuji a že se nic nestane, když už se na mě nedostane v pořadníku. Ale pak jsem si uvědomila, že se o tomto tématu nemám ve svém okolí s kým bavit na takové úrovni, aby mi to něco dalo a nebylo to jen mé stěžování a vymlouvání se, proč nepokračuji v tvorbě placeného ebooku. Z naší rychle uběhlé konzultace si odnáším nadšení se do té práce vrhnout a vím, že bych fakt měla, že mám rok na to to podnikání rozjet, aby mě to za rok mohlo aspon trochu živit, prtže už to nebude nad rámec klasického příjmu. Super nápad je s video příspěvky z mých logopedických lekcí. Videa natáčím trošku, víc fotím, ale pak to mám jen ve složce v Macu, ale ten krok, dát to na FB pak pokulhává. Myšlenka nechat to plynout a uvidí se, kam mě cesta zavede je uklidňující. Téma hateři bylo pro mě osvobozující - je to jejich problém. Konkrétní otázka na ceník na webu mě přivedla k myšlence, že tam fakt "musím" dát, že poskytuju ty soukromé lekce online (časem) i offline a za kolik. Líbí se mi nápad té první konzultace zdarma. Aby měli možnost zjistit, jestli chtějí ke mně chodit, protože to je v podstatě cca na minimálně roční setkávání se, u některých problémů i déle. Započítat přípravu do ceny lekce se může zdát jako samozřejmost, ale já to nějakým způsobem odmítám do cenotvorby zahrnout... V online světě sice nikdo nikam nejede, ale nemohu jen lehce sáhnout do šanonu, kde vím, že to mám.... V online to "musím" mít nachystané dopředu, abych nezdržovala hledáním ve složce a pak zjistila, že daný materiál ani digitalizovaný nemám nevím, na kolik jsou ted slyšet moje vysoké nároky a na kolik je to prostě potřeba být profesionální, ae příprava prostě je nutná.
Děkuji za Tvůj čas a pohodovou atmosféru při setkání. Bylo super se o tom pobavit s odborníkem a získat konkrétní tipy a vhledy na mou situaci!

Viola Jónová

"pozorně naslouchá potřebám dané ženy a snaží se poskytnout konkrétní kroky nejen pro rozjezd podnikání i pro správné nasměrování. Její upřímný a sympatický projev vzbuzuje velkou důvěru, schopnosti se v rozhovoru sladit, povzbudit a prakticky pomoci jsou v konzultaci přirozenou součástí. "

Mgr. Jana Tlapová www.janatlapova.cz

Konzultace s Petrou proběhla ve velmi milém, přátelském a podnětném nastavení. Děkuji. Petra nabízí ostatním ženám pomocnou ruku nejen na začátku podnikání. Čerpá ze svých zkušeností, pozorně naslouchá potřebám dané ženy a snaží se poskytnout konkrétní kroky nejen pro rozjezd podnikání i pro správné nasměrování. Její upřímný a sympatický projev vzbuzuje velkou důvěru, schopnosti se v rozhovoru sladit, povzbudit a prakticky pomoci jsou v konzultaci přirozenou součástí. Doporučuji ji kontaktovat a vyzkoušet její poradenské služby. I krátký rozhovor může mít velký dosah a nastartovat k činům. Akce je pak už na každém z nás... Tak jdu na to... ;-)

"Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit"

Díky konzultaci s Petrou Trnkovou do mého života vstoupil větší klid. Jako začínající podnikatelce v rukodělné tvorbě mi dala odpovědi na otázky nejen ohledně cenotvorby, ale i celkového uchopení mého podnikání. Praktické rady do začátku jsou to nejcenější na této cestě.Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit, proto vřele doporučuji každému, kdo stojí na startu a trochu v tom tápe.

Katerina Kaluginova https://www.facebook.com/artplstirna

"velmi příjemné, inspirativní a přátelské"

Jana Klaudingerová https://janaklaudingerova.cz

Společné setkání na téma "Jak podnikat s dětmi po boku" bylo velmi příjemné, inspirativní a přátelské. Nejsem úplně plánovací typ ala co bude za rok. Ze všeho nejvíce mě sezení nakoplo k vytvoření ročního plánu. Od Peti jsem dostala dárek plánovač, který budu doufám 🙂 využívat. Peti sezení se mi moc líbilo, bylo to velmi příjemné.

