Šťastné, spokojené a úspěšné ženy dělají ze světa krásné místo pro život.

Pomáhám ženám nalézt sama sebe, svoji jedinečnost a díky tomu vybudovat úspěšný, ziskový business, posunout podnikání na další level... i s dětmi po boku. 

Učím, jak si zajistit vlastní pasivní příjmy a nebýt na nikom a na ničem závislá a nalézt svoji jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní.

Přála bych si, aby každá žena mohla žít život svých snů.

Stačí jen odhodit své limity v hlavě, roztáhnout křídla a věřit si! :)

Můj život je jedna velká výzva :)

Prožila jsem v životě mnoho překážek a pádů. Ale také spoustu zázraků.

Moje cesta byla náročná, ale neskutečně dobrodružná.

Všechny zranění, překážky a pády ze mne udělaly tu jedinečnou osobnost, kterou dnes jsem a jsem proto vděčná, za každou jednu překážku,  za každý jeden pád a za každého jednoho člověka, který se mi posatvil do cesty. To vše mne posunulo v mé cestě o obrovský kus vpřed a nakonec se stalo mojí výhodou.

Stala ze mne sebevědomá, silná žena, která nejen že má sílu sama pro svůj život, ale hlavně má sílu a energii na to pomáhat dalším ženám. 

Budeš i ty součástí mého života?

Přidáš se na společnou cestu?

Těším se na tebe :)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jmenuji se Petra, jsem business mentorka,

průvodkyně podnikáním pro ženy a autorka projektu

Podnikatelky.online

který jsem vytvořila pro ženy, které chtějí od života víc.

Které chtějí žít svobodný život a plnit si své sny.

Pro ženy, které chtějí vybudovat vlastní značku, prosperující business a jsou ochotné do sebe investovat a jít do akce.

Pro ženy, podnikatelky, které chtějí svůj business posunout na další level, prodávat své produkty s lehkostí a vydělávat peníze, které nestíhají utrácet :)

Pro ženy, které chtějí být jedinečné, chtějí se naučit, jak překonávat překážky, jak jednat navzdory strachu, nenechat se zlomit odmítnutím.

Pro ženy, které chtějí zažít pocit výjimečnosti a dělat svůj business a lehkostí, radostí a naplněním.

Pro ženy, které chtějí žít život svých snů a jsou ochotné riskovat.

Sama jsem si takovou cestu prošla a proto vím, že je to možné a provedu vás cestičkami, které jsem sama vyšlapala. Ukážu vám krásy podnikání a svobodného života.

Stačí jen odhodit své limity v hlavě, roztáhnout křídla a věřit si! :)

My ženy v sobě máme neskutečnou sílu, ale málokterá z nás má odvahu ji sama najít. Proto jsem tu pro vás a moc ráda vás povedu.

Jak si užívat život naplno a plnit si své sny a touhy.

Miluji rychlost, energii, akci.

Prošla jsem spoustu sebevzdělávacích a transformačních programů. Ne všechny splnily moje očekávání a proto vím, co a jak chci předávat ženám v mých programech.

Učím ženy, jak si vytvořit svoje vlastní produkty a služby, co nejjednodušší cestou pro sebe, ale i pro své klienty.

Jak začít vydělávat rychle, bez obrovské dřiny a s minimem času. Věřím, že se dějí zázraky, když chceme, ale hlavně, když jim umíme jít naproti.

Chci si užívat života a nebýt otorkem svého businessu, přitom ale mít tolik peněz, abych žila v klidu a mohla si užívat všech krás, které jsou kolem nás. A přesně to učím i ženy v mém poli :)

Splnil se mi velký sen

z obyčejné holky úspěšnou podnikatelkou

Dnes jsem velmi cílevědomá žena. Mám velké cíle, nekonečné vize a nikdy nekončící touhu pokračovat v cestě, ať to stojí, co to stojí. Jsem velmi, ale velmi trvdohlavá, a když si něco usmyslím, tak o to bojuji, dokud...

... ale nebylo to tak vždycky.

