Vykročte směrem k vlastnímu podnikání

ONLINE KURZ PRO PRVNÍ KROKY V PODNIKÁNÍ

Chcete začít podnikat? Chcete více svobody? Chcete více peněz?

Cítíte touhu po svobodě, ale zároveň vás svazují pouta nejistoty, strachu a obav? 

Slyšíte to volání vydat se na vlastní cestu podnikáním, ale zároveň se bojíte, že to sami nezvládnete?

Moc byste si přáli podnikat, ale bojíte se, že to bude stát spoustu peněz a vy na to teď nemáte?

Jste maminka na mateřské, ale chcete něco víc?

Chcete najít své místo v životě, své dary a talenty a plnit si své sny?

Vydejete se na společnou cestu v kurzu a

Začněte podnikat s lehkostí

Co vám kurz přinese?

 • Propracovaný a léty ověřený systém, díky němuž jsem pomohla stovkám žen splnit si podnikatelské sny - dnes mají úspěšné a prosperující podnikání.
 • Nastartujete svoje vlastní podnikání. Každý týden postavíte část základů, na kterých budete dále budovat vaše podnikání.
 • Půjdete krok za krokem k vašemu vlastnímu podnikatelskému projektu. 
 • Naleznete váš jedinečný podnikatelský nápad.
 • Odhalíte svoji motivaci a najdete směr své cesty.
 • Poznáte svého srdcového zákazníka, svůj cílový trh.
 • Ujasníte si co, kde, komu a jak vyrábět, nabízet i prodávat.
 • Naučíte se nastavit ceny svých produktů a služeb.
 • Uspořádáte si osobní i podnikatelské finance
 • Zjistíte, jako jsou možnosti financování vašeho nápadu.
 • Ujasníte si, kolik potřebujete peněz pro start podnikání a kde je získat?
 • Odhalíte propagační, reklamní a marketingové strategie.
 • Pomocí připravených dokumentů sestavíte vlastní podnikatelský plán - tedy mapu pro svoji cestu podnikáním.
 • Uděláte praktické kroky k rozjezdu vlastního podnikání.
 • Podpořím vás na vaší cestě, získáte zpětnou vazbu na vaše kroky i projekty.

Na konci kurzu budete vědět, v čem podnikat, budete znát svého srdcového zákazníka, budete mít jasný plán vaší podnikatelské cesty. Budete si umět spočítat, jak nastavit ceny svých služeb či produktů. Budete vědět, co a kde vyřídit a zařídit pro vaše podnikání. Uděláte během kurzu mnoho praktických kroků, které vás provedou nelehkými začátky podnikání s lehkostí. A ještě mnohem více, abyste konečně mohli začít žít život, ve kterém pouze vy rozhodnete co a jak dělat. Kdy si konečně začnete plnit své sny. 

V kurzu získáte praktické, srozumitelné a praxí ověřené návody, motivaci, inspiraci nejen ode mne, ale i od dalších žen, také velmi cennou zpětnou vazbu a podporu.

Za 10 týdnů postavíte kvalitní základy

pro vaše úspěšné podnikání

 • 10 týdnů teoretické přípravy, praktických úkolů a kreativní tvorby
 • 2 moduly, 8 praktických lekcí + 2 speciální lekce uspořádané v členské sekci
 • 3x individuální online mentoring
 • 2x společný brainstorming
 • 2 bonusy pro váš snadný start - osobní finance a podnikatelské finance. Jaké jsou možnosti financování podnikatelských projektů
 • V průběhu kurzu moje individuální podpora
 • Speciální bonusy pro příjemnější cestu k vašemu podnikatelskému snu od marketingové specialistky Sandry Čermákové, ThetaHealing® terapeutky Dity Krhovské a expertky na on-line svět a technické vychytávky Kristýny Houškové, specialistky na finance Sabiny Vytiskové, terapeutky a duševní podpory  Lenky Ilečkové a specialitka od profi fotografky Martiny Benáčkové
bonus

Kurz začíná 10. 1. 2022

Brány kurzu se uzavřou 9. 1. 2022 ve 24:00 hod

Při nákupu kurzu do 31. 12. 2021 za výhodnější cenu, od 1. 1. 2022 bude cena již vyšší

Vím, jak se cítíte.

