Aktuální termín 3-denního tréninku ZDARMA

Termín tréninku
zatím není

Obsah tréninku - může se ještě měnit :)

1. den - sebehodnota a money mindset

2. den - plánování a timemanagement - jak podnikat i s dětmi po boku

3. den - jak úspěšně budovat komunitu a prodávat s lehkostí

Záznam - pouze pro zúčastněné

Když se budeš v průběhu tréninku aktivně zapojovat, komentovat, budeš mít šanci získat úžasný a hodnotný dárek, více se dozvíš v průběhu tréninku.

To ale zdaleka není všechno, čekají na tebe skvělé bonusy, které prozradím až v pátek při setkání

Co je business trénink?

Společné neformální online setkání žen, podnikatelek.

Můžeš si připravit otázky na dané téma.

Ráda odpovím na jakékoli dotazy, které tě mohou posunout blíže k tvým snům. Můžeš se ptát a podporovat vzájemně při našem setkání.

Setkání probíhá přes aplikaci ZOOM. Před začátkem ti přijde mail s odkazem pro přihlášení. (Pokud jsi tuto aplikaci dříve nepoužívala, bude nejspíše potřeba nainstalovat. Ale je to snadné, stačí kliknout na odkaz, samo tě povede :)

V průběhu setkání budeš mít možnost získat hodnotný dárek!

Stačí si pouze rezervovat svoje místo :)

Termín tréninku
zatím není

Těším se na naše společné setkání


Reference

Peti, já jsem naprosto nadšená z toho, co jsi nám předala. Tvé zapálení pro věc je tak nakažlivé, že jsem dnes vymyslela další krok svého podnikání 🥳 DĚKUJI 🥰 a těším se na další spolupráci 🤩😃
Petra Šorfová
Zajímavé postřehy a jsem moc ráda za záznam, protože vždy, když si můžu něco poslechnout znovu, tak objevím další poklady.😂
Karolina Soilis
Petruš, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila a i za záznamy. Bylo tam tolik AHA momentů, že za jeden poslech bych je pozapoměla. Takhle si je budu moct připomínat a taky si pouštět Tvou úžasnou energii, která je inspirující 😇🙏🤍❤️✨. Moc děkuji za setkání 😘
Olča Pechová Tauberová
Ahoj Pěti, děkuji, bylo to milé, fajn a efektivní setkávání ..podpůrné, motivující, inspirativní... Také jsem si vymyslela, co a jak dál a pracují zase na projektu, který mám v hlavě již čtvrt roku.
Lenka Klánová

Tréninky jsou ZDARMA, ale obsahují materiály, na které se vztahuje duševní vlastnictví autorky. Neoprávněné šíření může mít právní dopady.

Petra Trnková (STRADO s.r.o.) není zodpovědná za tvoje výsledky ani tvoji schopnost vydělávat peníze za použití zmiňovaných strategií, informací, nápadů či nástrojů.

Obsah na této ani žádné jiné stránce negarantuje tvoje výsledky či budoucí výdělky. Nenabízíme žádné právní, zdravotní, daňové ani jiné profesionální rady. Žádná čísla zmíněná na našich stránkách pouze ilustrují možnosti a neměla by být považována za výdělek či sliby k současným a budoucím výsledkům.  Ty sama jsi zodpovědná za svoje rozhodnutí, akce, a výsledky ve svém životě. Svojí registrací na této stránce souhlasíš s tím, že nejsme zodpovědni za tvá rozhodnutí, akce, výsledky a to nikdy, za žádných okolností.

© 2022 - STRADO s.r.o., Smilov 57, Štoky 58253, ICO:28847415, DIC:CZ28847415 - Všechna práva vyhrazena.