"jsem objevila sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat"

Podnikání bylo už dlouho mojí velkou touhou, ale než jsem vstoupila do programu Business START Začni podnikat, vůbec jsem netušila, co bych měla udělat a jak začít. V kurzu jsem objevila sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat. Ještě jsem si živnost nezaložila, ale už mám připraveny dokumenty, které potřebuji a sbírám poslední kousky odvahy. Vím, že už jsem před branami a určitě, až bude pokračování kurzu, půjdu dál, určitě už s živnostenským listem v kapse :)

Kamila - Maminka na mateřské- budoucí podnikatelka v realitách

"Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům "

Jana Streichsbierova www.uspesnedopenze.cz

S Petrou jsem si domluvila individuální konzultaci na dvě různá témata. Důvodem bylo, že jsem potřebovala nestrannou a zkušenou radu někoho, kdo se nesnaží nic prodat a má sám zkušenosti, prostě v tom umí chodit líp než já. Konzultace byla ve velmi přátelském duchu a s možností se přeptat i dvakrát na stejnou věc, pokud ji člověk nechápe napoprvé. Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům nebo službám, které danou záležitost vyřídí. Petro, děkuju, už mám zase o kousek jasněji a díky tobě zjišťuju, že se ve světě peněz není čeho bát.

"...mě zbavila prvotní nejistoty. Oceňuji konkrétní rady... "

Milá Petro, velmi děkuji za dnešní konzultační setkání. Téma cenotvorby bylo pro mě dosud zamlžené a už jen příprava na to, že se spolu budeme bavit nad mými produkty, mě zbavila prvotní nejistoty. Oceňuji konkrétní rady ke tvorbě položkového rozpočtu. Posunul mě také Tvůj nápad ohledně tvorby cen na míru podle velikosti obce. Teď se cítím připravená konečně dojít na ten živnostenský úřad a ze seznamu volných živností (seznam od Tebe je mnohem podrobnější, než jsem dostala na úřadě) to svoje podnikání v oboru číslo 72 založit.
S úctou k Tvým znalostem a s radostí z dalšího posunu

Jarka Sedláková - vesnická mentorka 

"během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál "

Petra Vacková

Život mi do cesty poslal další úžasnou ženu Petru Trnkovou. Měly jsme spolu motivující rozhovor, probraly jsme domluvené téma a během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál. Děkuji za motivaci a příjemnou atmosféru. ⚡️

"Ohromně mi to pomohlo, děkuji "

Petro, děkuji za velmi přínosnou konzultaci! Problém, či spíše blok, který komplikoval moje podnikání, jsi dokázala během krátké doby rozklíčovat a nastínit možné řešení. A nejen to. Během našeho velmi podnětného rozhovoru vyplulo na povrch několik dalších otázek a ty ses mi pak věnovala ještě i nad rámec konzultace, abych měla vše v pořádku vyřešené. Ohromně mi to pomohlo, děkuji!

Marta Ptáčková https://hudebkawolfgang.cz

"Péťa dělá úžasnou práci a její přístup je za mě naprosto jedinečný. Měla jsem před prvním online setkáním trochu trému, ale po pár vteřinách to ze mě spadlo a bylo to super. Bylo to velice příjemné a milé setkání. Umí krásně naslouchat a cítíte, že Vám opravdu chce dobře poradit a záleží jí na Vašem úspěchu. Není to něco nuceného a nepříjemného.  "

Lucka Steinmüllerová  https://lukolu.cz/

Ve skupině, kterou má Péťa je velice příjemná atmosféra. Narazila jsem na tuto komunitu úplně náhodou a jsem za to upřímně moc vděčná. Získala jsem nové kontakty a možná i přátele Péťa dělá úžasnou práci a její přístup je za mě naprosto jedinečný. Měla jsem před prvním online setkáním trochu trému, ale po pár vteřinách to ze mě spadlo a bylo to super. Bylo to velice příjemné a milé setkání. Umí krásně naslouchat a cítíte, že Vám opravdu chce dobře poradit a záleží jí na Vašem úspěchu. Není to něco nuceného a nepříjemného. Naopak jsem se cítila, jako bych mluvila s dlouholetou kamarádkou a ona mi předávala svoje zkušenosti. Ještě jednou děkuju Péťo, doufám, že se zase brzo uvidíme.