Znám to, také jsem si tím prošla. Sama jsem stála na podobném místě jako vy. Dodnes si vybavuji ty pocity strachu, obav, nejistoty

Stála jsem sama na okraji a bála se udělat ten krok, který rozhodne o dalším osudu nejen mém, ale celé rodiny. 

Vzpomínám si, jaké to je rozhodovat se o tak důležitém kroku a nemít v peněžence ani korunu navíc.

Máte v hlavě tisíc otázek a nikoho, kdo by vám řekl, jak to udělat, kdo by vás podpořil a zbavil těch obav.

Provedu vás začátky podnikání a posílím vaši odvahu začít podnikat. 

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem k úspěšnému vykročení na vlastní podnikatelskou cestu. Ukáži vám jasné, srozumitelné a v praxi ověřené postupy a návody, jak začít budovat vlastní business.

Naučíte se, co je potřeba udělat pro to, aby právě vaše podnikání bylo úspěšné. Postavíte kvalitní základy pro svoji další cestu. Ukáži vám vyšlapanou cestičku, jak se co nejrychleji posunout vpřed a získat náskok před těmi, kteří zůstavají stát na místě. 

 • nebudete na to sami, pomohu vám, podpořím vás 
 • nemusíte hned dnes skončit v práci a vrhnout se do podnikání "po hlavě"
 • dokonce se nemusíte ani rozhodovat, zda kariéra či rodina

Provedu vás bezpečnou cestou bez rizika. Pomohu vám udělat si plán a postupně připravit vše na cestu podnikáním. Připravovat se budete krok po kroku, tempem přesně takovým, jaké potřebujete a jaké vám vyhovuje

Jsem skvělá motivátorka, mám mnoho zkušeností a vždy, když najdeme cestu pro další z vás, mám z toho ohromnou radost.  Je to pro mne nová energie a vím, že moje práce má smysl. Dělám ji pro vás a zároveň i pro sebe. Mými kurzy a programy prošly již stovky žen. Baví mne pomáhat vám na cestě a posunovat hranice toho, co všechno můžete dokázat. My ženy v sobě máme ohromnou sílu a energii, jen je potřeba je využít správně a přesně s tím vám mohu pomoci. Najít vaši cestu, ať už je jakákoli.

Kurz začíná 10. 1. 2022

Brány kurzu se uzavřou 9. 1. 2022 ve 24:00 hod

Při nákupu kurzu do 31. 12. 2021 za výhodnější cenu, od 1. 1. 2022 bude cena již vyšší

Jak online kurz probíhá?

Na začátku získáte přístup do členské sekce se startem kurzu - tedy 10. 1. 2022 v 9 hodin. Každý týden v 8:00 hodin se vám budou otevírat dveře k novým lekcím. Od té chvíle je máte lekce přístupné po dobu jednoho roku a můžete si úkoly udělat v čase, který vyhovuje vám a kdykoli se k nim vrátit.

V průběhu kurzu budete mít moji odporu, navíc 5x se setkáme online a budete mít možnost získat moji zpětnou vazbu, odpovědi na vaše otázky či řešení vašich indivuiduálních problémů či nejasností.

V každé lekci najdete přehledně připravené úkoly, texty a informace. Můžete se vracet k jednotlivým krokům a procházet podle vlastního tempa a časových možností.

Provedu vás tedy krok za krokem, přesně tak, abyste nezapomněli na nic důležitého.

Každá lekce zahrnuje teoretickou i praktickou část, ve které si vše hned vyzkoušíte.

Kurz je sestaven tak, aby jste se mu mohli věnovat kdykoli a kdekoli máte čas.

Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu, mobil (nebo počítač, tablet), tužku, papír, případně tiskárnu (není nutná), váš čas, chuť a rozhodnutí vydat se na cestu. Nic víc, nic míň :)

Není třeba se obávat. Budete mít dostatek času vše promyslet, připravit a zrealizovat vlastním tempem, jak vám to bude vyhovovat. Veškeré materiály ke kurzu obdržíte také do e-mailu a můžete se k nim kdykoli vracet. Přístup do kurzu pro vás zůstane otevřen na celý jeden rok.

Výhoda online kurzu - Nemusíte nikam cestovat, ušetříte spoustu času.

A hlavně – k obsahu online kurzu se budete moci kdykoli vracet.

