Kráčejte životem s lehkostí a hlavou vzpříma.

Fyzioterapeutka Markéta Hasoňová

Jako fyzioterapeutka a máma cítím, že mým posláním je vás motivovat k aktivnímu přístupu ke svému tělu,

Dopřejte pohyb sobě i svým dětěm.

Markéta Hasoňová – fyzioterapeutka

Markéta se věnuje fyzioterapii, je majitelkou soukromé rehabilitace, cvičitelkou pilates. Píše e-booky, tvoří různé online kurzy a kromě toho je i trojnásobnou maminkou. Aktuálně je na mateřské dovolené s několikaměsíční dcerkou a je tedy důkazem toho, že i s malými dětmi se dá podnikat. Nejčastěji u svých pacientů řeší bolesti zad a pomáhá jí v tom metoda McKenzie.

Dále vede skupinové cvičení, věnuje se ale také péči o nohu, kdy například vytváří zdravotní stélky do bot.

Jejím cílem je naučit budoucí maminky jak na to, aby se jejich miminka brzy nestala pacienty rehabilitace. Prevence u dětí do 1 roku je totiž nenahraditelná! Zastává názor, že nejdůležitější je dětem dopřát přirozený a různorodý pohyb. Nechat je žít, hrát si a poznávat svět i za cenu nějakého pádu.

V rozhovoru mluví také o tom, že rodiče jsou pro své dítě velkým vzorem, proto by se i oni měli pravidelně věnovat pohybu, věnovat se sami obě a být tak dobrým příkladem.

Kráčejte životem s lehkostí a hlavou vzpříma.

Facebook: https://www.facebook.com/marketka.hasonova

Web: https://marketahasonova.cz

www.rehabe.cz

insta – market_z_rehabky

 

Jsem business mentorka pro ženy. Pomáhám ženám nalézt sama sebe, svoji jedinečnost a díky tomu vybudovat úspěšný, ziskový business, posunout podnikání na další level... i s dětmi po boku.  Učím, jak si zajistit vlastní pasivní příjmy a nebýt na nikom a na ničem závislá a nalézt svoji jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní. Můj příběh si přečtěte zde >> Můžete mi napsat na e-mail: info@petratrnkova.cz informace o kurzech a seminářích naleznete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů