Praktické eBooky

pro start a růst vašeho podnikání

Je podnikání cesta ke svobodě?

Pro mne rozhodně ANO.

Udělejte první krok a vydejte se na cestu za svými sny...

Pokud máte chuť zkusit cestu podnikáním nebo ještě nejste rozhodnuti, zda je cesta pro vás vhodná, eBooky jsou připraveny právě pro vás. Více informací získáte, pokud kliknete na odkaz pod konkrétní knihou.

Každý den řeším se svými klientkami spoustu otázek a záludností, které trápí každého začínajícího podnikatele. Sama si vzpomínám na svoje obavy, když jsem se rozhodovala, zda se vydám na podnikatelskou cestu. Vím, jaké to bylo a kolik času mi zabralo jenom samotné vyhledávání informací.

Abych vám ušetřila čas a pomohla i vám překonat počáteční obavy, napsala jsem následující průvodce -  eBooky. Každý je trošičku jinak zaměřen, přesto díky nim můžete získat pocit jistoty, který je v začátcích a při rozhodování tou nejdůležitější berličkou.

Přeji příjemně strávený čas při čtení a věřím, že i vám pomohou při vašich prvních krůčcích.

Máte-li raději informace „na živo“ jsou vám plně k dispozici ONLINE KONZULTACE. Můžeme probrat vaši konkrétní situaci a vaší cestu za sny. Neváhejte, jsem si jistá, že vás čeká úžasné dobrodružství.

Vydejte se plnit si svoje sny.

Tipy a rady z těchto ebooků již využívá 0 čtenářů

NASTARTUJTE SVOJE PODNIKÁNÍ

Od nápadu až po vlastní podnikání.

Kompletní průvodce pro začínající podnikatele.

Jsou v něm uvedeny všechny důležité informace, včetně příkladů, rad a tipů pro vaše podnikání.

Součástí knihy jsou tabulky pro výpočty, kde si spočítáte, jestli vám podnikání bude vydělávat.

Dále pak tabulky, díky nimž budete mít připravené podklady pro účetnictví a daně.

Ať už si je díky průvodci budete zpracovávat sami nebo požádáte účetní, budou se vám tabulky hodit. Ušetří vám mnoho času a práce.


PODNIKATELSKÝ PLÁN

PRAKTICKÝ NÁVOD, JAK SESTAVIT PODNIKATELSKÝ PLÁN A FINANČNÍ ROZPOČET

Praktický návod s připravenými podklady k vyplnění. eBook vás provede důležitou podnikatelskou částí a to je příprava podnikatelského plánu.

Nepodceňujte ho, je to opravdu jeden z nejdůležitějších pomocníků úspěšného podnikání. 

V knize najdete vzorový podnikatelský plán.


TAHÁK "na cestu"

aneb 9 kroků k podnikání

Super pomůcka pro první kroky v podnikání.

Najdete v něm stručného průvodce, který vám poradí, kam se vydat a co bude třeba zařídit.


PODNIKÁME NA VEDLEJŠÁK

Tipy, jak si zkusit podnikání "nanečisto"

Podnikání při mateřské, rodičáku, důchodu, studiu.

Dozvíte se, co budete mít za povinnosti vůči státu.


8 KROKŮ K VAŠEMU PODNIKATELSKÉMU NÁPADU

Tipy, hledat a najít váš podnikatelský nápad


Co říkají čtenáři

Tento ebook doporučuji, pokud se rozhodnete podnikat a nechcete trávit hodiny na internetu vyhledáváním všeho potřebného k tomu- od živnosťáku, po odvody...Moc se mi líbí, že e-Book není napsaný jen po technické stránce, ale je v něm zahrnutý i osobní rozvoj, což se mi moc líbí. V tomto eBooku máte vše přehledně, srozumitelně a uceleně.
Lucka Regenermelováhttps://luckaregi.cz
Ebook Podnikáme "na vedlejšák" je skvělým pomocníkem a rádcem pro ty, kteří se rozhodují, zda se chtějí vrhnout do "podnikatelského světa". Dozvíte se, jaké jsou podmínky podnikání na vedlejší činnost a další zajímavé informace, které nemusíte zdlouhavě hledat na webech finančního úřadu, OSSZ a podobných. Za důležité, srozumitelně podané informace. Ebook je moc pěkný a vše potřebné na sebe hezky navazuje Petře moc děkuji!
Kristýna Houškováwww.kristynahouskova.cz
Moc hezky zpracované, před 2 lety, když jsem začala podnikat na vedlejšák jsem hledala a topila se v informacích, tohle je skvělé pro všechny, co tápou, začíná a potřebují poradit. Těším se na další Tvojí práci
Aneta Štěpánkováhttps://anetastepankova.cz
Jsem maminka na mateřské a rozjíždím vlastní projekt. Jsem na začátku své cesty a eBook Podnikáme „na vedlejšák“ mi pomohl utřídit si myšlenky, co všechno je potřeba udělat, když si chci založit živnostenský list, jak je to s daněmi a dalšími platbami, co si ohlídat a na co nezapomenout. Díky eBooku mám všechny informace na jednom místě ve svém počítači a můžu se k nim vracet. Nemusím nic hledat na internetu a spoléhat se, že nalezené informace jsou aktuální.
Barbora Slámováhttps://anglickyspolu.cz/#
Jako začínající podnikatelce mně E-book "Podnikáme na vedlejšák" pomohl ujasnit si, co je potřeba k podnikání na ŽL vyřídit a kdy a za jakých podmínek musím (nebo naopak nemusím:-D) platit všechny ty různé zálohy a odvody. Petra to krásně shrnula - přehledně a jasně. Děkuji moc.
Veronika Wilková www.klicekharmonii.cz
Ebook je krásne prehľadný aj pre laika. Pochopila som všetko a myslím, že pre začínajúcich podnikateľov správny smer. MNe to pomohlo zorientovať sa v registráciách, aby som nič neporušila. Ďakujem pekný deň😍
Nika Pastrňáková https://pomozsisam.sk
Přečtené 💗 a je to super!!! Osobitý styl,který mi moc sedí💗 Je to opravdu nabušené na 100% a mysim, že to díky Tvému podání pochopí úplně každý☝️ dávám 1* a děkuju za rozšíření obzorů💗
Jana Čamrováwww.zenavbehu.cz