Touha po svobodě

Vím, že to pro vás může být těžké rozhodování, proto je kurz postaven s ohledem na váš čas a energii. Jednotlivé dny a lekce se vám budou otevírat postupně, abych vás nezahltila vším najednou.

Kurz je zpracován tak, aby vás provedl těmi nejdůležitějšími prvními kroky k vašemu vysněnému podnikání. Rozhodně vás nebudu učit vše, co v podnikání potřebujete, jelikož tímto kurzem chci nastartovat vaši cestu a to zabere spoustu vaší energie. Budeme se tedy soustředit na to důležité a zásadní a sice vykročit na cestu. Tento krok je ze všech nejtěžší. Proto mu budeme věnovat maximální pozornost

Kurz je sestaven tak, abyste ho stíhali dělat i při zaměstnání, při péči o vaše dítka, zkrátka nemusíte  se nijak omezovat. Já sama podnikám s dětmi po boku, vím, jak je to náročné, ale také vím, že to není nemožné :)

Předtím, než jsem se rozhodla udělat ten zásadní krok a vydat se na svobodnou cestu...podnikala jsem několik let při zaměstnání. To mi však vůbec nevyhovovalo, spíše jsem to brala jako nutné zlo pro získávání své praxe a zkušeností. Pro vás však taková cesta může být zajímavá a rozhodně vás nebudu nutit ukončit váš pracovní poměr a skočit do podnikání po hlavě. To je jen na vás, jakou cestu zvolíte. Důležité je však rozhodnout se a začít si plnit svůj sen, ať už k němu vede jakákoli cesta :)

Dnes už vím, kudy jít, získala jsem jistotu,

ale když jsem v roce 2010 stála na kraji propasti a na rozechvělých nohách a nevěděla, zda skočit, byla bych vděčná, kdyby někdo přišel a ukázal mi cestu. Poradil mi, jak mám jít a jak posilovat svoje "podnikatelské ego".

Proto jsem se rozhodla pomoci právě vám, které jste na podobném místě, jako já kdysi. Vám, které máte chuť, máte touhu to zkusit, ale spoutávají vás obavy, že to sami nezvládnete nebo nevíte kudy a kam se vydat. Jsem tu pro vás a tento kurz vám ukáže vaše první kroky a naučí vás, jak získat potřebnou jistotu.

Vzpomínám si, že jsem při svém rozhodování měla na krku "oprátku" v podobě hypotéky, 4-letého synka a manžel byl klasický zaměstnanec. Vůbec jsem netušila, co moje rozhodnutí spustí za lavinu. Život se nám doslova přetočil pod nohama.

Nicméně dnes vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života a ovlivnilo celý náš další život. Ne vždy k lepšímu, ale určitě jsem ho nezalitovala ani na okamžik. Ba naopak!

Je to úžasně dobrodrudružná cesta a já bych ji přála prožít každé z vás :)

Nahlédněte, jak to v kurzu vypadá

moduly
uvnitř kurzu
úvod
uvnitř kurzu
uvnitř kurzu
uvnitř kurzu

Proč podnikat - co můžete získat?

Životní svobodu

Největší výhodou podnikání je že jste sami svým pánem. Pouze na vás je, co budete dělat, kdy a jak. Nebo co naopak dělat nebudete.

Finanční svobodu

Sami ovlivníte výši svých příjmů.

Časovou svobodu

Předběhněte ty, kteří stále váhají. Získáte časovou svobodu. Můžete ovlivnit kdy budete pracovat.

Úspěšnou firmu

Můžete vybudovat vlastní úspěšnou firmu, živnost či značku.

Seberealizaci

Vaše služba či produkt obohatí nejen vás, ale i vaše zákazníky. Již žádné firemní limity a příkazy od nadřízených.

Splnit si své sny

Můžete se realizovat v čemkoli, co je vám blízké, co máte rádi a plnit si své sny.