Už na škole jsem cítila, že mám v sobě ohromnou sílu, která mi pomáhá jít po své cestě. Věděla, že se nechci jít stejnou cetsou, jako moje spolužačky. Věděla jsem, že chci od života mnohem víc než jen chodit do práce, plnit sny někoho jiného, žebrat o přidání, prosit se o dovolenou. Čím jsem byla starší, tím víc jsem ji vnímala. Věděla jsem, že mým velkým snem je svoboda a podnikání. Tenkrát jsem ale vůbec nevěděla, jak bych to mohla udělat. A tak jsem si snila a pěstovala svoji touhu po  svobodném životě.

Moje touha po svobodě mne už při škole vedla k samostatnosti. Pracovala jsem v různých firmách, abych si vydělala peníze. Pracovala jsem v reklamní agentuře, v televizním studiu, finančním poradenství, účetní firmě. Zkoušela jsem vše, co se mi nabízelo a získávala zkušenosti. Po škole jsme se s manželem (tehdy ještě přítelem) vydali hledat štěstí do velkého světa a odstěhovali jsme se do Prahy. Ale když se měl narodit první syn, rozhodli jsme se vrátit zpět na Vysočinu.

Začali jsme řešit vlastní bydlení. Rozhodli se pro stavbu domu. Vzali si hypotéku, jelikož z almužny jsme tedy našetřeno neměli. Začal se roztáčet kolotoč. Ráno do práce, odpoledne dítko, manžel, domek, zahrada, večer usínám dřív, než ulehnu do postele. A tak se točí den za dnem.

No ale co s tím? Přemýšlím, uvědomuji si, že svůj drahocenný čas plýtvám pro někoho jiného. Zjišťuji, že nejsem ochotná svůj čas nechávat někomu jinému výměnou za almužnu a jakýsi přelud jistoty. Chci jít vlastní cestou, stát na vlastních nohách, dělat si se svým časem, co chci já. Určitě nejsem lenoch, který by nechtěl pracovat, jen to nechci takhle. Naplno jsem si začala uvědomovat, že nepracuji pro sebe, ale pro někoho jiného. A že právě tudy cesta nevede. Tedy pro mne ne.

A mě běží hlavou, jak to udělat, aby to bylo jinak. No jo, ale hypotéka.. dítko.. manžel..rodiče..sousedi..známí..no co by tomu řekli, kdybych nechodila do práce?! Každý přeci chodí do práce, tak je to správně, tak to má být!

... A co když ne?

A pak to přišlo!
Vzbudila jsem se s pocitem, že takhle už to dál nejde, něco se musí změnit. Rozhodla jsem se. Budu podnikat.

No jooooo.....Ale v čem?

Nejsem v ničem tak dobrá, abych to mohla dělat, nic nemám, nic neumím, všechno už tu je, co by asi tak mohla dělat taková obyčejná ženská? Kdepak bych vzala peníze, když máme hypotéku, kdo ji bude platit, jak to zvládneme? A roztáčí se nové kolo, tentokát jsou to nekonečné otázky, pochybnosti a strachy. Zároveň ale veliká touha do toho jít a zkusit to.

Co vyhraje? Touha nebo strach?

To že jsi dnes na mých stránkách a čteš můj příběh, už napovídá, co vyhrálo :)
Ano, byla to touha.

Touha po svobodě byla silnější než strach z nejistoty.
Jsem vděčná sama sobě, své odvaze, svému já a své síle, že jsem dneska tam, kde jsem. A tímto příběhem bych ráda inspirovala ty z vás, kdo stojíte na podobném rozcestí a bojíte se udělat další krok. Vím, jak je to obtížné, ale zároveň vím, že to není nemožné.

Samozřejmě jsem měla po boku velikou oporu, svého milovaného manžela. A taky malinkého človíčka, pro kterého jsem se rozhodla zahodit okovy a vydat se vlastní cestou. Doufám, že i jemu bude jednou příkladem. Později se k nám přidali ještě dva malí rošťáci, kteří posunuli hranice našich snů ještě mnohem dál.

Žijeme život tak svobodný, jak jen lze. Vše si plyne svým proudem a zároveň splývá do řeky, po které všichni plujeme k našim společným snům. 

