Nastartujte svoje podnikání

Nebaví vás už:

 • vstávat a chodit každý den do práce?
 • pracovat pro někoho jiného a plnit jeho sny?
 • trávit čas v zaměstnání místo s rodinou?

Jste unavená a frustrovaná z nedostatku času? Máte pocit, že vám život utíká mezi prsty? Přemýšlíte, jak to, že spousta lidí vydělává dost peněz a vám stále nezbývá na vaše sny

Jste maminka na mateřské a máte obavy z toho, co bude dál? Budete stíhat péči o děti, o domácnost a ještě chodit do práce? Najdete práci, abyste stíhala vyzvedávat děti ze školky? Co když budou nemocné?

Znám to! Znám všechny tyto pocity.

Prošla jsem si tím sama a procházím tím dnes a denně, když s mými klientkami řešíme přesně tyto otázky, obavy, frustrace, ale také jejich touhy, sny a přání.

A víte co? Mám pro vás skvělou zprávu!

Znám řešení, která fungují.

Za svoji praxi jsem měla možnost vyzkoušet různé cesty. Klientky se nacházejí v různých situacích a různých bodech života, ale skvělé je, že vždy se nám podařilo najít vhodnou cestu. 

Je podnikání cesta ke svobodě?

Pro mne rozhodně ANO.

Udělejte první krok a vydejte se na cestu za svými sny...

 • Toužíte po změně? Máte chuť začít podnikat? Chcete si plnit svoje sny? Láká vás svoboda?
 • Toužíte po vlastním podnikání, ale bojíte se rozhodnout a udělat krok do neznána, do nejistoty?
 • Chcete PODNIKAT, ale nevíte, jak a čím začít?
 • Nemáte zkušenosti s podnikáním a máte obavy, že nezvládnete zařídit potřebné záležitosti, aby váš business fungoval?
 • Jste na mateřské a nechcete se vracet do zaměstnání, ale nejste si jistá, zda je podnikání to pravé?
 • Máte svůj vysněný podnikatelský projekt, ale nevíte, co všechno je potřeba zařídit?
 • Začala jste podnikat, ale obáváte se, co bude dál?
 • Bojíte se, zda jste se rozhodla správně a váš sen vám bude vydělávat?
 • Chcete podnikat, ale nevíte, jaké budete platit daně, kolik je zdravotní a sociální pojištění, co všechno budete muset platit a s čím počítat. 
 • Chcete nahlédnout pod pokličku, zkusit vést sami účetnictví a umět si spočítat kolik zaplatíte na daních?
 • Chcete podnikat "na vedlejšák" při mateřské? rodičáku? studiu? důchodu? Netušíte, jaké povinnosti budete mít a kolik budete platit státu?

 

Představte si, jaké by bylo mít průvodce, který vám

na vaše otázky odpoví SROZUMITELNĚ, PŘEHLEDNĚ A JASNĚ.

Navíc vás naučí, jak nastartovat úspěšné podnikání.

Na všechny výše zmíněné otázky, obavy a nejistoty získáte odpovědi v eBooku NASTARTUJTE SVOJE PODNIKÁNÍ...a ještě mnohem více :)

úvod Podnikání pro ženy

O mne

Jsem lektorka, koučka a pomáhám svým klientům, tedy především klientkám plnit si své sny.

Mojí vášní a láskou je podnikání a zároveň vzdělávání. To mne naplňuje a nabíjí energií. Miluji svoji práci a jsem nadšená, pokud mohu svými znalostmi i zkušenostmi inspirovat, dodat vám odvahu a energii, abyste si mohli plnit svoje sny.

Během své 20leté praxe v oblasti podnikání, ekonomiky, financí, koučování, vzdělávání a osobního rozvoje jsem poznala zákulisí mnoha firem úspěšných i těch méně úspěšných a zažila spoustu situací, ze ‍kterých jsem se poučila. Nahlédla jsem pod pokličku úspěšných bussinesmenů a poodhalila tajemství úspěchu.

Pořádám a organizuji kurzy pro podnikatele (především pro ženy - podnikatelky - váhající podnikatelky), kurzy osobního rozvoje, kurzy finančního plánování pro ženy. Jsou sestavené tak, aby vyhovovaly i maminkám na mateřské. Pomáhám svým klientkám najít vhodnou práci a připravit se na ni nebo nastartovat vlastní podnikání, aby se mohly vydat svojí vlastní cestou. Učím, jak si spočítat a nastavit osobní i podnikatelské finance, aby vydělávaly tolik peněz, kolik chtějí. Šetřím čas s vyhledáváním informací na internetu či v knihách.

Ráda bych svoje znalosti a zkušenosti předávala dál, i proto vzikla tato kniha.

 

Co v knize najdete

Od nápadu k realizaci

Projdete cestou od nápadu, v čem podnikat, přes ujasnění, jakou zvolit formu, výběr oboru živnosti až po začátek vlastního podnikání


Účetní, rádce a opora v jednom

V knize najdete praktického průvodce, který vám usnadní první kroky v podnikání. Provede vás formalitami, které je potřeba zařídit, když chcete začít podnikat. Zároveň nahlédnete pod pokličku účetnictví, daním a dalším odvodům a povinnostem vůči státu. Pokud vás tato část děsí, je to v pořádku a můžete ji přeskočit. Určitě je ale dobré mít ucelený pohled, ikdyž máte svoji účetní. 


Finanční rozpočty

Vytvoříte si finanční rozpočty, které vám pomohou nejen na počátku, ale budou vás provázet po celou dobu vašeho podnikání

Tabulky pro vedení příjmů a výdajů, evidenci faktur, podklady pro daňovou evidenci a daň z příjmů.

Zkrátka vše, co je potřeba pro úspěšné plánování, vedení a rozvoj vlastní živnosti.


Cenný pomocník po celou dobu podnikání

Ušetříte díky němu mnoho času, peněz za odborné poradce i účetní. Získáte podklady, informace, rady a tipy, které využijete po celou dobu vašeho podnikání. 


Rady a tipy z praxe

Tím to však nekončí. Kniha je plná praktických rad a tipů pro úspěšné podnikání. Ty se hodí vždy, nejen na startu. Do knihy jsem se snažila promítnout co nejvíce postřehů, rad i obav, se kterými se setkávám ve své praxi. 


Dárky pro vás

Navíc kniha obsahuje DÁRKY, které vám velmi usnadní práci.

Pracovní listy, tabulky pro výpočty a vedení účetnictví. Jsou velmi důležitou součástí každého úspěšného projektu i podnikatelského plánu.

Nemusíte se ničeho obávat, všechny materiály jsou přizpůsobeny pro začátečníky.

Snažila jsem se napsat, co nejsrozumitelněji a tak, aby jejich používání bylo pro vás snadné a efektivní.


Co se díky knize naučíte

Kniha je sestavena tak, aby pomáhala především začínajícím podnikatelům

nebo těm, kteří ještě váhají.

Je to ucelený průvodce začínajícího podnikatele.

V knize najdete kromě jiného:

 • Jak založit živnost pro OSVČ a s.r.o.
 • Jak podnikat na vedlejší činnost a co vás v takovém případě čeká.
 • Jaké jsou povinnosti a platby vůči státu - zdravotní, sociální, daně - kdy, kde a kam platit.
 • Jaké daně by se vás mohly týkat a jak si je spočítat.
 • Jak připravit podklady pro účetnictví - nelekejte se jde o tipy pro "neúčetní", které zvládne každý :)
 • Jak si vést přehledy o financích - pomohou vám připravené tabulky, stačí pouze upravit dle vlastních potřeb.
 • Jak si sestavit rozpočty a spočítat si, co je pro vás výhodné - to je důležitá součást úspěšného podnikání. 
 • Mnoho rad a tipů z praxe.
 • Čtyři praktické dárky, díky nimž převedete do praxe to, co se v knize naučíte.

V knize získáte průvodce, který vás povede prvními krůčky, které jsou nezbytné pro zahájení podnikání. Pomůže vám ujasnit si, co je váš projekt či záměr. Naučí vás spočítat výhodnost či nevýhodnost vašeho záměru. Poodhalit možná rizika a dosáhnout jejich minimalizace.

Díky praktickým úkolům můžete začít podnikat hned

a vydat se na cestu za svými podnikatelskými sny.

 

Součástí knihy jsou 4 DÁRKY, které vám velmi usnadní práci nejen v začátcích. Budete je mít k dispozici po celou dobu vašeho podnikání.

1. DÁREK: Tabulka pro finanční rozpočet - díky ní budete vědět kdy, kde a co máte zaplatit. Kde můžete ušetřit a kde naopak peníze můžete využít lépe.

2.DÁREK: Tabulka pro vedení daňové evidence nebo pro přehled o vašich příjmech a výdajích a Tabulky pro vedení Přijatých a Vydaných faktur

3. DÁREK: Praktické listy, které vám pomohou nastartovat vaše podnikatelské sny.

4. DÁREK: Kontrolní seznamy "checklisty" díky nim budete vědět, kde se zrovna nacházíte a co je ještě nutné udělat na vaší cestě k úspěchu.

Průvodce,  kterého v knize najdete je ověřen mnohaletou praxí. Pomáhá nejen v mých vlastních  projektech, ale využívají ho také moje klientky a klienti z různých kurzů a školení.

Díky radám v knize se naučíte pravidelně plánovat a hodnotit vaše podnikání. To vám pomůže překonat nástrahy podnikatelské praxe, minimalizovat rizika a ušetřit peníze.

Cena eBooku včetně všech bonusů, praktických listů

a tabulek s rozpočty je 970,- Kč vč. DPH

Koupi eBooku já osobně považuji za investici do vzdělání, což je největší a nejvýnosnější investice do budoucna, kterou můžete udělat. Vaše znalosti a vědomosti vám nikdy nikdo nemůže vzít. 

Investice do knihy má hodnotu jedné rodinné večeře v restauraci. Pokud nezajdete na jednu večeři s rodinou, koupíte si knihu. Uděláte mnoho pro svoje vzdělání a pro svoji budoucnost. Budete-li postupovat podle rad v knize, můžete se hned vydat na cestu k vašemu vysněnému podnikání. S rodinkou si můžete naplánovat náhradní progam, krásný večer, zahrát si společně nějakou pěknu hru nebo jít do přírody a udělat si pohodu na zahradě u ohýnku.

Do restaurace je můžete vzít, až úspěšně vykročíte na cestu a společně oslavíte váš důležitý krok :)

No nezní to super!

Představte si, jaké to bude, až začnete podnikat, budete vědět, co vás na cestě čeká. Budete na nejlepší cestě k úspěšnému podnikání.

 

Možná máte teď v hlavě spoustu otázek

a váháte

 • Tyto informace mohu přece získat i jinde a některé zdarma
  Ano, to je pravda. Můžete je získat i jinde, ale strávíte tím hodně času, který byste jinak mohli využít pro něco užitečného - třeba začít podnikat. Na internetu najdete spoustu informací, ale tato kniha obsahuje nejen návod, ale také připravené dokumenty a tabulky. Je to kompletní rádce, kterého v podnikání potřebuje každý. Je na Vašem zvážení, pro co se rozhodnete.
 • Teď není spávný čas na rozjezd podnikání
  To záleží na úhlu pohledu. Kdy budete mít jistotu, že je správný čas? Mám spoustu klientek, které se obávaly, že není vhodný čas, ale ty které se nakonec rozhodly risknout, jsou dnes na své cestě a jdou si za svým snem. Záleží na vás, zda se rozhodnete vydat na cestu. Kniha může být váš první krok, vaše investice do budoucnosti.
 • Jsem zrovna na mateřské a nemám moc peněz
  Cena knihy je stanovena tak, aby nezatížila váš rozpočet příliš, je to cena jedné rodinné večeře v restauraci. Získáte cenného a přehledného průvodce, který vás nasměruje na vaši cestu k samostanosti. Při mateřské je nejvhodnější čas se vzdělávat, hledat nové možnosti. Ty potom využijete i v budoucnu. Pokud nevyužijete čas teď, po návratu do práce to bude ještě složitější.
 • Nemám peněz na rozdávání
  To je přesně ten důvod, proč si knihu koupit. Získáte průvodce, který vás naučí, jak si připravit podklady, sestavit rozpočet a vést vlastní účetnictví. Vše je připraveno, stačí pouze upravit dle vašeho projektu. Ušetříte tedy spoustu peněz za různé odborníky a poradce. Vše zvládnete sestavit sami. Navíc vám bude kniha k dispozici i v dalších letech, kdy je třeba vše aktualizovat. To jsou pro vás další ušetřené peníze.
 • Bojím se, že tomu nebudu rozumět, že to sama nezvládnu
  V knize najdete kopletního průvodce. Je sestaven tak, aby mu porozuměl každý. Obsahuje praktické rady a tipy pro vás. Jsou připraveny pracovní listy a tabulky, které stačí pouze upravit. Kontrolní seznam vám napoví, co vás ještě čeká. Svojí konkrétní situaci se mnou můžete konzultovat ve facebookové skupině Za úspěchem hledej sebe. Nebo se můžeme setkat při online konzultaci. Nebojte se, jistě to zvládnete.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Také pečlivě zvažuji každý větší výdaj a nerada kupuji zajíce v pytli...

Za kvalitou e-booku si stojím. Přesto se může stát, že v něm nebude to, co jste čekali. 

Proto máte 14-ti denní garanci vrácení peněz od okamžiku obdržení eBooku. Pokud zjistíte, že kniha nesplňuje Vaše očekávání, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. 

Ke knize dostanete tyto DÁRKY

Vím, že existuje mnoho úžasných knih. Ale ani sebelepší kniha Vám nic nepřinese, dokud rady v ní uvedené nepoužijete v praxi. Proto jsem ke knize připravila hodnotné dárky, které vám usnadní práci a pomohou vám přenést rady do praxe.

Budete připraveni vydat se svojí podnikatelskou cestou. Kniha vám bude průvodcem, rádcem a oporou.

Všechny dokumenty budou již navždy vaše, budou vás provázet po celou dobu vašeho podnikání. V následujících letech je budete pouze aktualizovat podle toho, jak se bude vyvíjet vaše podnikání.

Dárek 1: Finanční rozpočet a prognóza toku peněz na 1 rok. 

Tabulka je připravena k vyplnění. Usnadní vám práci a provede vás k sestavení vlastního finančního plánu. 

Dárek 2: Tabulka pro vedení příjmů a výdajů, Kniha pro evidenci faktur

Tabulky je připraveny k vyplnění. Usnadní vám práci. Díky nim budete mít přehled o svých příjmech a výdajích, pohledávkách a závazcích. Tyto tabulky lze použít jako podklady pro vedení daňové evidence. A následně pro sestavení danového přiznání.

Dárek 3: Pracovní listy

Provedou vás od nápadu až k realizaci vašeho podnikatelského projektu.

Dárek 4: Checklisty 

Praktické kontrolní seznamy, které vás povedou krok za krokem k vašemu vysněnému podnikání.

Všechny uvedené dárky a bonusy jsou v hodnotě 400,- a jsou samostatně neprodejné. Díky nim se nebudete muset zdržovat přípravou a můžete svoje podnikání opravdu rozjet ihned.

Co o knize říkají čtenáři

Jsem začínají podnikatelka, začínám podnikat a mám jen trochu představu co, jak a kde mám vyřizovat. Koupila jsem si tento e-book a kniha je přesně pro mě! Je velmi kvalitně napsána, jasným a pochopitelným způsobem i pro člověka, který se v životě s účetnictvím a podnikáním jako takovým nesetkal. Kniha obsahuje mnoho informací a provází člověka celým procesem zaájení podnikání, přes vedení účetnictví až po podání daňového přiznání. Kniha je super a mohu ji vřele doporučit. Praktické listy a tabulky jsem začala používat hned a už vím, že bez nich ani čárku :) Je to skvělý pomocník pro každého podnikatele.
Radkazačínající podnikatelka
Podnikám na vedlejší činnost už několik let. Když jsem začínala, všechny informace jsem si vždy vyhledávala na internetu a zabralo to vždy veliké množství času. Když jsem dostala tento ebook, přesvěčila jsem se, že i při zaběhnutém podnikání mi může přínést mnoho inspirace a nových poznatků. Rozhodně jej doporučuji každému, kdo přemýšlí nad začátkem podnikání.Myslím, že to dokonalý průvodce. A ušetří vám nejen mnoho času, ale i peněz. Začít podnikat s ním může zvládnout každý.
Luckafotografka
Kniha je skvělým pomocníkem. Ujasnila jsem si díky ní, co přesně chci po mateřské dělat. Nechci už se vracet do práce. Chci začít podnikat a díky této knize vím, že to půjde. Začala jsem dělat první kroky, během mateřské si to mohu vyzkoušet a už se moc těším, až to budu moci rozjet naplno. Knihu určitě doporučuji. Mohla jsem hned začít počítat a vyplňovat. Děkuji za ni..
JanaMateřská dovolená
Tak tohle je eBook, naprostá bomba! Vše na jednom místě, jasně, stručně, přehledně. Všem mohu vřele doporučit. Informace jsou pěkně na jednom místě a člověk tak nemusí zdlouhavě hledat po internetu. Pokud někdo přemýšlí nad podnikáním, i když je teď nejistá doma, ale já věřím v "lepší zítřky", protože pro mě je půlka sklenice vody, ještě plná, tak i tak je ideální čas si eBook pořídit. Autorce moc děkuji! A přeji jí hodně prodaných eBooků! 🥳👏👏👏
MarcelaAsistentka prodeje

Pro každý úspěšný projekt je nutné přestat odkládat úkoly na zítra, na jindy, na až pak... Abyste dosáhli úspěchu, je nutné se rozhodnout a vydat se na cestu. Kniha je tu pro vás, aby vám ukázala směr, ale jít musíte sami. 

NYNÍ je ta správná chvíle vydat se na cestu a začít si plnit své sny!