Nastartujte svoje podnikání

Kompletní praktický průvodce pro začínající podnikatelky

Je podnikání cesta ke svobodě?

Pro mne rozhodně ANO.

Udělej první krok a vydej se na cestu za svými sny...

 • Toužíš po změně? Máš chuť začít podnikat? Chceš si plnit svoje sny? Láká tě svoboda?
 • Toužíš po vlastním podnikání, ale bojíš se rozhodnout a udělat krok do neznána, do nejistoty?
 • Chceš PODNIKAT, ale nevíš, jak a čím začít?
 • Nemáš zkušenosti s podnikáním a máš obavy, že nezvládneš zařídit potřebné záležitosti, aby tvůj business fungoval?
 • Jsi na mateřské a nechceš se vracet do zaměstnání, ale nejsi si jistá, zda je podnikání to pravé?
 • Máš svůj vysněný podnikatelský projekt, ale nevíš, co všechno je potřeba zařídit?
 • Začala jste podnikat, ale obáváš se, co bude dál?
 • Bojíš se, zda jste se rozhodla správně a tvůj sen ti bude vydělávat?
 • Chceš podnikat, ale nevíš, jaké budeš platit daně, kolik je zdravotní a sociální pojištění, co všechno budeš muset platit a s čím počítat. 
 • Chceš nahlédnout pod pokličku, zkusit vést sama účetnictví a umět si spočítat kolik zaplatíš na daních?
 • Chceš podnikat "na vedlejšák" při mateřské? rodičáku? studiu? důchodu? Netušíš, jaké povinnosti budeš mít a kolik budeš platit státu?

Představ si, jaké by bylo mít průvodce, který ti

na tvoje otázky odpoví SROZUMITELNĚ, PŘEHLEDNĚ A JASNĚ.

Navíc tě naučí, jak nastartovat úspěšné podnikání.

Na všechny výše zmíněné otázky, obavy a nejistoty získáš odpovědi v eBooku NASTARTUJTE SVOJE PODNIKÁNÍ...a ještě mnohem více :)

Co v knize najdeš

Od nápadu k realizaci

Projdeš cestou od nápadu, v čem podnikat, přes ujasnění, jakou zvolit formu, výběr oboru živnosti až po začátek vlastního podnikání


Účetní, rádce a opora v jednom

V knize najdeš praktického průvodce, který ti usnadní první kroky v podnikání. Provede tě formalitami, které je potřeba zařídit, když chceš začít podnikat. Zároveň nahlédneš pod pokličku účetnictví, daním a dalším odvodům a povinnostem vůči státu. Pokud tě tato část děsí, je to v pořádku a můžeš ji přeskočit. Určitě je ale dobré mít ucelený pohled, ikdyž máš svoji účetní. 


Finanční rozpočty

Vytvoříš si finanční rozpočty, které ti pomohou nejen na počátku, ale budou tě provázet po celou dobu tvého podnikání

Tabulky pro vedení příjmů a výdajů, evidenci faktur, podklady pro daňovou evidenci a daň z příjmů.

Zkrátka vše, co je potřeba pro úspěšné plánování, vedení a rozvoj vlastní živnosti.


Cenný pomocník po celou dobu podnikání

Ušetříš díky němu mnoho času, peněz za odborné poradce i účetní. Získáš podklady, informace, rady a tipy, které využiješ po celou dobu svého podnikání. 


Rady a tipy z praxe

Tím to však nekončí. Kniha je plná praktických rad a tipů pro úspěšné podnikání. Ty se hodí vždy, nejen na startu. Do knihy jsem se snažila promítnout co nejvíce postřehů, rad i obav, se kterými se setkávám ve své praxi. 


Dárky pro tebe

Navíc kniha obsahuje DÁRKY, které ti velmi usnadní práci.

Pracovní listy, tabulky pro výpočty a vedení účetnictví. Jsou velmi důležitou součástí každého úspěšného projektu i podnikatelského plánu.

Nemusíš se ničeho obávat, všechny materiály jsou přizpůsobeny pro začátečníky.

Snažila jsem se napsat, co nejsrozumitelněji a tak, aby jejich používání bylo snadné a efektivní.


Ke knize dostaneš tyto DÁRKY

Vím, že existuje mnoho úžasných knih. Ale ani sebelepší kniha ti nic nepřinese, dokud rady v ní uvedené nepoužiješ v praxi. Proto jsem ke knize připravila hodnotné dárky, které ti usnadní práci a pomohou přenést rady do praxe.

Budeš připravena vydat se svojí podnikatelskou cestou. Kniha ti bude průvodcem, rádcem a oporou.

Všechny dokumenty budou již navždy tvoje, budou tě provázet po celou dobu tvého podnikání. V následujících letech je budeš pouze aktualizovat podle toho, jak se bude vyvíjet tvoje podnikání.

Dárek 1: Finanční rozpočet a prognóza toku peněz na 1 rok. 

Tabulka je připravena k vyplnění. Usnadní ti práci a provede tě k sestavení vlastního finančního plánu. 

Dárek 2: Tabulky pro vedení příjmů a výdajů, Kniha pro evidenci faktur

Tabulky jsou připraveny k vyplnění. Usnadní ti práci. Díky nim budeš mít přehled o svých příjmech a výdajích, pohledávkách a závazcích. Tyto tabulky lze použít jako podklady pro vedení daňové evidence. A následně pro sestavení danového přiznání.

Dárek 3: Pracovní listy

Provedou tě od nápadu až k realizaci tvého podnikatelského projektu.

Dárek 4: Checklisty 

Praktické kontrolní seznamy, které tě povedou krok za krokem k vysněnému podnikání.

Všechny uvedené dárky a bonusy jsou v hodnotě 400,- a jsou samostatně neprodejné. Díky nim se nebudeš muset zdržovat přípravou a můžeš svoje podnikání opravdu rozjet ihned.

Cena eBooku včetně všech bonusů, praktických listů

a tabulek s rozpočty je 1.970,- Kč vč. DPH

Koupi eBooku já osobně považuji za investici do vzdělání, což je největší a nejvýnosnější investice do budoucna, kterou můžeš udělat. Tvoje znalosti a vědomosti ti nikdy nikdo nemůže vzít. 

Investice do knihy má hodnotu jedné rodinné večeře v restauraci. Pokud nezajdeš na jednu večeři s rodinou, koupíš si knihu. Uděláš mnoho pro svoje vzdělání a pro svoji budoucnost. Budeš-li postupovat podle rad v knize, můžeš se hned vydat na cestu k  vysněnému podnikání.

No nezní to super!

Představ si, jaké to bude, až začneš podnikat, budeš vědět, co tě na cestě čeká. Budeš na nejlepší cestě k úspěšnému podnikání.

 

Co o knize říkají čtenáři

Jsem začínají podnikatelka, začínám podnikat a mám jen trochu představu co, jak a kde mám vyřizovat. Koupila jsem si tento e-book a kniha je přesně pro mě! Je velmi kvalitně napsána, jasným a pochopitelným způsobem i pro člověka, který se v životě s účetnictvím a podnikáním jako takovým nesetkal. Kniha obsahuje mnoho informací a provází člověka celým procesem zaájení podnikání, přes vedení účetnictví až po podání daňového přiznání. Kniha je super a mohu ji vřele doporučit. Praktické listy a tabulky jsem začala používat hned a už vím, že bez nich ani čárku :) Je to skvělý pomocník pro každého podnikatele.
Radkazačínající podnikatelka
Podnikám na vedlejší činnost už několik let. Když jsem začínala, všechny informace jsem si vždy vyhledávala na internetu a zabralo to vždy veliké množství času. Když jsem dostala tento ebook, přesvěčila jsem se, že i při zaběhnutém podnikání mi může přínést mnoho inspirace a nových poznatků. Rozhodně jej doporučuji každému, kdo přemýšlí nad začátkem podnikání.Myslím, že to dokonalý průvodce. A ušetří vám nejen mnoho času, ale i peněz. Začít podnikat s ním může zvládnout každý.
Luckafotografka
Kniha je skvělým pomocníkem. Ujasnila jsem si díky ní, co přesně chci po mateřské dělat. Nechci už se vracet do práce. Chci začít podnikat a díky této knize vím, že to půjde. Začala jsem dělat první kroky, během mateřské si to mohu vyzkoušet a už se moc těším, až to budu moci rozjet naplno. Knihu určitě doporučuji. Mohla jsem hned začít počítat a vyplňovat. Děkuji za ni..
JanaMateřská dovolená
Tak tohle je eBook, naprostá bomba! Vše na jednom místě, jasně, stručně, přehledně. Všem mohu vřele doporučit. Informace jsou pěkně na jednom místě a člověk tak nemusí zdlouhavě hledat po internetu. Pokud někdo přemýšlí nad podnikáním, i když je teď nejistá doma, ale já věřím v "lepší zítřky", protože pro mě je půlka sklenice vody, ještě plná, tak i tak je ideální čas si eBook pořídit. Autorce moc děkuji! A přeji jí hodně prodaných eBooků! 🥳👏👏👏
MarcelaAsistentka prodeje

Pro každý úspěšný projekt je nutné přestat odkládat úkoly na zítra, na jindy, na až pak... Abys dosáhla úspěchu, je nutné se rozhodnout a vydat se na cestu. Kniha je tu pro tebe, aby ti ukázala směr, ale jít musíš sama. 

NYNÍ je ta správná chvíle vydat se na cestu a začít si plnit své sny!