Kurz začíná 10. 1. 2022

Brány kurzu se uzavřou 9. 1. 2022 ve 24:00 hod

Při nákupu kurzu do 31. 12. 2021 za výhodnější cenu, od 1. 1. 2022 bude cena již vyšší

Možná vás napadají otázky a váháte:

 • Nevím, zda budu vědět, jak informace využít v praxi
  Tento kurz je sestaven tak, aby vás provedl nejen teoreickou, ale především praktickou přípravou na podnikání. Obsahuje nejen návody, ale také připravené dokumenty a tabulky, šablony a návody. Je to kompletní rádce, kterého v podnikání potřebuje každý. Je na Vašem zvážení, pro co se rozhodnete.
 • Teď není spávný čas na rozjezd podnikání
  To záleží na úhlu pohledu. Kdy budete mít jistotu, že je správný čas? Mám spoustu klientek, které se obávaly, že není vhodný čas, ale ty které se nakonec rozhodly risknout, jsou dnes na své cestě a jdou si za svým snem. Záleží na vás, zda se rozhodnete vydat na cestu. Tento kurz může být váš první krok, vaše investice do budoucnosti.
 • Jsem zrovna na mateřské a nemám moc peněz
  Cena kurzu je stanovena tak, aby nezatížila váš rozpočet příliš, ale zároveň vás motivovala plnit úkoly a dělat praktické kroky, aby vaše cesta kurzem byla úspěšná. Získáte cenného a přehledného průvodce, který vás nasměruje na vaši cestu k samostanosti. Při mateřské je nejvhodnější čas se vzdělávat, hledat nové možnosti. Ty potom využijete i v budoucnu. Pokud nevyužijete čas teď, po návratu do práce to bude ještě složitější. Můžete využít možnosti zaplatit ve splátkách. Cena na splátky není navýšena.
 • Nemám peněz na rozdávání
  To je přesně ten důvod, proč si kurz zakoupit a učinit praktické kroky, kterými vás provede. Získáte průvodce, který vás naučí, jak si připravit podklady, sestavit rozpočet a připravit vaše podnikání tak, aby vám začalo vydělávat. Vše je připraveno, stačí pouze upravit dle vašeho projektu. Ušetříte tedy spoustu peněz za různé odborníky a poradce. Vše zvládnete sestavit sami. Navíc vám přístup do kurzu k zůstane i v dalších letech, kdy je třeba vše aktualizovat. To jsou pro vás další ušetřené peníze. Navíc se díky kurzu vydáte na cestu, kde budete mít možnost řídit výši svých příjmů sami podle svých potřeb a možností. Naučíte se také efektivně plánovat své osobní i firemní peníze, to je neocenitelná pomoc.
 • Bojím se, že tomu nebudu rozumět, že to sama nezvládnu
  Kurz je sestaven tak, aby byl přehledný a provedl vás krok po kroku. Obsahuje praktické rady a tipy pro vás. Jsou připraveny pracovní listy a tabulky, které stačí pouze upravit. Kontrolní seznam vám napoví, co vás ještě čeká. Svojí konkrétní situaci se mnou můžete konzultovat ve facebookové skupině kdykoli v průběhu kurzu. Nebojte se, jistě to zvládnete. Jsem tu pro vás :)
 • Nemám nápad, nevím v čem bych mohla podnikat
  Nevadí i to je součástí našeho kurzu, podíváme se na to podrobně a zároveň máte možnost individuální péče, kdy můžeme probrat právě to, jaká je vaše jenonečná a originální cesta.