Abych ti dokázala, že vše se dá zvládnout ...i s dětmi po boku...musím doplnit také to, že máme kluky na domácím vzdělávání formou unschoolingu a krásně nám ta společná cesta funguje. Kluci jsou vlastně s námi na podnikatelsko-svobodné vlně a jsem přesvědčená o tom, že svým příkladem je učíme samostatnému a svobodnému způsobu života. Je to někdy dost náročné, ale o tom povím až v článcích :)

Nám to takto vyhovuje a jsem ráda, že mám kolem sebe ty naše zlobidla, protože i oni mne učí spoustu věcí. Třeba, že všechno jde, stačí si neklást v hlavě vlastní brzdy. To děti umí skvěle, protože neví, že něco nejde, zkusí to a nějak to dopadne :) 

Není ale nutné kvůli podnikání hned odhlašovat děti ze školy. To vůbec netvrdím. Vůbec se s tím nemusíš trápit. Naopak, pokud máš děti ve škole, máš spoustu času pro sebe a můžeš se věnovat svému rozvoji a svým podnikatelským snům. Ale díky tomu, že jsi sama paní svého času, můžeš se odpoledne věnovat dětem naplno. Jak si to uděláš, tak to zkrátka budeš mít.

V podnikání nejsou žádná omezení, která si neuděláš sama :) ...samozřejmě v mezích zákonů :)

Každá vlastní zkušenost mne posouvá o veliký kus cesty dál, proto se "nikdy" nebráním příležitostem, které přichází.  Všechno, co mi přichází do života, beru jako příležitost se něco nového naučit. Už dávno se nebojím zkoušet nové věci. Snažím se neriskovat příliš, ale trocha rizika k podnikání prostě patří. Bez toho se neobejdeme. Kdo neriskuje, nikam nedojde :) A já chci jít...

...a plnit si své sny

Nyní se věnuji tomu, co mne naplňuje, a to je pomoc a podpora podnikatelkám a rozvoj podnikání. Mojí vášní je vzdělávání sebe i druhých. Podnikání jde však ruku v ruce s osobním rozvojem. Proto se na svých kurzech, lekcích, seminářích i při psaní knih a článků zaměřuji nejen na oblast podnikatelskou, ale také osobní. Právě tady dokáži přeměnit svoji sílu v energii, o kterou se s mohu a chci podělit i s tebou,  díky ní mohu pomáhat ženám, které nemají dost své vlastní síly a potřebují podpořit.

Spolupracuji s dalšími kouči, lektory, pro které je předávání znalostí a zkušeností stejně naplňující jako pro mne.

Jsem vystudovaná ekonomka, mám spoustu praxe a zkušeností v offline businessu a jsem povahově rozená podnikatelka. Proto jsem si myslela, že to je vše, co k úspěchu potřebuji. Oooo jak jsem se mýlila!!!! Pak jsem se odhodlala s vstoupila do kurzu, který odstartoval moji online cestu a následovaly další a další programy a mentoringy a až díky nim, až díky vedení, jsem pochopila, že jsou informace, které nám nedá nikdo zadarmo, které si ti úspěšní bedlivě střeží. Teprve, když jsem investovala své první opravdu velké peníze do mentoringu, jsem pochopila. Jen v loňském roce jsem investovala více než 1.000.000,- Kč do svého vzdělání a do mentoringu, abych posunula svoje hranice a tím mohla pomáhat ještě více podnikatelkám.

Když jsem ale měla pustit poprvé 500.000,- Kč investici, byla jsem připo...až za ušima :) Dnes vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. 

Dnes jsem díky tomu všemu taková jakou mne můžeš zažít. Ale všechno ti to píšu proto, abys věděla, že to tak nebylo vždycky, a že i pro mne to byla dlouhá cesta a rozhodně nebyla zadarmo a rozhodně se to nestalo přes noc. Za každým úspěchem je spousta práce, dřiny a odříkání, ale výsledek stojí za to. Za to ti ručím :)

Učím moje vlastní zkušenosti, sdílím svoji cestu, kterou jsem musela projít, tedy skutečnou, autentickou realitu, cestu mého rozvoje a růstu a moje vlastní know-how, které jsem získávala po mnoho let. To můžeš ušetřit, pokud mne budeš následovat. 

Každá z nás po něčem touží... 

Každý z nás má v sobě touhu po svobodě. Ale jen někteří ji dokáží využít a přeměnit ve splněné sny.

Se svobodou je spojena také zodpovědnost. Ano, kdo chce být svobodný, přebírá plnou zodpovědnost za svůj život. Za svoje sny, za svoje přání, za svoje rozhodnutí, za svoje činy.