Peti po pár společných sezeních vím, že máš co předat 🙏❤️🧡 dnešní možnosti jsou skvělé. A je fajn, že nemusíme opakovat začátečnické chyby stále dokola, díky lidem jako jsi ty. Ať se Vám společné všem tahle cesta vydaří 🙏

Sabina Vytisková

"Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup"

Lucie Jungerová www.tajemstvivedomezeny.cz

Petro, moc děkujeme za dnešní online konzultaci týkající se rozjezdu a formy podnikání ve třech. Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup :-)

"Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty,

ale pokračovat za svým snem."

Jako začínající podnikatelka jsem stála před otázkou, jak zvládnout technickou část svého podnikání. Mám si nechat vystavit živnostenský list? Jak, komu, kdy a kolik budu své budoucí příjmy danit? Měla jsem hodně otazníků.Ty mi pomohla zodpovědět paní Petra. Laskavá příjemná a profesionální komunikace s ní mne podnítila nestát na půli cesty, ale pokračovat za svým snem. Tímto děkuji za podnětný rozhovor. Jistě Vašich služeb do budoucna využiji. 

Helena Ryklová

"... vyloženě mě zachránila! "

Mirka Zvolánková www.hratkyzprihradky.cz

"Petra mi pomohla nastartovat mio web, propojení s aplikacemi a spuštění prodeje mých produktů a vyloženě mě zachránila! Je to profesionálka na pravém místě, vstřícná, srozumitelná a určitě ji mohu jen doporučit " Mirka 🙂

"jak si propočítat můj nápad a zjistila, že ho musím upravit, aby to nebyl jen bláhový sen,

ale stal se z něj reálný byznys."

Naučila jsem se, jak si propočítat můj nápad a zjistila, že ho musím upravit, aby to nebyl jen bláhový sen, ale stal se z něj reálný byznys. Tedy fakta a propočty byly součástí cesty kurzem. Zároveň ale také ve mne probudil moje kreativní já, o kterém jsem ani netušila, že ho v sobě mám :) Podpora, kterou Petra celou dobu dodávala byla až neuvěřitelná. Snažila se pomoci víc, než jsem očekávala. Celý program naprosto předčil moje očekávání.

Radka - zakladatelka zdravé kavárny

Hana Barochova www.hanabarochova.cz

S Petrou jsme prokonzultovali spoustu témat. Konzultace byla moc příjemná a přátelská. Děkuji ti, Péťo, za tvůj čas a za zodpovězení některých mých "zapeklitých" otázek ohledně podnikání a otevření obzoru. Srozumitelně mi vysvětlila některé náhledy. Děkuji

"Sama bych se nikdy neodhodlala a podnikání by zůstalo jen mým snem."

Program Business START - Začni podnikat s lehkostí byl pro mne velkým přínosem a díky němu jsem opravdu začala podnikat. Neuvěřitelné. Ještě před půl rokem bych v to ani nedoufala, že se můj sen začne plnit a dnes mám svoji živnost a podnikám. Sice ne s lehkostí, ale vím, že se mám na koho obrátit a že mi poradí a nasměruje na další kroky. Sama bych se nikdy neodhodlala a podnikání by zůstalo jen mým snem.

Lucie - lektorka cizích jazyků

"Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude."

Pavla Rusňáková

Ahoj Peti, moc dekuji za cas straveny s tebou, za tve rady a vhledy 🙂. Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude. Je to krasa a moc dekuji, za vse i za nabidku byti me oporou. Ty jsi jiz velky kus cesty usla a jsi pro me inspiraci. Je pro me velmi uklidnujici slyset, ze obavy, strachy ci limity, ktere pocituji v zacatku v podstate zaziva kazdy a jde to zvladnout, naucit se a prekonat to. Dekuji, dekuji, dekuji. A jsem obrovsky vdecna 🙂

Děkuji moc Péti za Tvůj čas, nemůžu na to přestat myslet 😊

Ivana Pertl

Reference