Reference

Na začátku jsem měla trochu obavy, zda jsem udělala dobře, když jsem kurz koupila. Jsem na mateřské a nemám moc peněz. Ale byl to skvělý nákup :) Díky kurzu jsem si srovnala myšlenky. Při konzultaci s Petrou jsme mluvily o různých možnostech a díky tomu jsem se rozhodla a hned po skončení kurzu jsem založila živnost. Zatím tedy při mateřské, ale doufám, že pak už se nebudu muset vracet do práce.
AdélaPodnikající maminka
Tenhle kurz je super. Přečetla jsem několik knih o podnikání, procházím internet, ale až v kurzu jsem získala potřebné nitky, které mi propojily to, co jsem potřebovala. V kurzu jsou úkoly, které mi moc pomohly, taky možnost online konzultace je skvělá. Petra je moc fajn a příjemně se s ní povídá. Předtím jsem se motala v kruhu a nevěděla, co udělat, abych mohla podnikat. Teď už vím, kudy mám jít a těším se na další kurz, který určitě ukáže další cestu. Děkuji
MartinaZačínající podnikatelka
V kurzu jsem se naučila, jak si propočítat můj nápad a zjistila, že ho musím upravit, aby to nebyl jen bláhový sen, ale stal se z něj reálný byznys. Tedy fakta a propočty byly součástí cesty kurzem. Zároveň ale také ve mne prodil moje kreativní já, o kterém jsem ani netušila, že ho v sobě mám :) Podpora, kterou Petra celou dobu dodávala byla až neuvěřitelná. Snažila se pomoci víc, než jsem očekávala. Celý kurz vlastně předčil moje očekávání.
RadkaZakladatelka zdravé kavárny
Kurz Začni podnikat s lehkostí byl pro mne velkým přínosem a díky němu jsem opravdu začala podnikat. Neuvěřitelné. Ještě před půl rokem bych v to ani nedoufala, že se můj sen začne plnit a dnes mám svoji živnost a podnikám. Sice ne s lehkostí, ale vím, že se mám na koho obrátit a že mi poradí a nasměruje na další kroky. Sama bych se nikdy neodhodlala a podnikání by zůstalo jen mým snem.
LucieLektorka cizích jazyků
Podnikání bylo už dlouho mojí velkou touhou, ale než jsem vstoupila do kurzu Začni podnikat, vůbec jsem netušila, co bych měla udělat a jak začít. V kurzu jsem objevila sama sebe a uvědomila si, co vlastně umím a v čem mohu podnikat. Ještě jsem si živnost nezaložila, ale už mám připraveny dokumenty, které potřebuji a sbírám poslední kousky odvahy. Vím, že už jsem před branami a určitě, až bude pokračování kurzu, půjdu dál, určitě už s živnostenským listem v kapse :)
KamilaMaminka na mateřské- budoucí podnikatelka v realitách

Kolik stojí online kurz Začni podnikat s lehkostí?

Hodnota kurzu s mojí individuální podporou, který obsahuje

 • velice hodnotný obsah plný rad, tipů a informací z mé dlouhodobé praxe a zkušeností 
 • 2x 60 minut individuální péče formou online konzultace/mentoringu 1:1 v ceně
 • praktické listy, checklisty, tabulky a mnoho dalších podkladů nezbytných pro vaše podnikání
 • bonusy pro vaše osobní a podnikatelské finance
 • speciální bonusy od dalších podnikatelek, které vás podpoří na vaší podnikatelské cestě
 • podpora a motivace

je tedy minimálně 40.000,- Kč

VIP verze navíc obsahuje (v hodnotě min. 5.490,- Kč)

 • Individuální podpora na míru - 2 hodiny individuální podpory a konzultace přímo pro vás, dle vašich potřeb.
 • Brainstorming - hledání nápadu - Skupinový či individuální brainstorming zaměřený na hledání jedinečného podnikatelského nápadu.
 • Přednostní odpovědi - Po dobu kurzu přednostní odpovídání na vaše dotazy do 24 hodin.
 • 2 bonusy navíc - Bonusy navíc pro vás a vaše podnikání.

Cena tohoto kurzu je 17. 990,- Kč + DPH (tedy 21.768,- Kč)

Od 1. 1. 2022 bude cena navýšena na 24.990,- Kč+ DPH

Je možné platbu rozdělit na 2 splátky (cena nebude navýšena)

Cena je nastavena tak, aby příliš nezatížila váš rozpočet a nebránila vám tím vydat se na cestu na vlastními podnikatelskými i životními sny. Ale závroveň, je nutné, aby vám takto investované peníze byly motivací a nenechaly vás stát na cestě.

Kurz začíná 10. 1. 2022

Brány kurzu se uzavřou 9. 1. 2022 ve 24:00 hod

Při nákupu kurzu do 31. 12. 2021 za výhodnější cenu, od 1. 1. 2022 bude cena již vyšší

Pro každý úspěšný projekt je nutné přestat odkládat úkoly na zítra, na jindy, na až pak... Abyste dosáhli úspěchu, je nutné se rozhodnout a vydat se na cestu. Kurz je tu pro vás, aby vám ukázal směr, ale jít musíte sami. 

NYNÍ je ta správná chvíle vydat se na cestu a začít si plnit své sny!

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko Vstoupit do kurzu.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem. Před začátkem kurzu vám přijdou přihlašovací údaje do členské sekce. 

Těším se na společnou cestu!