Když zůstaneš v zaměstnání, necháš část zodpovědnosti na svém zaměstnavateli. Ale ten ti za to na oplátku sebere kus tvého já, kus tvojí identity, kus tvojí výplaty a kus tvého života. Proto pokud cítíš, že tudy cesta nevede, že chceš nést svoji zodpovědnost za sebe, ale také že si zasloužíš o svém životě rozhodovat jen ty sama. Že si zasloužíš být sama sebou. Cítíš tu touhu po svobodě. Jen máš obavy udělat krok do neznáma.

Pak ti podám svoji pomocnou ruku. Pomohu ti překonat počáteční obavy, ujasnit si, co vlastně chceš. Ukáži ti, co by tě mohlo na cestě k vlastnímu podnikání potkat a pomohu ti vybudovat úspěšný a prosperující business a pak ho posunout do nebeských výšin.

Být paní svého času a svého života je ten nejlepší pocit na světě.
Díky tomu, že to nejcennější, tedy čas, mám pouze ve vlastních rukách, mohu s ním nakládat přesně podle svých potřeb. Nemusím už ráno vstávat a plnit sen někoho jiného. Mohu plnit svoje sny. Mohu být sama sebou. Mohu cestovat, věnovat se rodině, dělat práci, která mne naplňuje. Anebo prostě nedělat nic :)

Máš to stejně? Jsi tvůrcem svého života? Nebo se jím toužíš stát?

Skvělé! Těším se na tebe v mých programech. Určitě si vybereš presně ten, který zrovna potřebuješ :)

 

Ten pocit miluji. Miluji svobodu. Jsem na cestě, ale ještě nejsem u konce. Kráčím dál ke svobodě, nejen finanční, ale hlavně životní. 

Zvu tě na společnou cestu ..., přidáš se? :)

Svoboda je ten nejúžasnější pocit na světě!!!

Miluji svůj život..., protože jsem svobodná!

Já jsem se kdysi rozhodla vydat na vlastní cestu.

Vím, jak těžké bylo rozhodování. Ale toužila jsem stát na vlastních nohách. Tenkrát byly hodně slaboučké a rozklepané, a ještě dnes si vzpomínám na ten pocit uvnitř. Ještě dnes cítím vzrušení a ty chvíle, kdy mé vnitřní, odvážné já křičelo "osvoboď nás". Neboj se a udělej první krok. Dnes už vím, že ten první je nejtěžší ze všech. Je to, jako když malé dítko udělá první krok, možná upadne, ale zkouší to zas a znovu a pořád znovu...,a pak najednou ...umí chodit...a je to tak snadné!

Teď je čas jít, udělat první krok.
Pak teprve uvidíš, že další půjdou stále lépe a povedou tě za tvými sny.
Jednou, až se ohlédneš zpět, uvidíš, jaká úžasná a dobrodružná cesta to byla a jak moc změnila tvůj život, budeš svému dnešnímu já vděčná. Věř mi, také to tak mám. Miluji své mladší já, za jeho skvělá rozhodnutí, která mne dovedla na cestu snů.

My ženy v sobě máme neskutečné množství energie a je potřeba ji využít správně tak, aby nás naplňovala, abychom si díky ní splnily své sny.

Věř si a dokážeš cokoliv chceš! :)

Když jsem to dokázala já, obyčejná holka s třemi raubíři po boku, dokážeš to i ty!

A proč to dělám? Plním si další velký sen...


Když jsem objevila svoji sílu, energii a zjistila jsem, co všechno je díky ní možné. Je mým snem probouzet a předávat tuto energii i dalším ženám. Pomáhat a inspirovat svými vlastními znalostmi a zkušenostmi. Přála bych si, aby si každá žena mohla splnit svoje sny...

...ať už jsou jakékoli :)

Vzdělání

Ekonomika, finance a management
Psychologie a andragogika
Kurzy podnikání, osobního rozvoje.

Miluji

Život, svobodu, svoji rodinu, cestování, sebevzdělávání, svoji práci, volnost, knihy a čokoládu.

Jsem

Skvělá motivátorka, nadšená podnikatelka, milující máma a manželka, tvrdohlavá, cílevědomá, akční, kreativní a upřímná.

Připoj se ke komunitě skvělých žen

Připoj se ke komunitě úžasných žen, podnikatelek a získej rady, tipy, informace, motivaci a také dárky a další výhody. 

Buďme ve spojení