Nech se hýčkat a dopřej si hodinku krásy s Monikou Koděrovou

 

Monika Koděrová je kosmetická poradkyně Mary Kay a nejen hodinku krásy si můžete dopřát v kosmetickém studiu v Jihlavě Studio Golden Light

Monika, bývalá zdravotní sestřička, pracuje už několik let jako kosmetická poradkyně známé kosmetické značky Mary Kay.

Její služby můžete využít v Jihlavě, v kosmetickém studiu Golden Light. S kolegyněmi zde nabízí např. poradenství v péči o pleť, líčení, kurzy líčení apod.

V rozhovoru posdílela i svůj příběh – jak se k podnikání dostala, jak vznikla její spolupráce s ostatními ženami nebo i to, co plánuje do budoucna a v čem se chce dále rozvíjet. Na Moniku se můžete obrátit i v případě, že byste měly zájem nejen o její služby, ale také o spolupráci s ní.

Facebook: https://www.facebook.com/studiogoldenlightjihlava

Business mentorka, mindset & energetic coach pro ambiciózní podnikatelky

Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businessu. Umím propojit business s naší energií a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši" 

Učím ženy, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe, a maximální hodnotou pro své klienty. Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz

informace o aktuálních programech naleznete zde>>

a také na webu Podnikatelky.online zde>>
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře