Tahák  "na cestu"

9 KROKŮ K PODNIKÁNÍ

Je čas vydat se na cestu za svými sny

Cena eBooku včetně praktických listů je

249,- Kč vč. DPH

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Na co se můžete v eBooku těšit

  • 9 kroků na vaší cestě k podnikání
  • Průvodce založením živnosti
  • Co a kdy se platí či neplatí - tedy komu se to vyplatí :)
  • Bez toho to nejde - tedy kousek nutné teorie
  • Tipy, co a jak zařídit
  • Pracovní listy
  • Checklist, harmonogram
  • Rady pro vás

Pokud si eBook zakoupíte, budu moc ráda, pokud mi pošlete recenzi, jak se vám líbil, zda vám přinesl informace, které jste potřebovali, zda splnil vaše očekávání. Případně i náměty, co by pro vás bylo zajímavější. Předem velice děkuji a těším na společné chvíle ­při čtení eBooku a článků a věřím, že vás budou inspirovat. 

Co říkají čtenáři

Tento ebook doporučuji, pokud se rozhodnete podnikat a nechcete trávit hodiny na internetu vyhledáváním všeho potřebného k tomu- od živnosťáku, po odvody...Moc se mi líbí, že e-Book není napsaný jen po technické stránce, ale je v něm zahrnutý i osobní rozvoj, což se mi moc líbí. V tomto eBooku máte vše přehledně, srozumitelně a uceleně.
Lucka Regenermelováhttps://luckaregi.cz
Ebook je skvělým pomocníkem a rádcem pro ty, kteří se rozhodují, zda se chtějí vrhnout do "podnikatelského světa". Dozvíte se, jaké jsou podmínky podnikání a další zajímavé informace, které nemusíte zdlouhavě hledat na webech finančního úřadu, OSSZ a podobných. Za důležité, srozumitelně podané informace. Ebook je moc pěkný a vše potřebné na sebe hezky navazuje Petře moc děkuji!
Kristýna Houškováwww.kristynahouskova.cz
Moc hezky zpracované, před 2 lety, když jsem začala podnikat na vedlejšák jsem hledala a topila se v informacích, tohle je skvělé pro všechny, co tápou, začíná a potřebují poradit. Těším se na další Tvojí práci
Aneta Štěpánkováhttps://anetastepankova.cz
Jsem maminka na mateřské a rozjíždím vlastní projekt. Jsem na začátku své cesty a eBook mi pomohl utřídit si myšlenky, co všechno je potřeba udělat, když si chci založit živnostenský list, jak je to s daněmi a dalšími platbami, co si ohlídat a na co nezapomenout. Díky eBooku mám všechny informace na jednom místě ve svém počítači a můžu se k nim vracet. Nemusím nic hledat na internetu a spoléhat se, že nalezené informace jsou aktuální.
Barbora Slámováhttps://anglickyspolu.cz/#
Jako začínající podnikatelce mně E-book pomohl ujasnit si, co je potřeba k podnikání na ŽL vyřídit a kdy a za jakých podmínek musím (nebo naopak nemusím:-D) platit všechny ty různé zálohy a odvody. Petra to krásně shrnula - přehledně a jasně. Děkuji moc.
Veronika Wilková www.klicekharmonii.cz